Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Kankkunen said:

To se ne dovodi u pitanje bilo ko da je trener, a isto važi i za igrače. Duško se pominje iz drugog razloga, kao i Radonjić i mnogi drugi ...

kao što će se desiti i sa Sferopulosom. U tom grmu leži zec, to je najveći problem KKCZ.

Ta podrška treba da dođe od predsednika, pre svega nemešanjem u selekciju i nerušenjem autoriteta trenera. Što je naravno iluzorno očekivati od Čovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

To se ne dovodi u pitanje bilo ko da je trener, a isto važi i za igrače. Duško se pominje iz drugog razloga, kao i Radonjić i mnogi drugi ...

kao što će se desiti i sa Sferopulosom. U tom grmu leži zec, to je najveći problem KKCZ.

Nebitno je. Pominju ga oni koji su isprozivali povrijedjenog igraca da folira. Sramota!

Link to comment
Share on other sites

Ne treba nam mnogo za ložanu kada se otvori mogućnost da omiljene igrače ponovo vidimo u našem dresu. Idealizujemo ih bez osvrta na njihov realan motiv, formu i prvenstveno tajming dolaska pa su razočaranja utom dublja i gorčija.

Za sada, iz svih uglova gledano...povratak u prajmu karijere u CZ u kojem je legenda i pored odigrane samo jedne sezone nakon koje odlazi uz milionsko obeštećenje a vraća se i pored ponude Barse i to zdrav i prav...samo je jedan uber-ganci Nikola Kalinić.

Veliki si Kalina.

  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Ne treba nam mnogo za ložanu kada se otvori mogućnost da omiljene igrače ponovo vidimo u našem dresu. Idealizujemo ih bez osvrta na njihov realan motiv, formu i prvenstveno tajming dolaska pa su razočaranja utom dublja i gorčija.

Za sada, iz svih uglova gledano...povratak u prajmu karijere u CZ u kojem je legenda i pored odigrane samo jedne sezone nakon koje odlazi uz milionsko obeštećenje a vraća se i pored ponude Barse i to zdrav i prav...samo je jedan uber-ganci Nikola Kalinić.

Veliki si Kalina.
 

Dobijao je on od ovih istih pljuvacine samo takve. I kad je masio bacanja, pa kad mu se rodilo dijete i nije igrao pa kad je pao sa formom itd itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nebitno je. Pominju ga oni koji su isprozivali povrijedjenog igraca da folira. Sramota!

Haha

Ako mislis na mene ja sam napisao "nadam se da nije u stanju to da uradi" 

To sto se klub ne oglasava a toliko tema i dilema,  otvara se prostora za svakakve spekulacije i ovo sto sam ja bacio komentar ovde je spekulacija iz medija 

 

Svi dobro znamo da je predsednik u stanju da daje izjave o npr koliko je dobro pomerati vreme u subotu na nedelju i da covek ne izlazi iz frizidera a gde sad nesta covek

 

Edit: pritom nadji jedan post gde sam opljunuo po Nedovicu cak mi spada i draze igrace 

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2023 at 7:44 PM, srlepajce said:

E moj Nedovicu

 

On 10/22/2023 at 7:54 PM, srlepajce said:

On je sam rekao da se vidi stepen povrede i na sledecem treningu

Daj ne zajebavaj

 

Kad se to jos dogodilo?

 

On 10/22/2023 at 10:30 PM, srlepajce said:

Kkcz busilica

Sram te bilo! Toliko

A nazalost nisi jedini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koji smo cirkus od kluba postali.

 

0. Uvod: Obradovic odjeban brzo.

1. Totalni raspad pocinjemo naprasnim odlaskom Radonje (koji je sve nekako drzao svojon reputacijom) i nakon uzimanje ABA i dobrog momentuma i sanse za daljim kontinuitetom hard difenz tranzis ofens. 

2. Dovodis pocetnika za trenera, okruzujes ga jos vecim pocetnicim i amaterima fakticki (Simon pomocni, djisus) + nepar promasenih pojacanja. U tom periodu Raduljica bio i starter protiv Reala. Hehe, Raduljica starter, protiv Reala...

3. Los start - naravno. Trener izgubio svlacionicu - naravno. Dovodi se Vildoza sticajem srecnih okolnosti, i dolazi Dusko. Ima rezultata na sok i vidanja rana. Ide Faku u doselekciji (Faku u doselekciji wtf hehe), oper sticajem sretnih okolnosti. Kad op prc, muntali smo, pa suspenzija, prepucavanje, konferencije. Sprdaju se sa nama. Opravdano. Faku ne igra par meseci.

3. Izgubimo titulu od boljeg u datom momentu. Nema veze, sace Dusko da selektira po svom stilu.  Duuusko Dusko selektira, al' mozda 3-4 igraca. Jer Coks je vec neke domace osnove dogovorio davno a rec je rec, jelte. Doslo pun k igraca, nama fale jos 2. Nedovic se povredio, jedina prava 2ca, "blago onom ko je iznenadjen".

4. Domaca osnova se ispostavila da nije osnova uopste. Neupitne zelje, ova starija neosnova bi da ne zapinju, barem ne na treningu. Il' ce tako il' ce... se kladimo? A neki cemo da se i povredimo, mozda.  Videcemo.

