Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Lik uleće u tuču bez majice i razgaćen, zaleće se na ovu decu i udara protivničke trenere, doslovno radi sve suprotno sto normalan odrastao čovek treba da radi - seems like perfect match za fotelju u UO KKCZ

  • Like 8
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, K.Dot said:

Eh sad, mnogima je ovde bilo simpatično što Naneli hoće da se šiba sa navijačima,tako da nije ovo ništa strašno, pa Vujošević je ovako davio svoje. 

 

Jedno je da samo cimne ramenom na budalu od navijača i prestravi ga (ako misliš na taj potez od prošle godine), nešto sasvim drugo je hvatanje protivničkog igrača za vrat. Ne mogu da verujem da će ovo maltene proći ispod radara, sem kod navijača KKCZ. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bad said:

Lik uleće u tuču bez majice i razgaćen, zaleće se na ovu decu i udara protivničke trenere, doslovno radi sve suprotno sto normalan odrastao čovek treba da radi - seems like perfect match za fotelju u UO KKCZ

 

Imitira svog mentora

 

Spoiler

vucic-lupa-bananu.jpg?resize=780,438

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli kad u odnosu na Gurovića, Dr. Robotike deluje kao skroz normalna osoba. Čak i Drčelić deluje kao intelektualna gromada. Teško i kuku nama ako on uopšte prismrdi klubu. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, DameTime said:

 

Jedno je da samo cimne ramenom na budalu od navijača i prestravi ga (ako misliš na taj potez od prošle godine), nešto sasvim drugo je hvatanje protivničkog igrača za vrat. Ne mogu da verujem da će ovo maltene proći ispod radara, sem kod navijača KKCZ. 

 

zasto si iznenadjena 😄

sinoc je samo Mondo malo pisao o tome, par redova i to je to.....

Nisu dzabe Saranovic i Miklja na pozicijama na kojima su 😄 

 

Danas ce svi da pisu o Gurovicu, a Naneli maca, divan mladic ko drug mu Lesor i Leday. Fuj.

Edited by pilif88
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, DameTime said:

 

Jedno je da samo cimne ramenom na budalu od navijača i prestravi ga (ako misliš na taj potez od prošle godine), nešto sasvim drugo je hvatanje protivničkog igrača za vrat. Ne mogu da verujem da će ovo maltene proći ispod radara, sem kod navijača KKCZ. 


Cimanje ramenom je nebitno, pitanje je npr zašto je baš on cimao ramenom ili se zaletao. Ili npr zašto je baš Lesor udario pesnicom Petruševa a ne Smailagić itd. Postoje osobe koje vole konfliktne situacije i fino se snalaze u njima. Hvatanje za vrat je samo sledeći logičan potez, sledeći korak je tuča pa onda na kraju revolveraški obračun 😄

 

edit. 
mene više brine što Smit želi da nam praši guzice, možda mu se sada i Naneli pridruži u tome. 

Edited by K.Dot
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Cimanje ramenom je nebitno, pitanje je npr zašto je baš on cimao ramenom ili se zaletao. Ili npr zašto je baš Lesor udario pesnicom Petruševa a ne Smailagić itd. Postoje osobe koje vole konfliktne situacije i fino se snalaze u njima. Hvatanje za vrat je samo sledeći logičan potez, sledeći korak je tuča pa onda na kraju revolveraški obračun 😄

 

Pa baš je on cimao ramenom jer je baš njega targetirao neki mandril sa tribina. Takav potez ne čini verovatnijim da će da ide okolo i davi igrače... Lessort je bio problematičan sve vreme i to s Filipom je bila kulminacija, nema opravdanja za njega. A ni za ovaj Jamesov potez sa Lazarevićem, a ne mogu reći da sam očekivala, baš me neprijatno iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Pa baš je on cimao ramenom jer je baš njega targetirao neki mandril sa tribina. Takav potez ne čini verovatnijim da će da ide okolo i davi igrače... Lessort je bio problematičan sve vreme i to s Filipom je bila kulminacija, nema opravdanja za njega. A ni za ovaj Jamesov potez sa Lazarevićem, a ne mogu reći da sam očekivala, baš me neprijatno iznenadio.

Jedno je kad te neko provocira i to nekako mogu da razumem ali ovo sa Lazarevicem ja ne znam sta ga je nateralo da ga uhvati za vrat. za to nema opravdanja.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, K.Dot said:

Zamisli kad u odnosu na Gurovića, Dr. Robotike deluje kao skroz normalna osoba. Čak i Drčelić deluje kao intelektualna gromada. Teško i kuku nama ako on uopšte prismrdi klubu. 

