Jump to content

Recommended Posts

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne znam o čemu se ovde priča. Russell ni u jednom univerzumu nije bolji od Murraya niti bi ga bilo ko pri zdravoj pameti uzeo glava za glavu. Uostalom, da nešto vredi ne bi Lakersi jurili na sve strane da ga se kurtališu iako im je praktično najbolji šuter u ekipi. Lik je luzerski igrač, loš karakter i defanzivni krater i do kraja karijere služiće kao ugovorni asset a ne igrač na koga se možeš osloniti.

Zbog ovoga i nisi trebao ostavljati post.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

https://www.landofbasketball.com/player_comparison/dejounte_murray_vs_dangelo_russell.htm

 

Coek bi pomislio da se pokusava dovesti Jamal Murray a ne Dejounte Murray

Dejounte je sjajan lik, takmicar i rodjeni pobjednik. 

 

Na Dejountea sam mislio, Jamal je kategorija iznad. Ništa, eto vam tog sjajnog Russella, nema potrebe da ga trejdujete kad je tako dobar. Ionako vam fali šuta a on tu može da pomogne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Na Dejountea sam mislio, Jamal je kategorija iznad. Ništa, eto vam tog sjajnog Russella, nema potrebe da ga trejdujete kad je tako dobar. Ionako vam fali šuta a on tu može da pomogne.

Nemoguce je Jamala dovesti za DLo-a. 

 

Dobar je DLo za ekipe poput Hawksa koji vide 1 rundu PO svake 5 godine a 2 rundu svake 10 godinepa eto moze da zabavlja publiku jer ionako odbranu ne igraju. Lejkersi ipak pucaju na titulu pa im treba malo odbrane.

Link to comment
Share on other sites

I inace ta Russellova odbrana i ne bi bila toliko u fokusu da je lik u stanju isporicivati u napadu kad je tvrdo. On u takvim mecevima bukvalno ne postoji u napadu i sve sto moze je drkati loptu brzinom prosjecnog trabanta. Jamal recimo je takodjer poprilcno tanak defanzivac (ne ko Russell ofc) al ce bez problema isporuciti svoje u napadu kad treba pa odbrambeni propusti nece toliko biti u fokusu. 

Link to comment
Share on other sites

I taj D. Marej da je baja, valjda bi Hoksi imali nešto bolje od 12-18 na bednom istoku.

 

Nego da se diskredituje što više DLO.

 

Bolji igrač od Rasela jeste, ali Lejkerse ne bi napravio boljim, jer Bronu u ovoj fazi karijere odgovaraju samo šuteri, da čak i bednog Prinsa nekad drže u startnoj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

I taj D. Marej da je baja, valjda bi Hoksi imali nešto bolje od 12-18 na bednom istoku.

 

Nego da se diskredituje što više DLO.

 

Bolji igrač od Rasela jeste, ali Lejkerse ne bi napravio boljim, jer Bronu u ovoj fazi karijere odgovaraju samo šuteri, da čak i bednog Prinsa nekad drže u startnoj.

Znaci Steph jedino da se dovede nego se brinem i za njega, obicno ti sto dodju u Lakerse odjednom imaju od 3 do 5 % pad u % suta za 3 poena u odnosu na ranije.

Link to comment
Share on other sites

Prince je korektan igrac al je uz Christea najveca zrtva celavog ublehasa na klupi. Redovno ga baca na najopasnije protivnicke vanjske strijelce sto on nije u stanju ispratiti. Jedan od dvojca Reddish-Vando treba na klupu jer u paru su katastrofa za spacing i umjesto njih Austin u startnu. Zakivanje Christiea za dno klupe je takodjer sulud potez, moze momak vec sad itekako doprinijeti. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

https://www.landofbasketball.com/player_comparison/dejounte_murray_vs_dangelo_russell.htm

 

Coek bi pomislio da se pokusava dovesti Jamal Murray a ne Dejounte Murray

Dejounte je sjajan lik, takmicar i rodjeni pobjednik. 

 

Ja njega pamtim kao ok defanzivca u Sparsima a sada vidim da je i bio u jednom od ta tri defanzivna tima sezone, znači da ima ''alate'' da igra odbranu možda jednostavno nije kliknuo sa Jangom koji je sigurno najgori mogući parnjak za odbranu. Tako da ono, možda bi i promena scenarija rezultovala da igra bolje na svim poljima pa i defanzivno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Ja njega pamtim kao ok defanzivca u Sparsima a sada vidim da je i bio u jednom od ta tri defanzivna tima sezone, znači da ima ''alate'' da igra odbranu možda jednostavno nije kliknuo sa Jangom koji je sigurno najgori mogući parnjak za odbranu. Tako da ono, možda bi i promena scenarija rezultovala da igra bolje na svim poljima pa i defanzivno.

Slazem se, nije los defanzivac ali dzabe sve kada je sistem okrenut samo ka napadu, odbranu niko ne igra u Hawksima.

 

Svakako da je mnogo bolji defanzivac od DLo-a

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, uini said:

da napravim ponudu?

brunson = pacov + gejb

Moramo jos nesto dati

4 minutes ago, uini said:

...

ja bih vam inace dao brunsona i randlea za lebrona, da zavrsi sezonu ovde, oteramo ga posle  u penziju a grof peva dotle, "da voliim knickerbockers, ponosno kazeem svimaa"

Morate jos mnogo toga dati. Makar samo zato sto bi gledali Lebrona non stop

  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bobby Shurda said:

Nego kada smo kod trejdova jel se samo meni čini da zadnjih godina ima jako malo trejdova tokom sezone, ne mogu da se setim kako je to ranije bilo, faktički 99% trejdova je zadnjeg dana trejd roka i ono malo na dan drafta i oni sign & trejdovi na ljeto? 

U pravu si. Svi se stisli, niko nece da trejduje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve vesti za Gordona, pravo niotkuda. Jezivo!
Ovo moze da mu prakticno okonca karijeru, a ne sezonu. Preko 20 savova, ako je vecina na ruci, i to suterskoj... :classic_sad:
I generalno, izuzetno traumaticna situacija. Ne pominje se jos uvek da li je bio njegov pas ili neke druge osobe. U svakom slucaju, jako mi je krivo zbog njega, ne samo kao kosarkasa, jer se po svemu sudeci radi i o sjajnoj, veoma pozitivnoj osobi.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...