Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

Cele nedelje neki egal ili blago vođstvo i na kraju lagan poraz. Ko zna koliko mi je puta ove nedelje neko ostao na 9 nečega. AD sam rešio par kategorija, ali ajde da se protivniku Cam Thomas nije povredio možda bih i poene izgubio. Vraća se valjda uskoro Foxara, mada ove nedelje protiv Dončića koji ima 4 meča, biće gadno.

Link to comment
Share on other sites

Može neko da mi objasni zašto je jutros moj rez bio 6 6 1 a sad je 5 7 1, tj zašto je recimo kolona TO imala potpuno druge vrednosti? Ništa mi nije jasno, jedino što mi pada na pamet jeste da onaj koji ima više transfera gubi jednu kolonu na kraju kola 😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzep said:

Može neko da mi objasni zašto je jutros moj rez bio 6 6 1 a sad je 5 7 1, tj zašto je recimo kolona TO imala potpuno druge vrednosti? Ništa mi nije jasno, jedino što mi pada na pamet jeste da onaj koji ima više transfera gubi jednu kolonu na kraju kola 😂

 

 

Baguje espn uvek pred novo kolo i resice u narednih sat dva i videces pravi skor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pretproslo kolo - dobili smo nazad Dzeretku i Jadena, zanimljiv duel i na kraju nereseno (6-6-1) protiv Resnika - Green23 forumasa

Proslo kolo - lepa pobeda 9-2-2 protiv Arnajevca, 3 DD-a poslednje vece da se i ta kolona poravna, sada su se odredjeni momci sa FA ustalili u tim a cekaju se na IR jos Marfi III i Simons. 

 

8 hours ago, mr clutch said:

Izvuce se dzep, zamalo da bude pocepan. 

 

Idemo dalje na Selfi mastere, kakvo pozersko ime fransize.

 

Dok si ti pio & snifao za vreme drafta, mi smo pucali selfije 😛 

 

 Srecno, pa neka bolji pobedi! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Aj kad već otkrivaš PM pikanterije nek znaju ljudi da si mi nudio Hielda za Brogdona, da se nasmeju malo.

 

Jak sam kao crna zemlja pa mi ne treba Tate. 😄

 

Hahahah evo ja se već smejem 🙂

 

Koliko si jak to ćemo videti 7. aprila 😉

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Aj kad već otkrivaš PM pikanterije nek znaju ljudi da si mi nudio Hielda za Brogdona, da se nasmeju malo.

 

Jak sam kao crna zemlja pa mi ne treba Tate. 😄

 

priznaj jesi li ti pravio ovaj raspored gde imam tri igraca iz osam utakmica veceras? bukvalno nemoguce ovako dobiti duel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...