Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

16 hours ago, Dracarys said:

Meni se dopadaju prvih pet igrača autopicka Uchihine ekipe, ali šta je problem? Nije ekipa izbalansirana i to je veliki problem.

 

Ovo je primer kako dobri pikovi mogu doneti lošu ekipu. Da mu je kojim slučajem zapao Domantas umesto Dejma, to ne bi bila ekipa za šalu.

 

Ja mislim da je moja ekipa jako komplementarna, jasne su kategorije koje se puntuju i one koje se napadaju. Ako budem los (sto je vrlo moguce) to je jer sam fejlovao sa pikovima na draftu.

 

Moja poenta je da ne mora nuzno da se osvaja samo na 1 nacin - sa vrhunskim centrima. 

Link to comment
Share on other sites

Navedi jednu ekipu koja je prethodnih godina osvajala bez centara. Ti si imao Vestbruka, ali on ti je svakako obezbeđivao dosta skokova u Vašingtonu gde je igrao kao u prajmu sa manjim skoringom, svaki meč TD.

 

Boroje je prošle sezone imao Porzingisa, Tejtuma koji je bio odličan skakač sa prosekom od 9 skokova i čini mi se da je imao Vilijamsa iz Šarlota.

 

Ja sam osvojio zbog Ejtona, Jubanksa i čitave plejade od visokih iz Indijane, kasnije sam dodao Damjana Džonsa i Topina za finale. Od bekova sam imao samo Trajka, DLoa i Edvardsa.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Smrt Bukeru,

Sto se tice tier liste, sem kreatora koji je blizi 5 nego 1, nema nekih velikih promasaja, covek skupio grupu steklenih vojnika (I Bama) jos ce da igra bez 1 igraca do nove godine, zakljucak tier 5 i borba da ne ispadne.
 

Što ti smeta toliko što je stavio sam sebe u prvi tier, čovek gleda objektivno iz svog ugla 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

au, @Manu krenuo i po asistencije, hoce eventualno turnovers da mi ostavi. manu, ako sam te nesto uvredio, izvini, nije bilo namerno :lol_2:

 

Izvini uini nisam ulazio na forum ovih dana, ispade da pričaš sam sa sobom a znaš da volim da prodiskutujem tokom duela.

 

Za rezultat u suštini možeš da se zahvališ grofu, nije me baš stavio u tier 5 kao prošle godine, ove sam u tier 4 ali mojim igračima je to dovoljno za chip on the shoulder.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Squabbit said:

Dovla magijo jos sam se i izvukao.

 

Odličan rez s obzirom da je cela nedelja kanal.

 

Ili ima rezerve dosta ili sam se zajebao

 

Videćemo. 

 

Ima ima rezerve, ne brini

 

Bila je srećna nedelja, mogao si mi ukrasti još jednu bar kolonu, ali ajde, verujem da si zadovoljan.

 

Sretno dalje!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...