Jump to content

Recommended Posts

Аух, опасно су их измркали. 

 

Доста упитника на Дјурентов legacy након оваквих просипања у ПО. 

 

Финикс ће бити медиокритет у годинама пред нама. Маријански ров су себи ископали, а тек су на 4km дубине

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ja velika očekivanja nisam imao. Doduše nisam se ni metli nadao ali od ovakvog nakaradno sastavljenog tima protiv jake Minnesota nešto više od možda jedne pobjede za dostojanstvo nije bilo izvedivo. Bar ne u ovom univerzumu. Šta i kako dalje bit će Sizifove muke. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, bodo said:

Ja velika očekivanja nisam imao. Doduše nisam se ni metli nadao ali od ovakvog nakaradno sastavljenog tima protiv jake Minnesota nešto više od možda jedne pobjede za dostojanstvo nije bilo izvedivo. Bar ne u ovom univerzumu. Šta i kako dalje bit će Sizifove muke. 

 

Pogledaj to s pozitivne strane brate moj. 

 

Nisi ispao smešan kao ja koji sam tvrdio nakon 0-1 da prolazi Finiks lagano 😄

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Feniks gotov za many years to come, Milvoki also, Phila ako ostaje sa Embildom isto zapecacena za vece domete...Lejkersi sta god da urade u ovom plejofu su sa ovom druzinom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Pogledaj to s pozitivne strane brate moj. 

 

Nisi ispao smešan kao ja koji sam tvrdio nakon 0-1 da prolazi Finiks lagano 😄

Upravo slušam podcast od etabliranog novinara i mogu se očekivati svakakvi scenariji. Čak i da Book bude trejdovan uz KD. Za Beala će to teško ići jer je odbio poništiti no - trade klauzulu kad je potpisao. Vogel je skoro pa otpušten. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Upravo slušam podcast od etabliranog novinara i mogu se očekivati svakakvi scenariji. Čak i da Book bude trejdovan uz KD. Za Beala će to teško ići jer je odbio poništiti no - trade klauzulu kad je potpisao. Vogel je skoro pa otpušten. 

Lebron za KD?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Lebron za KD?

Miki sad je sve moguće. Iako smo dobrano podbacili ipak veliki kredit Soti za prikazanu igru kroz čitavu seriju. Oni su for real i bit će ih zadovoljstvo ispratiti koliko daleko mogu dogurati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Miki sad je sve moguće. Iako smo dobrano podbacili ipak veliki kredit Soti za prikazanu igru kroz čitavu seriju. Oni su for real i bit će ih zadovoljstvo ispratiti koliko daleko mogu dogurati. 

Mora se nesto uraditi, imali su cijeli godinu da rijese probleme i djelovalo je u jednom trenutku da su uhvatili zalet ali onda masu neobjasnjivih poraza i zavrsilo se kako se zavrsilo.

 

Beal nema neku vrijednost ali Booker i KD i dalje imaju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

Related reminder:

Full second apron rules kick in now for Phoenix:

-No aggregating players together in trades (Can't do $20M + $10M to take back $30M for example)

-Can't take back more salary in trade than sent out

-No MLE

-Can sign draft picks and minimum contracts only

Oni bolje da krenu sa Unapred pripremljenim planom reorganizacije kao doktor robotike,da promene ime u Phoenix Moon i krenu da jurisaju na titulu

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kevin Durant never felt comfortable with his role in Phoenix’s offense alongside Devin Booker and Bradley Beal this season, per @ShamsCharania

“Those sources said Durant had persistent issues with the offense, feeling that he was being relegated to the corner far too often and not having the proper designs to play to his strengths as the offense was built around pick-and-rolls.”

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kevin Durant never felt comfortable with his role in Phoenix’s offense alongside Devin Booker and Bradley Beal this season, per @ShamsCharania

“Those sources said Durant had persistent issues with the offense, feeling that he was being relegated to the corner far too often and not having the proper designs to play to his strengths as the offense was built around pick-and-rolls.”

E sad kreće već poznati narativ kako su svi drugi krivi. Roller coaster regularka, bijedan PO, loše strukturiran tim koji je uz sve to i loše vođen. Šta je još moglo poći po zlu 🤔. The big three big disappointments. Along with the couch and his staff. I Ishbia koji misli da je vođenje tima kao u menager igrici. Baš da vidimo sad plan za demage control. 

Edited by bodo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Edwards je najbolji igrač lige.

Sigurno da ce Ameri krenuti sa kampanjom i Ant-om kao licem lige i odgovor Amera na Luku, Jokica, Shai i Janisa. 

Decko ima sve da bhde superstar, kako na terenu tako i van njega. 

Nazalost Tatum je paklen igrac ali nema tu harizmu tako da je Ant taj sto se tice Amera.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Bodo je pravi gospodin! 

Hvala kolega od srca. Trudim se biti što objektivniji. Ponekad nije lako jer veliki sam navijač Sunsa, evo već 32 godine ali to je moj legacy još iz igračkih dana na koji sam ponosan. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Koji će to duel biti između Denvera i Sote. Navijači Lakersa ne zamjerite što vas ne vidim u drugoj rundi. Onaj poraz u G2 čini mi se da je pretežak i krucijalan za prolaz dalje. Ali dajmo se eventualno iznenaditi. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Koji će to duel biti između Denvera i Sote. Navijači Lakersa ne zamjerite što vas ne vidim u drugoj rundi. Onaj poraz u G2 čini mi se da je pretežak i krucijalan za prolaz dalje. Ali dajmo se eventualno iznenaditi. 

Ma teško ih je i bez Džamala dobiti, a još i sa polovičnim Džamalom tri puta uzastopno dobiti, tako da slobodno diskutujte o seriji Denver-Minesota.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...