Jump to content

Recommended Posts

Just now, gggggggg said:

 

nije, nego cuban nije hteo da mu da 55/4 pre pocetka sezone. kasnije ni u januaru a na leto je vec bilo kasno.

 

[opet pustam filmove ali] zar to nije takodje bilo vezano za dinvidija tj njegov status?

 

svakako su preko njega i dfsa dobili irvinga, koji je bolji igrac od brunsona, no contest.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

[opet pustam filmove ali] zar to nije takodje bilo vezano za dinvidija tj njegov status?

 

svakako su preko njega i dfsa dobili irvinga, koji je bolji igrac od brunsona, no contest.

 

 

 

dinwiddie je dosao tokom te sezone na trade deadlineu, do tada je cuban vec dva puta odjebao brunsona i agenta. posle kada su stigli do wcf i cena se duplirala.

brunson sezonu pre toga odigrao dosta krs playoff protiv clippersa i zbog toga mu cuban nije hteo dati taj ugovor i ako je vec tada bilo jasno da je velika verovatnoca da se zajebao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

dinwiddie je dosao tokom te sezone na trade deadlineu, do tada je cuban vec dva puta odjebao brunsona i agenta. posle kada su stigli do wcf i cena se duplirala.

brunson sezonu pre toga odigrao dosta krs playoff protiv clippersa i zbog toga mu cuban nije hteo dati taj ugovor i ako je vec tada bilo jasno da je velika verovatnoca da se zajebao.

 

svejedno imaju boljeg igraca od brunsona na istoj poziciji.

ali hvala za upucjenije.

 

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Poslacemo mi ponudu za Luku koja se ne odbija. 

 

 

austeen reaves plus drugi pik sedme runde 2067.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neće Dalas uraditi ništa ni ako se zadrži Lively koji treba prvo da dostigne visine Alena, pa da se priča. Ovaj prozor kada je Irving još u ok godinama treba iskoristiti. Kada ode Irving sa svojom formom i Lively dostigne neki svoj lep level, opet će biti niđe, ušli u krug iz kojeg ne mogu izaći, a godine karijere Luke prolaze. Ovde sam Team Miki, nema šta Luka da čeka rukije, on je jedan od najboljih igrača u ligi i zaslužuje najbolji tim odmah.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

svejedno imaju boljeg igraca od brunsona na istoj poziciji.

 

mozda je irving bolji sveukupno (mada bih voleo znati procenat gm-a u ligi koji bi uzeo njega pre brunsona), ali opet su te resurse mogli iskoristiti za neko krilo ili visokog igraca da su imali brunsona na onom brutalnom ugovoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

luka i jokic su dva najskuplja igraca u ligi, za koje bi trebalo neke tri fransize da se fuzionisu, da bi ispao trejd kako treba.

Ni kada bi Lejkersi predali sve što imaju za Luku, to ne bi bilo dovoljno, jer ovaj ima 10+ godina veoma ozbiljne karijere.

 

On ako bi odlazio iz Dalasa, to će biti isključivo putem slobodne agencije. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Ni kada bi Lejkersi predali sve što imaju za Luku, to ne bi bilo dovoljno, jer ovaj ima 10+ godina veoma ozbiljne karijere.

 

On ako bi odlazio iz Dalasa, to će biti isključivo putem slobodne agencije. 

 

ili fa ili da kaze, hocu da idem tu&tu a vi se cheshite kako da mi to ispunite.

 

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@uini pitam te hipoteticki?

 

ne kapiram hipotezu. lebron bi hipoteticki bio dobar i sa irvingom i mavs sidekicksima ali nije u godinama u kojima moze sam da zavrsi tekmu vise od jednom tokom sezone, dok luka moze 10+ puta.

 

ne znam koliko bi mavsi sa lebronom imali pobeda, ne bi se osramotio svakako, iako nisu neka sila.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Ni kada bi Lejkersi predali sve što imaju za Luku, to ne bi bilo dovoljno, jer ovaj ima 10+ godina veoma ozbiljne karijere.

 

On ako bi odlazio iz Dalasa, to će biti isključivo putem slobodne agencije. 

Jesi siguran? Evo ima ugovor do kraja 2026/27 sezone ali PO za tada. Dodje mu sledece sezone i kaze odjebite, ne pravite mi tim. Mislis da ga nece trejdovati na kraju te sezone i 1 godinom ugovora gdje jasno stavlja do znanja da nema sanse da uzme PO?

@uini Luka-Lebron rokada sa ovim timom Lejkersa, dokle Lejkersi idu? Ne Mavsi, ne Lebron, pitam te Lejkersi sa Lukom.

Link to comment
Share on other sites

otkud znam,

bili bi prosle sezone ozbiljniji protivnik nuggetsima, islo bi mozda u 7 utakmica

 

ali nije kosarka zadatak iz matisha za 5i razred, kako sad dati tacan rez?

 

svaki tim sa lukom je bolji nego tim bez luke, osim nuggetsa, gde bi rokada jokic-luka bila oslabljenje, posto je i tim kreiran tako a i jokic je u prajmu.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@uini ae se kandiduj za ove izbore sad, bukvalno si rodjen😀  

Ja pitam za ovo sad a dobijam odg za oroslu sezonu, sreca pa nisi se vratio u 00-02 eru. 

 

@Dracarys titula! 

Luka&AD>Lebron&AD

Pa dobro, neću da osporim da je danas Luka bolji igrač, nego Bron, samo, moj post nije bio o Bronu i Luki, već o partijama AD. Luka bi možda bio u stanju da izvuče pobedu ili dve.

 

Potcenjuješ malo Jokića i Denver, metlu su nam dali i Jokić je uništio AD.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Pa dobro, neću da osporim da je danas Luka bolji igrač, nego Bron, samo, moj post nije bio o Bronu i Luki, već o partijama AD. Luka bi možda bio u stanju da izvuče pobedu ili dve.

 

Potcenjuješ malo Jokića i Denver, metlu su nam dali i Jokić je uništio AD.

Sa Lukom pobjeda bez dileme, toliko je bolji igrac od Lebrona sada. 

Sa ovim timom da ne oricam, bukvalno krojen za Luku. 

 

Sto se tice metle, pa ko je sutirao trojke ocajno imu utakmicama koje su se mogle dobiti? Kako mozes da sutnes 3 u 6 sekundi napada kada ekipa stigne do egala i ni do 1 obruca? Ne znam samo sto uvelicavate te metle? Pa Lejkersi su ih dobili 9 puta, bukvalno ih boli uvo dal je 0-4 ili 3-4

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...