Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Evo posta 11. Juli, dan kada je Teo potpisao:

 

"A zeljko vec trlja zadovoljno ruke i smeje mu se brk.

Pis of kejk.

Drzim fige da ostanu Kobra, Lazarevic i Kuz, ja sam se predao, potrebno je biti strpljiv i docekati da svi zasluzni gradjani odu u penziju, ili da se nadamo nekom kosarkaskom Izraelcu.

Bice grcevita borba za fenjer u EL, Žocu moze da se cestita nova ABA titula.

A posto su ovde mnogi kratkog pamcenja, neka slave Tea, onog sto nas je otpalio, pa kad nema gde, dosao cim pre.

Protiv volje trenera, protiv zdrave logike, al ako, ako nista drugo uzivacu u cmizdrenju Covica i ove godine. A cmizdrice...i bolje da izbaci iz glave Arenu."
https://vox92.net/forum/topic/3026-kk-crvena-zvezda-202324-domaca-osnova-vs-strani-placenici/page/225/#:~:text=A zeljko vec,iz glave Arenu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Crni said:

Kako standardno nestanu forumasi koji dominiraju leti na topiku...

A evo utihnuse i cuvari vatre, Teoljubi...

Letos je bio lud svako ko bi ukazivao na moguce probleme, sprovodjena je nekakva inkvizicija, al to je i normalno, trebali su gazdini botovi da dozu hajp da bi se prodale karte. Svakako ce on trljati ruke, a jedini koji ce ispastati smo mi, obicni smrtnici, kojima je lako manipulisati jer smo opcinjeni Zvezdom. Jbga.

 

Mi koji negodujemo obicno nas opljuju da samo mracimo i da cemo videti koliko smo pogresili kad pocne sezona.

 

1 hour ago, Čočo said:

Ne znam što kukate za kupljene sezonske. Pa sad ih najviše treba iskoristiti. Svaka do jedne prodate i poklonjene. U četvrtak da se ori. Iz petnih žila. Čoviću odlazi!!! 

 

Svi znamo da se to nece dogoditi.

 

19 minutes ago, Čočo said:

Kako stoje stvari na terenu prvi će Simonović biti šilbovan. Očekujem pojačanja u narednih nedelju dana na poziciji 2,4 a ne bih se iznenadio i na 5.

 

Takodje znamo da se ni to nece dogoditi, da ne objasnjavam jasno je zasto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, da li ste svesni da smo mi noćas igrali sa 3 pleja, koji su morali da pokrpe 2 pozicije? Jbg, narativ je da je Neda staklen, što bih se možda i složio. Ali Lazine i Hangine godine nemaju nikakve veze sa 2 snažna udarca koji su dobili.

 

OK, sa lošom selekcijom ekipe se slažem, fali nam bar još 1 bek. Takodje sve više mislim da nam fali ne 1, nego 2 klasične 4ke. Kao i da se nekim igračima treba zavhaliti i dovesti zglavnog centra.

 

E sad, znam ja da to ne funkcioniše kao u fantasy-ju, ali jbg, nego mora da odgovara za ovako nakaradnu selekciju igrača...makar neka svale krivicu na Duška (iako znamo svi da nije on 100% kriv), ali bar neka neko izadje i preuzme odgovornost ili optuži nekoga, biće mi lakše čini mi se 😁

Link to comment
Share on other sites

Otkaze ocekujem koliko sutra, krenula je bot armija da najavljuje to.

Plasim se samo sto dosta napadaju Shabazz-a mada se nadam da ni dr. Frankenstajn nije toliko lud ali je sve moguce, taman da ukanali u dugove klub pre nego sto ode.

Moj prvi pik je Tobi i ako ne bi voleo da se to desi.

Edited by Nele
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, John Terry said:

 

Mozda sam ja kosarkaski nepismen, ali po meni je Nedovic samo jos jedan koji bi veceras zasrao dodatno. Vec imamo dva divljaka, treci bi ubio skroz. Yaga i ne racunam, zadivljujuce zrelo je odigrao.

 

Za razliku od ta dva divljaka,  Nedovic ima i zna da koristi ulaz, sto bi protiv ovakve odbrane Partizana itekako "prolazilo".

O sutu za tri i da ne pišemo + svakako je bolji i u odbrani od to 2 cunja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Slazem se u pravu si u potpunosti.

 

Ali kad imas samopostovanje i neki integritet onda ne das na sebe koliko god ti finansijska situacija zavisi od toga. I Vucicevi botovi cute i smrde po fabrikama dok im drzava gori jer da nije Vucka oni ne bi ni radili za 40k sa pelenama na guzici.

