Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Molio bih vas da se vratite temi i da smanjite postove o nasem a i komsijskom prelaznom roku.

 

Znam da trenutno nema sta da se pise.

 

Prelazni rok ce uskoro i bice nova tema pa cete pisati sve zelje i komentare do mile volje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, elmulinho said:

Koja je tacno tema? Zadovoljstina? Odavno smo van teme..

Pa ima i onih koji nađu zadovoljstvo u svemu što klub radi. Kao recimo u činjenici da klub tri dana pre odigravanja prve finalne utakmice ne objavljuje mesto odigravanja iste, u želji da smisli neko opravdanje za finale u brlogu Pionira.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem saopstenje da je od 12000 "prodatih" sezonskih karata, za navijacku tribinu "prodato" oko 3000 karata i da posto ti navijaci bojkotuju ABA ligu hala Pionir ima dovoljan kapacitet da primi sve ostale vlasnike sezonskih karata, tako da nema brige da neko sa sezonskom nece moci da udje u halu. To je za sve one koji se brinu kako sad Pionir a "prodato" je 12000 sezonskih. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima tu i sitnica da na kartama nema numeracije za Pionir ni za lože, što je u prethodnim sezonama bio slučaj, tj postojala je dupla numeracija Arena/Pionir, tako da će neko ko je platio par desetina hiljada dinara za kartu imati to zadovoljstvo da u brlog Pionira dolazi dva sata ranije kako bi mogao da uđe u dvoranu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Olimpijakos 
Fudbal- finale LK
Košarka- F4
Vaterpolo -F4
Rukomet -finale kupa Evrope

Najverniji mogu biti zadovoljni sezonom. Tek ih cekaju najvaznije utakmice, a u njih finale aba lige naravno ne spada.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pa to šta Čoviću treba, Železnik više rešava od Pionira. Što da ne. Uz predstavu koju režira, dobije pride i nestabilne koševe. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno cekanje veceras do 22h. Nit je Coki budala da misli da ce Grobari da izgube nit je sve i da izgube to presudno.

 

Zna udbaš najbolje koliko je sezonskih prodao a koliko podelio. Zna najbolje da je to za pun Pionir max. Videli smo po broju karata koje su bile u opticaju dok je Arena još bila puna tokom januara. 

 

Sa KKP u finalu, mislim da nema ni trunke šanse da igramo u Areni. Em manji pritisak em (možda i važnije) sujetno udbaško govno neće dopustiti da mu dođe 6-7k ljudi pa par dana posle 20k kod grobara. Pa da ga Ostoja još jednom jebe. Ovako pun Pionir, mobilizacija, inat i tako te maloumnosti njegovih čauša. 

 

I umesto da se zapita zašto je to tako (ne samo zbog najvernijih), on će da prebaci u Pionir i da napravi atmosferu. 

  • Like 13
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Kakvo crno cekanje veceras do 22h. Nit je Coki budala da misli da ce Grobari da izgube nit je sve i da izgube to presudno.

 

Zna udbaš najbolje koliko je sezonskih prodao a koliko podelio. Zna najbolje da je to za pun Pionir max. Videli smo po broju karata koje su bile u opticaju dok je Arena još bila puna tokom januara. 

 

Sa KKP u finalu, mislim da nema ni trunke šanse da igramo u Areni. Em manji pritisak em (možda i važnije) sujetno udbaško govno neće dopustiti da mu dođe 6-7k ljudi pa par dana posle 20k kod grobara. Pa da ga Ostoja još jednom jebe. Ovako pun Pionir, mobilizacija, inat i tako te maloumnosti njegovih čauša. 

 

I umesto da se zapita zašto je to tako (ne samo zbog najvernijih), on će da prebaci u Pionir i da napravi atmosferu. 

Sa svim se slažem osim sa brojem navijača u potencijalnom finalu i derbiju. Svaki derbi do sada u Areni, Arena je bila ispunjena oko 19,20 hiljada navijača. Ništa se tu ne bi promenilo osim na bolje tj. više. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

i to ce dobar deo ljudi(pa cak i ovde) da popusi kao legitimno

Neće da,, popuše". Vidiš da se čak i zalažu i podržavaju i najgore od svega, istinski misle da je to okej. Ogroman broj navijača pa i na tviteru gde sam video neko glasanje rezultat je bio od 70 glasova 50 za Pionir 20 za Arenu. Posle se čudimo kako nas i koliko dugo udbaš jaše. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

  ove sezone nas je u El prodao najskuplji igrac i da je on odigrao samo prosecno za njegove standarde i da je malo ispostovao klub i dres koji nosi mislim da bi usli u 10...posto ce dosta igraca ostati i za sledecu sezonu nas put ce zavisiti od tog 1 ili 2 kapitalca koje cemo upecati i kako ce oni odigrati...

 

  mislim da dobijamo finale i to dosta lakse nego sto se ocekuje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Sa svim se slažem osim sa brojem navijača u potencijalnom finalu i derbiju. Svaki derbi do sada u Areni, Arena je bila ispunjena oko 19,20 hiljada navijača. Ništa se tu ne bi promenilo osim na bolje tj. više. 

 

Baš nisam siguran da posle svega ove sezone, svih fejlova, brukanja i svega, on može da napuni Arenu protiv KKP bez najvernijih. 

 

I ako se ne varam, mi smo do sada jedan aba derbi odigrali u areni, jel tako? I to je bilo 18k navijača. I jedan EL derbi gde su bili najverniji i bilo je 20k

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, NMX said:

 

Baš nisam siguran da posle svega ove sezone, svih fejlova, brukanja i svega, on može da napuni Arenu protiv KKP bez najvernijih. 

 

I ako se ne varam, mi smo do sada jedan aba derbi odigrali u areni, jel tako? I to je bilo 18k navijača. I jedan EL derbi gde su bili najverniji i bilo je 20k

Derbi je derbi. Finale je finale. Siguran sam da bi bilo puno. Naročito što imamo prednost domaćeg terena i što nam se tim i igra iskristalisala i ne izgleda loše. Došli bi ljudi u velikom broju. Pa protiv Mege je došlo više od 7000 na Veliki petak i bio skoro ispunjen Pionir. Što je bilo iznad svih očekivanja. Tako da ne brinem ja za brojčanost. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma Arena je puna do cepa za derbi to je 100%. Do kraja sezone je to najveci dogadjaj gledajuci i fudbal i kosarku. Taj derbi u Aba ligi gde smo bili domacini je bilo preko 18k navijaca, a odigran je u gustom rasporedu, islo je duplo kolo u EL gde smo bili domacini, tako da su se sigurno neki stedeli i finansijski i energetski. A i grupa ne dolazi organizovano, ali sigurno veliki deo navijaca iz kopa ce doci na ovu utakmicu. Jedino da nam ne uteraju sa nekim terminom 18h, ali valjda nece.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

 

Baš nisam siguran da posle svega ove sezone, svih fejlova, brukanja i svega, on može da napuni Arenu protiv KKP bez najvernijih. 

 

I ako se ne varam, mi smo do sada jedan aba derbi odigrali u areni, jel tako? I to je bilo 18k navijača. I jedan EL derbi gde su bili najverniji i bilo je 20k

18.000 u regularnoj sezoni ABA je više nego dobra poseta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...