Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ti stvarno verujes da je iza ledja klubu pregovarao?

A ti mislis da je klub dao dozvolu prije mjesec dana?

9 minutes ago, UrukHai said:

Nejpir je radnik. Poslodavac mu je dao posao. Radnik nije zadovoljan uspovima na poslu. Radnik želi da ide kod drugog poslodavca, gdje su uslovi i radna atmosfera bolja. Zašto bi se neko ljutio na radnika što sebi želi bolje? Principi ekonomije i kapitalizma.

Radnik nije zadovoljan sa 2 miliona i sto mu svi titraju j...? Mnogo kurcevit radnik

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A ti mislis da je klub dao dozvolu prije mjesec dana?

Radnik nije zadovoljan sa 2 miliona i sto mu svi titraju j...? Mnogo kurcevit radnik

Jbg, nije bilo konkursa za to radno mjesto. Primljen na preporuku. Očigledno je preporuka loša bila. Opet, nije problem radnika već poslodavca. On je u minusu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, UrukHai said:

Jbg, nije bilo konkursa za to radno mjesto. Primljen na preporuku. Očigledno je preporuka loša bila. Opet, nije problem radnika već poslodavca. On je u minusu.

Za upravu se moze svasta napisati ali za ovo stvarno nema sta da se prigovori. Svi bi ga potpisali.

E sad sto nezna dusa igra kako igra i sabitira svoju ekipu i saigrace vise govori o njemu samom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgore od svega što mi ne gubimo ništa sa odlaskom Šabaza. Mi i bez njega možemo na spoljnim linijama. Mi gubimo jer nemamo krilnog centra i rezervnog centra. I što nam je ekipa koja je potentna trenutno u kurcu sa samopouzdanjem pa mašimo i zicere a kamoli trojke. Ja se i dalje pribojavam što svi i dalje pričaju o doselekciji na svim pozicijama osim na krilnom centru a to je pozicija pod moranjem. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

Meni je tu Vujčin veliko razočaranje. Slično kao i Dragana Sotirovska, nekada ugledni novinar u Nišu, danas gradonačelnica i podguzna muva.

 

Mislio sam da je i on ozbiljan novinar. Ali malo ih je, to je teško biti u Srbiji, moraš odmah da se pomiriš sa velikom dozom diskriminacije.

I ti li si Nislija?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi najmanje strpljenja imamo za trenera. Saša Obradović je imao dobru zamisao da dovodi igrače u najboljim igračkim godinama. Znao je dobro koliko je fizički zahtevna Evroliga. Oteran je preko noći i doveden Radonjić. Dušku sam i ja neke stvari zamerao, ali ne treba zaboraviti da mu se u važnom delu sezone povredio Vildoza i onu brljotinu sa Kampacom. Što se tiče rostera, pa pitanje je koliko je igrača sa njegovog spiska u timu. Siguran sam da Čović manipuliše trenerima i na raznorazne načine uvaljuje svoje igrače. Sada imamo Janisa, čovek u dosadašnjoj karijeri ima pozitivan skor u Evroligi, i takav podatak je za poštovanje. Ima i F4. Ima i ogromno košarkaško znanje. Sa ovakvim rosterom samo trener sa mađionačarskim trikovima bi nas spasio. Ostavimo čoveka neka radi, jer mi sa ovakvim strpljenjem, nervozom, nikada nećemo naći trenera po našoj meri. Dva-tri poraza i odmah sikter. Ne ide to tako.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nejpir je lik koji je pre metar dana tvrdio da Mesina laze da ovaj hoce da se vrati u Armani, a sada se mesec dana kasnije, gle cuda, vraca u Armani. 

 

Za svo to vreme je delovao na terenu kao da on nama placa da igra, dok su navijaci smisljali 1001 razlog sto mu ne ide i gde ide self-destruction mod "mi smo krivi, mi smo najgori". Zvezdina publika je potpuno debilozna kad krene da vredja Hezonju bez ikakvog smisla, ali nije tacno da je nestrpljiva, bar ove sezone to nije bila. Zvizdano je Sabazu, skandirano mu je posle, bukvalno mu se na silu aplaudiralo da se on slucajno ne uvredi, dok su izlazile price da tuguje za zenom, da mu nedostaje dete, da ovo, da ono. Bio sam na svakoj utakmici, i bukvalno su i on i Tobi dobili daleko vecu podrsku od one koju su zasluzili. Tobi koji ne moze tri zicera da ubaci Mornaru, a onda mu ceo Pionir skandira. Prekrste se ljudi na njihove gluposti, kao i na Simonoviceve, i onda im aplaudiraju u fazonu: "ajde, proigrace."

