Jump to content

Recommended Posts

8 minutes ago, uini said:

 

ma okej, fajn, nego se pitam tj te pitam, da li je to ikada bio kriterijum? kao, neko je bolji ali mu je tim treshijana, pa dobije neko ciji je tim bolji.

 

pa ni u jednoj nagradi nema izrazitog kriterijuma (osim u coty xd), nego skupina vise njih i onda se tako izabere.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Za Klaya sam siguran da ce se podici. Veliki je to sampion ali mora mu se korigovati uloga.

 

Kakve blamantne izjave daje lik. Bukvalno je bio metar od mjesta gdje MWP udara Hardena laktom u sred glave

I još mu ostale ozbiljne posledice

 

images?q=tbn:ANd9GcRil_VnD2zI7P8sdjiXJuv

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sida pocinju polako price da se trejduje za Derozana u paketu DLo i Vincent ali izgleda da Bullsi hice i Christie. Ne znam, ostajemo onda bez pleja skroz iako to Lebron, Reaves i Derozan mogu iznijeti. 

Svakako sam za to da se trejduje DLo ali...


Iskreno ni u ludilu ne bih dao Russella, Gabea i Maxa za DDR. 

Link to comment
Share on other sites

Dovođenje DeRozana bi bio baš Knicksovski ili Clippersovski potez. Treba uvaljati paket oko DLoa nekim mučenicima kojima treba malo napada za neke 3&D igrače. 

 

Razmišljao sam nešto o razmeni polovnjak za polovnjaka koja bi možda bila korisna za obe ekipe - ko je danas vredniji igrač, Klay ili Middleton?

 

Sad vidim da Bucksi ne mogu da trejduju Middletona, jebem ti ta pravila, zainatiću se jednom da ih sve proučim.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Iskreno ni u ludilu ne bih dao Russella, Gabea i Maxa za DDR. 

Christie ne bih dao ali prvi me uzasava a drugi nestao, ne zna se sta je sa coekom. Nunn vol 2.0

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Dovođenje DeRozana bi bio baš Knicksovski ili Clippersovski potez. Treba uvaljati paket oko DLoa nekim mučenicima kojima treba malo napada za neke 3&D igrače. 

 

Razmišljao sam nešto o razmeni polovnjak za polovnjaka koja bi možda bila korisna za obe ekipe - ko je danas vredniji igrač, Klay ili Middleton?

Middleton zbog playmakinga jer im skorerski ne treba za razliku od GS gdje im Klay treba kao skorer, posebno kada Wiggins igra kako igra.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Christie ne bih dao ali prvi me uzasava a drugi nestao, ne zna se sta je sa coekom. Nunn vol 2.0


Gabe bi se navodno trebao vratiti 18.12 protiv Knicksa. Ne znam, ne bih se ja jos uvijek zalijetao oko trejdanja Russella. Sacekati malo dok se ekipa napokon kompletira i vidjeti kako to sve izgleda pa onda gledati sta se moze uzeti za neki paket oko Russella. U PO svakako ne treba ulaziti s njim, jasno je da je nikakav faktor u bilo kojoj tvrdjoj utakmici. Odbrana bi mu se jos i istrpila da je u stanju bar nesto donijeti u napadu. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Karuso krenuo jako, ali se povredio. Poceo sa mnogo samopouzdanja da poteze trice.

 

Polako sa ovi trejdovi, ne sme se ostati bez 3-pts suta koji je ionako problematican.. Bruka i sramota sta se desilo u zavrsnici protiv Spursa, sta drugo da kazem, al nije prvi put da se igra neozbiljno i daje protivniku slamka spasa. DLo ovim pristupom i evo ovom sad kardinalno izgubljenom loptom u zavrsnici kao da hoce na celu da napise "Trejdujte me ljudi, previse hocete ozbiljno da igram, nije to za mene" ...  Vincentu jos nije ni imao prilike da se pokaze maltene... Ne znam, ne znam

Link to comment
Share on other sites

Majami iskopao preveliku rupu sinoc na startu, nije mnogo falilo da se vrate, ali nista od toga, Cobi Vajt je trenutno bas hot.

Naz Rid rekord karijere od 7 trojki sinoc vs Dallas, prethodni najveci broj trica mu bio 4. I pored standardno mocnog Luke isprasila ih Sota bez Irvinga..

 

 Zapamtih jedan lep alejap Hardena za Westbrooka u prvoj cetvrtini LAC-GS.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...