Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, suptil said:

yt kanal Meridian TV Jakovljevic i Tegeltija 😄 Kakva prepucavanja hahaha

U 53. minuti Tegi objasnjava da Ostoja nije rezimski covjek i da ga najvise napadaju rezimski mediji. Tesko za gledanje, bas.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@Charles De KetelaereSaglasan za temu. Samo sam se nastavio na prethodno postavljen komentar u kojem se spominje emisija, nisam htio duziti i zatrpavati temu. Takodje, nisam saglasan sa tvojim misljenjem a potvrda onog sto sam napisao je i na npr. 01h:03 min emisije u kojoj Tegi ponavlja da mu šef nema zaštitu države, maltene veze nema sa državom, nije punjak zahvaljujuci politici (zahvaljujuci cemu moze finansirati klub) itd. U svakom slučaju, koga zanima, pogledaće i vidjece sta je istina.. 

Edited by Small Owl
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Small Owl said:

U 53. minuti Tegi objasnjava da Ostoja nije rezimski covjek i da ga najvise napadaju rezimski mediji. Tesko za gledanje, bas.

Emisija je krenula ajde da kazem nekim normalnim tokom, a onda kada su se prebacili na zvezdu i partizan, iz tegi se pali, i baca frustracije na sve strane.

Zaista neverovatno koliko je covek otisao u krajnost, ni gram zdravog razuma vise u njemu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Maxbet sport piše da Bolomboj kako stoje stvari propušta finale KLS. Ozbiljan hendikep kad se uzme u obzir i da je Gilespi van konkurencije. Ostali smo samo na Mitroviću kao centru kome će Kaboklo i Smailagić da skaču po glavi. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Karakondzula! said:

A maxbet je inace poznat kao pouzdan portal...

Ne vodim se samo ko je koliko pouzdan nego i ono šta sam video. Posle utakmice sa FMPom, Bolomboj je prošao pored mene. Vidno je otežano hodao oslanjajući se na stranu kuka koji nije povređen. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Čočo said:

Maxbet sport piše da Bolomboj kako stoje stvari propušta finale KLS. Ozbiljan hendikep kad se uzme u obzir i da je Gilespi van konkurencije. Ostali smo samo na Mitroviću kao centru kome će Kaboklo i Smailagić da skaču po glavi. 

Kaboklo po glavi nece skakati !

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čočo said:

Maxbet sport piše da Bolomboj kako stoje stvari propušta finale KLS. Ozbiljan hendikep kad se uzme u obzir i da je Gilespi van konkurencije. Ostali smo samo na Mitroviću kao centru kome će Kaboklo i Smailagić da skaču po glavi. 

Ko ce skakati?

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Maxbet sport piše da Bolomboj kako stoje stvari propušta finale KLS. Ozbiljan hendikep kad se uzme u obzir i da je Gilespi van konkurencije. Ostali smo samo na Mitroviću kao centru kome će Kaboklo i Smailagić da skaču po glavi. 

Meni rekose da igra 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...