Nije bas u potpunosti isto. 

Tesko da bi se i jedan trener odrekao unapred ugovorenih nekoliko stotina hiljada eura jer nije selektirao sastav.

Verujem da bi i Skariolo povukao izjavu da moze i da je znao da ce dobiti otkaz.

Verovatno barem polovina trenera u EL nije sama birala svoje sastave, a verovatno i vise. Njihovo je da treniraju i vode utakmice, igrace dovodi menadzment.

Link to comment
Share on other sites

@Guru je sve letos najavio:

 

 

"
U tom slučaju bi opet značajnu minutažu imali rukometaši koji nisu faktor u napadu, jer neko mora da krpi umetnike koji su rupe u odbrani... Što bi imalo nekog smisla da se radi o prajm Teodosiću, ovako umesto da biramo komplementarne igrače u odnosu na nosioce, mi ćemo da radimo obrnuto.

 

Još su igrači u tim godinama skloni tome da se u kratkom vremenskom periodu potpuno raspadnu i postanu užasne štetočine, viđali smo to i na primerima mnogo većih igrača od Teodosića, kao što su Dijamantidis, Spanulis, Navaro... S tim što su oni zadužili svoje klubove i njihove su legende pa i ima logike da ih ispoštuju, dok Teodosić nas ničim nije zadužio."
https://vox92.net/forum/topic/3026-kk-crvena-zvezda-202324-domaca-osnova-vs-strani-placenici/page/227/#:~:text=spot up trojke-,U tom slučaju bi opet značajnu minutažu imali rukometaši koji,ima logike da ih ispoštuju%2C dok Teodosić nas ničim nije zadužio.,-11

 

 

 

 

Tim koji ima Teodosića, Nedovića, Davidovca, Simonovića i Mitrovića ne može da bude izbalansiran, taj voz je napustio stanicu u utorak (ako ne i ranije). Jedino što sada preostaje je pokušaj da se koliko-toliko umanji šteta, što podrazumeva 5 igrača sa ozbiljnim fizikalijama, koji su u stanju da odigraju kvalitetnu odbranu i daju doprinos u napadu... Hanga je prvi koji se uklapa, znači fale još samo četvorica i to da su kvalitetom starteri.

Edited by Crni
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Otkaze ocekujem koliko sutra, krenula je bot armija da najavljuje to.
Plasim se samo sto dosta napadaju Shabazz-a mada se nadam da ni dr. Frankenstajn nije toliko lud ali je sve moguce, taman da ukanali u dugove klub pre nego sto ode.
Moj prvi pik je Tobi i ako ne bi voleo da se to desi.
Kako da otpusti Šabaza...?
"Evo batice tvoja garantovana 2 miliona i daleko ti lepa kuća ".
Pre će Lazarevića i Kuza da pošalje u FMP i oslobodi prostor u rosteru da dovede četvorku ili beka višeg od 185cm.
Simonovića zbog jakih ruku i visine mora da zadrži da mu lomi kolač na slavi i kači Vesni zavese.
  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Uvek sam se zgrozavao gledajuci Himki , a sada to gledam u CZ. Samo zamisaljam Hangu dok gleda sve ovo…
 

Ne znam sta ce tacno odlazak Simonovica, Dede ili nekog treceg doneti…nista, kao ni cut Adamsa…. Koleterali koji kvalitetom ni ne zasluzuju da budu tu. Mora da ode onaj koji ih je doveo, a svi znamo ko je. 
 

 

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kazu da trener Janis ne voli da vrsi doselekciju, max jednog igraca...ali realno covek se tu nista ne pita.

Ja ne vidim sto bi dovodili ikog, imamo 15(bez Bjelice) igraca koji su prosli pripreme i ubedili struku da su pravi.

Ja verujem u Covica i Teov tim.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ooo pa izasla komisija za negativne stvari u full sastavu i oplela pa jos i drze slovo i prozivaju ljude.

 

Polako sa tim.

 

@Losmi17 super sto si ti najavio ali sezona nije gotova 31.10.2023. godine iako bi mbogi voljeli. Svakako za mene nije a ti naravno mozes imati i drugacije misljenje, samo mi ga ne nameci.

 

Bayern u cetvrtak, maksimalna podrska za trenera i igrace. Da se zbiju redovi i dobije Bayern. Neda i Hanga bi trebali igrati.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Cekajte, nisam ispratio, na osnovu cega je donet zakljucak da je Teo pokazao Dusku vrata..?

