Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Igor_ said:

Uspeo sam da se iznerviram zbog Jaga i u ovakvom mecu, svakj put kad digne ja u sebi molim boga da udje, ali dzaba. Bas mi zao sto nije pogodio jos neku da mu digne samopouzdanje malo, vidi se da ima zelju. 

Kao Hollins na pocetku sezone je. 

Kao i Djenka nekad davno, pa znamo kako se to zavrsilo.

Bice to okej, kao i svaki igrac kojeg je Dusko birao, ima razloga zasto je u ekipi.

Generalno lepo deluje ova varijanta gde on i Teo rotiraju uloge u odnosu na takmicenje, mislim da prija obojici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenadd said:

Kao i Djenka nekad davno, pa znamo kako se to zavrsilo.

Bice to okej, kao i svaki igrac kojeg je Dusko birao, ima razloga zasto je u ekipi.

Generalno lepo deluje ova varijanta gde on i Teo rotiraju uloge u odnosu na takmicenje, mislim da prija obojici.

Ma svakako, treba da se istrpi. Nego mi krivo sto ga nece. 

Inace kakva petorka na kraju, on deda bolomboj simon ilic😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dugujem izvinjenje Nedoviću, najviše sam ga pljuvao prije početka sezone, a on igra odlično i pametno zasad. Samo da tako nastavi.

 

Hanga radi sve, svaka vrhunska ekipa mora imati takvog igrača, a Bolomboy će ubrzo postati miljenik publike.

Edited by Howie Roseman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sabaz za 15 minuta 15 poena, 5 asistencija, 5 ukradenih lopti.

Ono sto je Partizan imao prosle sezone u Panteru, mi imamo ove u njemu, legit skorera, vodju, nekog ciji se kvalitet vidi iz aviona, usudio bih se da kazem top 5 igrac u Evroligi ako ga zaobidju povrede sa svom slobodom koju ima kod nas.

Ali na mene je najveci utisak ostavio Adam hanga. Zbog odredjenih licnosti iz FK, termin "unverzalac", "univerzalni vojnik" mi nije bas omiljen, ali Hanga je bas to. Covek moze SVE i neverovatan je posao uprave sto smo uspeli takvu igracinu da dovedemo,

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dalibor je definitivno popravio pristup i pokazao odredjenu dozu upotrebljivosti, ali moram priznati da se ja i dalje nadam da ce on na pozajmicu. Stvarno ne vidim mesto za njega van garbidz tajma, morali bi i Simonovic i Deda i Bolomboj imati prednost na 4. Ma i Lazarevic.

Edited by fradler
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Dalibor je definitivno popravio pristup i pokazao odredjenu dozu upotrebljivosti, ali moram priznati da se ja i dalje nadam da ce on na pozajmicu. Stvarno ne vidim mesto za njega van garbidz tajma, morali bi i Simonovic i Deda i Bolomboj imati prednost na 4. Ma i Lazarevic

Sve se slazem ali Lazarevica ne bi da vidim vise ni na slici iskreno.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se po malo plašim što sve ovo lepo izgleda i ide. Gledam kako teče napad, protok lopte, odbrana za ovu fazu lepo zategnuta, svako našao sebi ulogu i ne izlazi iz nje. Trljam oči i ne verujem. Nije ovo dobro, nisam navikao na ovo. 😄😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...