Rizikujem da budem iskritikovan, ali meni je gosn Drčela, za sada, baš gotivan lik. Kako je skakao i radovao se nakon završetka oba meča, deluje gotivno.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Fan Kosarke said:

Fegeltija se u svojoj emisiji izlanuo cini se i rekao da ce trecu suditi Uros Nikolic i celavi Dragojevic ( kasnije rece kao procitao negde  😅

U svakom slucaju Nikolic je po meni dobar sudija  ( mada malo nakurcen ali jbg Munze je to 😁 )  , a i ove godine se bas lepo probio u EL , cini se da sam ga video da sudi neku u ovih top 8 sto su igrane .  Imao je i onaj incident sa Covicem kada je razlupao svlacionicu u Pioniru , ali svakako videcemo na sta ce liciti...

 

Nikolić beše u kupu isključio Duška na prvi prigovor, a izvinjavao se Željku što ga je Željko psovao i urlao..

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad said:

Lik uleće u tuču bez majice i razgaćen, zaleće se na ovu decu i udara protivničke trenere, doslovno radi sve suprotno sto normalan odrastao čovek treba da radi - seems like perfect match za fotelju u UO KKCZ

 

Nažalost, ne čudi me da se povezuje s našim klubom.

Međutim, šokiran sam da roditelji šalju djecu da im trener bude lik kao što je ovaj mamlaz. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Ne treba potencirati vise taj potez. Niko nije povredjen to je bitno.

Ako se desi slican incident, treba da odreaguje ceo tim u datom trenutku. Ovo je na obraz njihov i na obraz sudija. Idemo dalje ne osvrcujuci se.

šta ćemo ako nema obraza kod gore nabrojanih

aleksa je već na stubu srama zbog normalnih izjava a ovaj baja što hvata za vrat i prošlogodišnji nasilnik omiljeni likovi

uvek treba isticati i dobre ali i loše primere 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
51 minutes ago, Don Dusko said:

Jedno je kad te neko provocira i to nekako mogu da razumem ali ovo sa Lazarevicem ja ne znam sta ga je nateralo da ga uhvati za vrat. za to nema opravdanja.

 

Natjerala ga nemoć,već riješena utakmica, pokušaj pravljenja situacije kao prošle sezone što je Ljulj uradio.To jest Ljuljovo je blaža varijanta,grublji namjeran faul,a ovo ne znam kako nazvati..

Edited by Sinisa85
Link to comment
Share on other sites

Tema je KK Crvena zvezda 2023/24

 

 

U toku je finale plejofa, imaćete celo leto za prelazni rok, a takođe bi bilo dobro da ne kačite ovde baš svaku košarkašku vest i pravite od teme svaštaru, kao da na celom podforumu ne postoje drugi topici

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Gurović direktno sa klonje u gužvu 😄

 

Da ne bude da ga branim, ali ovaj snimak je stvarno užasno lošeg kvaliteta, zbog čega se i ne vidi šta tačno se dešava. Ako je stvarno fizički obračunavo sa klincima, to je za svaku osudu. Ali može biti i da je neko iz protivničkog stručnog štaba sebi tako nešto dozvolio, pa je Gurović poravnao račune. U tom slučaju, mogu da razumem.

 

edit: Izvinjavam se @Guru . Nisam te namerno ignorisao, več sam draftovao svoj post več ranije, a tek sad ga objavio. U medjuvremenu nisam refreshovao topic, pa tako nisam vidio tvoj post.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Sudijska ekspertiza meca br 1 pokazala 2 greske na stetu CZ i 8 na stetu KKP.

 

Nije da nesto pridajem znacaju vasarskoj organizaciji…. ali samo u onom podbacivanju smo imali 2 greske na nasu stetu. 
Blago nama kad su nam bez greske sudili 39 min.

 

U nedelju ce biti Buducnost scenario.

Edited by Admiral
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa vi kao da niste gledali finalne serije Abe prethodnih x godina. Da bi se dobilo u gostima, domacin mora da igra na nivou ekipe iz druge portugalske lige a gost da ima par vrlo raspolozenih igraca koji ce trpati celu tekmu.

 

Sve je moguce u sportu, samo sto je finale uvek vise od sporta. Zato cuvajte zivce u nedelju i ako treba u utorak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja bih sad, pre bilo koje eventualnosti, voleo da izjavim da se nadam da nećemo kukati na suđenje, kakav god ishod da bude u Areni.

 

Ne mislim na klub, oni će izbaciti i preventivna kukanja. Mislim na nas ovde. Kako god, ako se desi poraz sportski čestitati i idemo dalje.

 

Ja prvi obećavam da neću ni reč o suđenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...