 

Ne mora bas Zvezdina publika da bude kriva za sve, i onom kome nije jasno da je Sabaz Napier prosto smradina od coveka, nakon sto je to direktno, najdirektnije moguce pokazao, onda prosto nije realan. 

  • Like 48
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Nejpir je lik koji je pre metar dana tvrdio da Mesina laze da ovaj hoce da se vrati u Armani, a sada se mesec dana kasnije, gle cuda, vraca u Armani. 

 

Za svo to vreme je delovao na terenu kao da on nama placa da igra, dok su navijaci smisljali 1001 razlog sto mu ne ide i gde ide self-destruction mod "mi smo krivi, mi smo najgori". Zvezdina publika je potpuno debilozna kad krene da vredja Hezonju bez ikakvog smisla, ali nije tacno da je nestrpljiva, bar ove sezone to nije bila. Zvizdano je Sabazu, skandirano mu je posle, bukvalno mu se na silu aplaudiralo da se on slucajno ne uvredi, dok su izlazile price da tuguje za zenom, da mu nedostaje dete, da ovo, da ono. Bio sam na svakoj utakmici, i bukvalno su i on i Tobi dobili daleko vecu podrsku od one koju su zasluzili. Tobi koji ne moze tri zicera da ubaci Mornaru, a onda mu ceo Pionir skandira. Prekrste se ljudi na njihove gluposti, kao i na Simonoviceve, i onda im aplaudiraju u fazonu: "ajde, proigrace."

 

Ne mora bas Zvezdina publika da bude kriva za sve, i onom kome nije jasno da je Sabaz Napier prosto smradina od coveka, nakon sto je to direktno, najdirektnije moguce pokazao, onda prosto nije realan. 

Ima li nesto oko zamena za ove sto su skartirani?

Link to comment
Share on other sites

@Markoss boli me licno qrac za Sabaza, bivsi igrac, ali me je mnogo briga zasto 4x u 5 sezona pravimo skroz novi tim sa extra doselekcijama u decembru.

Neko je zajebao sa Sabazom, ja nisam, ti nisi, neko ga je doveo. Taj isti neko gresi sa potpisivanjem i otkazima trenerima i izborima igraca godinama unazad. Jednostavno, nema kapacitet iznad ABA lige i cisto-se-zakunemo-ucesca-u-EL.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nejpir je posledica, a ne uzrok problema u Zvezdi. Sigurno nije sam sebi dao toliki ugovor, što naravno ne opravdava njegove loše igre. Sa jedne strane je šteta što takav igrač nije pokazao svoj kvalitet u Zvezdi, sa druge strane ova njegova objava gde optužuje trenera da laže, posle one sage sa Mesinom...blago rečeno nekorektna objava, s obzirom da nije dao nikakvo objašnjenje. Ne kažem da nije u pravu, možda trener i nije rekao istinu, ali zato se valjda izađe i kaže šta se dešava. Uzdržaću se od neke dalje analize njegovog postupka dok se ne objavi malo više detalja, ako se uopšte to desi. I meni je neverovatno da uopšte može da pregovara sa drugim klubom bez znanja uprave kluba, pogotovo što svi znamo na šta je sve spreman neznalica sa 50 godina staža. Pre 2 nedelje je napušavao navijače zbog zviždanja, pre 2 dana krenuo je sa najavama o dolascima i odlascima. Sa njim bukvalno ne znaš šta da očekuješ sutra, a da ne pričam o nekom planu za budućnost.

 

Napraviti EL tim sa 3 defanzivna kratera na pleju je stvarno posebno umeće sa ovolikim parama. Tim Duško i tim Čović od sprdnje je postala the ugly truth. Navijači su se ložili na dolazak Šabaza kao toliko dugo čekanog mamo.eba, zato i jesu navijači, niko ne očekuje da nam znanje o košarci bude na nivou trenera ili sportskog direktora (koga i nemamo, maskotu D. ne računam), ali valjda onaj ko bira tim treba da vidi malo, čuj mene malo, MNOGO bolje i dalje od nas koji smo navijači kada je u pitanju selekcija tima. Pokazalo se još jednom da svaki kompromis sa prevarom zvanom 50 godina staža se na kraju obije o glavu treneru. Radonjić je na vreme otišao, nije hteo da ga ovaj 2 puta prevede žednog preko vode.