 

na osnovu informer-paterna, koji se zapatio u narodu, da donosiš neke ekskluzivne vesti koje nemaju nikakvu potporu u realnosti, zato što to raduje većinu.

niko to neće potvrditi ali sam ubeđen da bi ista ta ekipa sada više volela da izgubimo tekmu protiv bajerna a) glatko, b) može i tesno, nego da se desi nešto dobro.

 

naravno, nema veze što je novi trener došao pre nedelju dana, i što smo mi to tražili.

mora odmah da pršti sve od igre i pobeda a da ga teokratija smenjuje.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Sabaz je najveci problem, jer je indolentan, nonsalantan, i takvi ne mogu da uspeju ovde. On i kad ubaci 22 poena, jednostavno nema kontrolu nad mecom, uz to ko za kurac uzasno sutira, verovatno nikad losije u karijeri, pa i dodatno raste frustracija. Na kraju je pokazao neki znak zivota, ali jednostavno su njegovi poeni potpuno nebitni, jer niti podizu ekipu, niti promene u nasem pristupu ista. 

Za sada uopste ne kontrolise desavanja na terenu. Sinoc je dobro poceo sa razigravanjem saigraca, mislim da je imao 3 ili 4 asistencije u 1/4, uopste nije forsirao sut ali onda kada je Partizan poceo praviti seriju i agresivnije iskakao na njega sa Avramovicem i Smailagicem, bas se pogubio i unio dodatnu nervozu u tim ( mislim da su mu 2 suta za 3 izblokirana od strane Alekse ). 

Kada je poceo trpati u 2 pol, Partizan je vec imao igru i osjetniju prednost tako da kao i protiv Virtusa, vidimo da moze da trpa ali je za nas problem sto smo mi vec duboko u kanalu kada on pocne trpati.

 

Mora podhitno naci nacin da kontrolise utakmicu jer bez njega na visokom nivou u vecini svojih minuta, problem je ogroman a posebno bez Nede i Hange. Mislim da mu upravo Neda najvise fali usled svoje sposobnosti da probija i napada kos iz driblinga pa bi povratak istog ali i Hange trebao pomoci na tom polju.

 

Najgore sto iritira sa svojom reakcijom, sve mu je lagano, opusteno. Vise bi volio kad krenu kola nizbrdo, budi u fazonu u pm, ne sviraju ti neki faul, dobij tehnicku, pokazi neku reakciju ali jbg, to je on i moramo se i mi privici na to.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Crni said:

Evo posta 11. Juli, dan kada je Teo potpisao:

 

"A zeljko vec trlja zadovoljno ruke i smeje mu se brk.

Pis of kejk.

Drzim fige da ostanu Kobra, Lazarevic i Kuz, ja sam se predao, potrebno je biti strpljiv i docekati da svi zasluzni gradjani odu u penziju, ili da se nadamo nekom kosarkaskom Izraelcu.

Bice grcevita borba za fenjer u EL, Žocu moze da se cestita nova ABA titula.

A posto su ovde mnogi kratkog pamcenja, neka slave Tea, onog sto nas je otpalio, pa kad nema gde, dosao cim pre.

Protiv volje trenera, protiv zdrave logike, al ako, ako nista drugo uzivacu u cmizdrenju Covica i ove godine. A cmizdrice...i bolje da izbaci iz glave Arenu."
https://vox92.net/forum/topic/3026-kk-crvena-zvezda-202324-domaca-osnova-vs-strani-placenici/page/225/#:~:text=A zeljko vec,iz glave Arenu.


Još nije kraj sezone. Kada smo dobili oba derbija uzastopno prošle godine isto se pisalo na njihovom forumu/temama. Terao se Željko i većina igrača. Ima još da se igra i utisci i predvidjanja se re-postuju na kraju. 
 

Da je dobro nije, ali ne znači još da će se loše završiti po nas. 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno nevera sta nam se desava sa igracima glede povreda, sto i nije iznenadjujuce i na sta nam lici ekipa.

 

Trenutno nisu sposobni da odigraju dobru utakmicu.

 

Znaci potpuno potonuce jedne ekipe koja i sa doselekcijom, pitanje sta bi uradila. Plus sto zaista ne znam odakle vise novca.

 

Ima ovde i Duskove krivice, da se ne lazemo. I on je selektirao neke igrace koji bukvalno ne lice na kosarkase shodno novcu koliko su placeni.

 

Tezak je period iz nas, a da kazem i ja na glas, mislim da ce biti jos i gore 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

Ima ovde i Duskove krivice, da se ne lazemo. I on je selektirao neke igrace koji bukvalno ne lice na kosarkase shodno novcu koliko su placeni.

 

Tezak je period iz nas, a da kazem i ja na glas, mislim da ce biti jos i gore 😄

Jeste strance, a domacu osnovu khm khm

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...