5. Taktikom korisnog, i verovatno ne skupog, idiota "angazuj Plavsica" se najavljuje vec vidjen scenario. Sve to dok naivni Hanga daje podrsku treneru, jer, njihov trener, veruje u njih. E moj Hanga, Hanga..

6. Dusko dobija otkaz. Za 2h imamo info o novom treneru. 

7. Sva struka kaze da smo pozurili. Coks ne kaze nista. 

8. Mozda nam se vrati Beli. Mozda nam se vrati i Nedovic, mozda i do Nikoljdana. Videcemo.

9. TBC

 

 

Uprava napolje!

 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, srlepajce said:

Pa jel tebi normalno da bude na prvom treningu ekipe? 

 

Onda su nasi doktori idioti.

 

Kkcz busilica nema veze sa Nedovicem

Srle verovatno je Nedovic dosao da se slika i radi toga je bio tamo.

 

A za @Miki28 Teoljub nemoj ali nemoj da pises kako su svi ovde docekali da pljuju po Nedovicu. Nije lepo, mozda po wide world web-u ali ovde nepreovladava ta vecina.

Oni koji su preterali su kaznjeni.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

KKCZ sa rekordnih 11k prodatih sezonskih karata i najvećim budžetom u istoriji kluba, nakon 4 kola otpušta trenera, za par dana dovodi prvog stranog kouča na klupi CZ koji je EL ranga i ne udostoji ni njega ni navijače zvaničnom prezentacijom i konferencijom za novinare.
Čokizam iz šahte...tamo gde kuntaju krastače.

Pakuj se štetočino...



  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko Nisam rekao svi ali ih je bilo par a sakrili se u misju rupu oko tog pitanja a ovamo drze neku moralnu pridiku za druge stvari.

 

Taj isti Nedovic je samo tako sikaniran prosle sezone i od samog bivseg trenera a jedini potez vrijedan pomena iz prosle sezone jeste njegova trojka u Areni. Vrijedjali ga Grobari, vrijedjali mu zenu i sada mi "navijaci" Zvezde pricaju da folira povredu. Dno dna. 

Sramota me poistovjetit se uopste da sam navijac istog kluba kao i ti likovi. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, srlepajce said:

Pa jel tebi normalno da bude na prvom treningu ekipe? 

 

Onda su nasi doktori idioti.

 

Kkcz busilica nema veze sa Nedovicem

Nisam upucen, jel ima video ili fotografija kako je u treningu?osim onog grupnog pozdravljanja?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, srlepajce said:

Pa jel tebi normalno da bude na prvom treningu ekipe? 

 

Onda su nasi doktori idioti.

 

Kkcz busilica nema veze sa Nedovicem

Normalno je bilo da se pojavi na tom treningu. Nov trener, treba se upoznati i videti nove sisteme, ipak nije bio u komi, pa da ne moze da dodje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To je Zvezdino dijete, kakav god da je. Srami se i ti i ostali sto se ga popljuvali a jedva ste cekali. 

Jeste on Zvezdino dete, ali je i igrac koji ima veoma ozbiljan ugovor i za evropske uslove, ne igra za stipendije.

Dva puta u dve sezone je povredjen do sada, a projektovan je za glavnog beka. Legitimno je diskutovati o njegovom doprinosu.

Ne treba da se pljuje, ali ne treba ni da bude izuzet od kritike.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Jeste on Zvezdino dete, ali je i igrac koji ima veoma ozbiljan ugovor i za evropske uslove, ne igra za stipendije.

Dva puta u dve sezone je povredjen do sada, a projektovan je za glavnog beka. Legitimno je diskutovati o njegovom doprinosu.

Ne treba da se pljuje, ali ne treba ni da bude izuzet od kritike.

Kritikujte do mile volje sa argumentima, ima materijala sigurno ali da je folirao povredu? Jad i bijeda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao što reče srle, atmosfera netransparentnosti oko stanja u ekipi otvara prostor za svakakve spekulacije. Ne treba niko da šikanira forumaše koji su legitimno posumnjali da se nešto čudno dešava i oko Nedovića. Koliko se već krije čak i neka frizirana verzija istine oko Bjelice, teško čovjek povjeruje i u banalnu povredu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

To sta Luka Mitrovic i Nemanja Nedovic trpe ovde od ljudi ne da je sramota, nego je neopisivo.

Od toga da u pokusajima kvazi humora ljudi nazivaju decka koji je bio nas kapiten "Muka" samo zato sto je, gle cuda, prihvatio odlican ugovor da ostane kod kuce, u svom gradu, klubu i sto nam se pojacanja iz godine u godinu ne uklapaju pa on ima vecu ulogu nego sto je planirano do toga da Nemanju Nedovica koji je sasvim realno ogranicen kosarkas i nema nista loseg u tome, nikad nece biti prva opcija nigde, ali je nase dete, nas covek i neko ko je bio tu kad je bilo najteze vredjaju i nipodastavaju. Njegova najveca mana je kumska veza ocigledno.

Sramotno da nemam reci.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...