Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Dracarys said:

Da li je Luka Dončić najbolji Evropljanin ikada?

 

Ako sad osvoji titulu, definitivno ulazi u tu priču, još na sve to je za svojih 25 godina čak pet puta bio u first all NBA team.

 

Jedini koji ima šansu da stigne Bronovih 13.

nije

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Trenutno mozda ima argumenata da Doncic i Jokic nisu 1 i 2 svih vremena ex yu, ali do kraja njihovih karijera ce to sasvim sigurno nestati.

 

Treci ce biti sigurno Kukoc, on tu ima nekih argumenata i dalje u odnosu na Doncica, u odnosu na Jokica tesko pa da ovaj sutra promeni karijeru MJ style i posveti se konjickim trkama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

1. Jokic 2. Big Zu 3. Dončić 4. Kukoč 5. Dražen

Sprdam se naravno. Jokić 1. uvjerljivo. Dončić je broj 2 jbg. 1st Team All NBA svake godine, glavni igrač u momčadi. Sad da li je Kukoč u vrijeme Juge ekvivalent ovome što je Dončić danas, mislim da nije. Ovaj je u "najbolji na svijetu" razgovorima. A FIBA natjecanja se ne cijene ni približno kao nekad. Makar, ima i to. Ali ne kao glavni igrač.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ne znam ko može ozbiljno da shvata Kukoča u konkurenciji Jokića, Janisa, Luke, Novickog, Gasola itd.

 

Reprezentativna takmičenja nemaju uporište u kvalitetu jednog igrača, jer neko ima slabiju, a neko jaču reprezentaciju, pa kako se kome zalomi.

 

NBA ima stroga i definisana pravila i tamo se juri legacy

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kukoč najviše što je bio je sixth man godine, lolčina.

 

Još mu je izgovor da se u njegovom vremenu nije nabijala statistika, ali da li mu je to izgovor da je bio zadnja rupa na svirali. Nema čak ni all NBA team, Dražen je makar jednom bio u trećem timu i on je posedovao mnogo veći talenat u odnosu na iskompleksiranog Kukoča.

 

Ne može se legacy praviti, a da nije bar drugi najvažniji igrač ekipe, u suprotnom je i Zaza bogotac.

Link to comment
Share on other sites

Izostanak Lively-ja je ozbiljan hendikep za Mavse, Powel je užasan defanzivno. Luku je konačno počeo da služi šut, ali s druge strane sudijski kriterijum je takav da se dopušta fizički jača košarka. Vidjećemo ko će se bolje prilagoditi... 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Glupavi Towns, sta radi covek :ajme: 

Glup faul u odbrani pa jos gluplji u napadu

Sota je morala da ima 15+ razlike minimum. Bencuj budalu i daj nam Nazaru

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Edwards za sad sam 8 bacanja, sad valjda nema zamerke na sudije. Šalu na stranu kako je izgledalo dobar rezultat za Dalas, moglo je ovo komotno na +15 na kraju 1/4. Pustili su tuču u odbrani što više odgovara Minesoti, videćemo kako će se Dalas snaći.

Link to comment
Share on other sites

Edvards preagresivan ali malo i gori u zelji, promasio je vec 3 bacanja. Dalas se prelako vraca u igru, kao da komotno prepustaju minus i stizu ga, Denver protiv Lakersa style. Egzumova trojka potpuno vraca Dalas u mec... 

Ovi Minesotini igraci laju i na Zvezde... ;D 

Luka nikad ne masi 2 trice za redom sa istog mesta, mora se zagradi

Link to comment
Share on other sites

Dalas je jednostavno daleko inteligentnija ekipa od Wolvesa. Svaki potez im je smislen dok Vukovi igraju previše impulsivno. Imam utisak da su bolji u svakoj utakmici ali ih ubijaju glupe, neiznuđene greške.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čim je Luka počeo da ''secira'' odbranu Vukova, Mavsi su stigli do prednosti. Čini se da Minesota nema trajno rješenje koje bi završilo pobjedom, nije ni čudo jer Gobert je neupotrebljiv ofanzivno, dok se KAT takmiči u gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Miriše mi ova utakmica kao i svaka druga u seriji. Minesota je dobra, fizikalna ekipa kojoj malo fali da odu na bezbednu razliku ali to nikad ne urade, što iz svojih gluposti i dekoncentracije što jer Dalas uvek proizvodi neke poene na njihove greške. Onda se uđe u neizvesnu završnicu gde Dalas ima betmena i robina a Minesota gomilu nesigurnih likova kojima se poraz u clutchu vrti pred očima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Ne znam ko može ozbiljno da shvata Kukoča u konkurenciji Jokića, Janisa, Luke, Novickog, Gasola itd.

 

Reprezentativna takmičenja nemaju uporište u kvalitetu jednog igrača, jer neko ima slabiju, a neko jaču reprezentaciju, pa kako se kome zalomi.

 

NBA ima stroga i definisana pravila i tamo se juri legacy

1. s kim vodiš raspravu?

2. Gasol i ostali nisu iz exyu

3. NBA franšize su jednako jake pa imaju uporište. Nema veze kako se zalomi ko te drafta

4. koja su pravila NBA pravila za legasi

Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno ova serija bolja i od one između Minesote i Denvera iako se može završiti metlom. Samo onaj ko ne gleda utakmice može da stekne pogrešan utisak kad vidi rezultat u seriji. Baš je privilegija gledati ovakvu košarku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...