Jump to content

Recommended Posts

Gazde Nagetsa nemaju muda da trejduju MPJ-a i to će im se obiti o glavu sledeće sezone. Likovi su najlaganije pustili KCP da odšeta, nisam verovao kada sam video, mislio sam da će biti pametniji.

 

Mogli su trejdovati Portera za veoma dobrog igrača i plus bi zadržali KCP. Denver bi opet bez problema konkurisao za titulu. Ovako samo odlažu neizbežno, jer će u nekom trenutku morati da ga trejduju, jer sigurno ne planiraju da mu daju maksimalni ugovor, a on to negde 100% dobija.

16 minutes ago, Bivši Nugetlija said:

 

U top 7 smo bez problema. Fali samo KCP u odnosnu na prošlu sezonu kad smo bili drugi. Momentalno smo salarjiju na 180 miljki znači da ima prostora da se dovede neki solidan igrač. Zapad nije problem gde je sad razvodnjena kvaliteta po svim klubovima nego je najveća prepreka Boston.

Može da se dovede samo na minimalac. Moraju imati dosta sreće sa time. KCP će dosta da fali u sledećoj sezoni, možda i više, nego prošle sezone Braun.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Урош19 said:

West nema šanse da bude beskorisniji od Redžija koji odigrao jedan kršten mesec za celu sezonu. Prošla sezona KCP bar što se napada tiče u plej ofu nije bila ništa vau i nenadoknadivo i mislim da će hrišćanin moći da ga zameni. Šarića nisam pratio ali je sigurno korisniji od Džordanovića pa će i Jokara moći svežiji u plej of.

 

Postoji velika razlika, Westbrook nije beskoristan nego štetan.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2024 at 10:14 AM, Dracarys said:

12+ miliona

 

Taj ugovor koji je bio ponuđen Tompsonu je bio sign and trade, bacili bismo još DLo da bismo dobili polupokretnog Kleja. Katastrofa. Sva sreća, pa je Klej odbio da dođe u LA zbog velikih poreza na platu.

cek cek znaci valencijulasa nismo uzeli jer nam se moze ili nemamo mle?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, HAMMER said:

cek cek znaci valencijulasa nismo uzeli jer nam se moze ili nemamo mle?

Nemamo MLE, jer Pelinka ipak nije mogao da nađe dobrog igrača zbog kojeg bi LeBron radio pay cut. Dao je samo mali popust 3 miliona da se ode ispod second aprona u salary cap. Ne znamo ni da li su uopšte bili zainteresovani za njega, Jonas je bila samo želja pojedinih navijača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kaze george da su mu clippersi prvo nudili 60/2, da bi onda trazio ugovor koji je leonard dobio nekih 150/3 (manje od maxa) ali sa ntc, da bi na kraju otisao u sixerse za ovaj ugovor 212/4.

prica je navodno bila da je razlog zasto nije ostao u la, je sto mu nisu hteli izaci u susret da mu daju tu cetvrtu godinu, zbog second aprona i sve sto ide uz to, ali sada george kaze da su preogovori stali zbog ntc-a. sto ima mnogo vise smisla nego ovu pricu sto su clippersi gurali.

takodje nisu ga hteli trejdovati u warriorse i ovako je samo otisao za nista. bas su napravili zajeb sa celom situacijom, pogotovo sto upravo sixersi imaju dva njihova buduca pika :classic_wacko:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je ili on ili Harden, nije bilo šanse da zadrže obojicu. Na kraju su se odlučili za Hardena nudeći Džordžu smešan ugovor.

 

Normalno je da on to neće prihvatiti i onda je otišao gde može i dobio lepe paruštine. Samo je šteta za Voriorse što im nije prošla ponuda Viginsa, a i Klipersima bi u ovom trenutku odgovarao takav neki igrač na solidnom ugovoru. Nejasno mi je što su to Klipersi odbili, nisam baš ispratio tu priču.

 

Dobro je i po konkurenciju na zapadu, jer bi bilo preteško da Voriorsi i Klipersi opet budu jaki, ovako se sa njima može lagano igrati.

Link to comment
Share on other sites

Par još nekih minornih potpisa koje nismo ispratili ovde:

 

Cody Zeller u Hawksima kao deo paketa za Murraya.

Claxton re-signovao sa Netsima.

Fontecchio potpisao na 2 godine sa Pistonsima.

Malik Beasley potpisao na 1 godinu sa Pistonsima.

Thomas Bryant i Highsmith produžili sa Heatom.

Daniel Theis potpisa na 1 godinu sa Pelicansima.

Caleb Martin potpisao za Sixerse.

Royce O'Neale re-signovao na 4 godine sa Sunsima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bi i produžio, verovatno bi to uradio da se zadrži na okupu vilanova ekipica sa nekim prostorom za bolje "pomoćno osoblje". 

 

U drugim vestima Niksi navodno zainteresovani za Bertansa, hoće osvetu za Nilikinu. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ako bi i produžio, verovatno bi to uradio da se zadrži na okupu vilanova ekipica sa nekim prostorom za bolje "pomoćno osoblje". 

 

U drugim vestima Niksi navodno zainteresovani za Bertansa, hoće osvetu za Nilikinu. 

Pa zato i kazem, veliki respect i ako stvarno to uradi, decko je nevidjena kraljina. Sto bi rekli, da vise nikad ne plati pice i jelo u NY.

Link to comment
Share on other sites

brunson produzio ugovor sa knicksima danas. da je cekao sledecu ofsezonu mogao je dobiti 100 miliona vise. :cigar:

 

kj martin 16/2 od sixersa. ako se ne varam, sixersi ce moci tokom sezone trejdovati ovaj ugovor i primiti vise para nazad tj nekog boljeg igraca sa vecim ugovorom za playoff.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

brunson produzio ugovor sa knicksima danas. da je cekao sledecu ofsezonu mogao je dobiti 100 miliona vise. :cigar:

 

113 tačnije ako sam izračunao dobro. 

 

Respekt za njega a ja se nadam da će na ovom ekstremnijem primeru za ubuduće igrači da ukapiraju zašto nije svejedno u kom klubu postaneš legenda i zašto kada biraju klub ne treba uvek isključivo gledati samo da se dobije instant novac nego da treba gledati i malo širu sliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, trebao sam staviti 100+ 

 

neverovatan potez, ali ovo je dosta specificna situacija i neverujem da ce se desiti nesto slicno pa da i drugi igraci urade nesto ovako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

da, trebao sam staviti 100+ 

 

neverovatan potez, ali ovo je dosta specificna situacija i neverujem da ce se desiti nesto slicno pa da i drugi igraci urade nesto ovako.

Nisam ni mislio slično zato sam i napisao da je ekstremni primer. Ali da ne treba uvek plitko finansijski razmišljati to stoji. On se kockao na sebe sa ovim 3+1 ugovorom, a opet samo u nekom ekstremnom slučaju nakon 3 godine neće dobiti supermax ugovor od Niksa. A opet i da se ne desi, vraćam se da nije svejedno gde postaješ legenda, on sa tim svojim influensom u NY može mnogo više da ostvari nakon karijere nego bilo gde al ajde da ne širim priču previše. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...