 

Još jednom Šabaz je posledica, a uzrok svi znamo. Uzrok je trebalo najuriti još 2017. posle one sramne medijske hajke na Radonjića, koja je bila prisutna i na forumu. Kad smo već kod toga, gde je nestao nadzorni odbor?

 

Navijači imaju pravo da zvižde (ne i da vređaju) ako su nezadovoljni, zviždalo se i Ljupku '91 posle Grashopersa u Bg, nije ta navijačka nekultura i nestrpljenje od juče, ali pre zviždanja bilo kom igraču pomenuti navijači bi trebalo da u Areni počaste i druga predsednika centarfora zvanog "pola veka staža" sa pozdravima i čestitkama za dug život, dobro zdravlje i lepe dane u penziji ŠTO DALJE OD ZVEZDE.

 

 

Edited by Commodore 64
slovo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

@Markoss boli me licno qrac za Sabaza, bivsi igrac, ali me je mnogo briga zasto 4x u 5 sezona pravimo skroz novi tim sa extra doselekcijama u decembru.

Neko je zajebao sa Sabazom, ja nisam, ti nisi, neko ga je doveo. Taj isti neko gresi sa potpisivanjem i otkazima trenerima i izborima igraca godinama unazad. Jednostavno, nema kapacitet iznad ABA lige i cisto-se-zakunemo-ucesca-u-EL.

Za te ceste promjene igraca, trenera itd itd im se moze zamjeriti ali ovo za ovog stvarno nema sta. Svi redom na forumu bi potpisali takvog igraca. Nigdje nije bilo naznake da je ovakvo smece od coeka

Link to comment
Share on other sites

To je igrac koji je projektovani no1 ekipe, koga cekamo da proigra mjesecima, za koga cuvari vatre smisljaju 1001 izgovor da ga odbrane. Plata je samo odraz uloge koja mu je namijenjena i uopste nije bitno jel to 1, 2 ili 202 miliona.

 

Gledati Hangu od 34 godine ili Tea od 37 godina kako se cimaju i onda gledas ovog da ne kazem sta. Njegova sramota a samo cu reci, karma je cudo.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svima se desi da pogrese u selekciji, ali samo nama se to desava svake godine. Ceo zivot nasi biraju "proverene i iskusne" pre "divljaka" sa manjkom EL iskustva i onda posle kukamo. 

Nejpira ne racunam ovde, on je totalno druga prica. 

Ali smo umesto prekaljenog reprezentativca Davidovca mogli da dovedemo random igraca iz EC za duplo manje para i doneo bi nam vise. 

Kao i umesto Tobija, Simona.... 

A sta mi radimo? Vracamo neke na staru slavu, tako ces kroz godinu dve opet gledati Dobrica kako sutira 15% za tri, a dosta navijaca sad kuka sto je otiso. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hezonja navija za partizan, zato je i vredjan...plus drzavljanstvo 1+1 daju 2, ne vidim cime on to nije zasluzio da bude vredjan? Okej posle utakmice pivo, ovo ono ko voli sa njim, dok traje utakmica zvizdace se i vredjace se i on i kampaco i svako ko zeli da porazi Zvezdu i ne vidim u cemu je problem tu?

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, turfan said:

Hezonja navija za partizan, zato je i vredjan...plus drzavljanstvo 1+1 daju 2, ne vidim cime on to nije zasluzio da bude vredjan? Okej posle utakmice pivo, ovo ono ko voli sa njim, dok traje utakmica zvizdace se i vredjace se i on i kampaco i svako ko zeli da porazi Zvezdu i ne vidim u cemu je problem tu?

Tebi je normalno "Pičko ustaška" u 2023. godini?

  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, turfan said:

Hezonja navija za partizan, zato je i vredjan...plus drzavljanstvo 1+1 daju 2, ne vidim cime on to nije zasluzio da bude vredjan? Okej posle utakmice pivo, ovo ono ko voli sa njim, dok traje utakmica zvizdace se i vredjace se i on i kampaco i svako ko zeli da porazi Zvezdu i ne vidim u cemu je problem tu?

 

O cemu ti? 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, turfan said:

Hezonja navija za partizan, zato je i vredjan...plus drzavljanstvo 1+1 daju 2, ne vidim cime on to nije zasluzio da bude vredjan? Okej posle utakmice pivo, ovo ono ko voli sa njim, dok traje utakmica zvizdace se i vredjace se i on i kampaco i svako ko zeli da porazi Zvezdu i ne vidim u cemu je problem tu?

 

Zato nam tako i ide. Jer vredjanje i psovke poistovecujemo sa sportom. Zvizdanje da, ometanje da, ali vredjanje nikad i nikoga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...