Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ma to 5+5+5 Sferina zelja kao i toliko domacih igraca koje je nabrojao sinoc

 

Koga ne mrzi samo da baci pogled na twitter tamo je Covic legenda, idemo sledeca sezona osvajamo EL

 

Kao sto Vucica zasluzuju gradjani Srbije tako je i navijacima kkcz apsolutno bas po meri jedan Covic

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Setite se 2011 said:

Konačno neko da napiše nešto normalno na temu finansiranja Kkp i kkcz

 

https://twitter.com/ciossa101/status/1760358050529972707?t=aGDW75-Msv9rd7qssf_PZQ&s=19

 

 

Ovo ti je jedan način da se racionalizuje kurvanje sa SNS, drugi češći je poricanje, nas mrze drugima daje više itd.

10 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Šta 5+5+5? Mrzi me da čitam, molim neku dobru dušu da mi dajdžestuje.

5 kvalitetnih stranaca, 5 kvalitetnih domaćih, 5 mladih. Ovako kako je rečeno treba još 2 godine da  se implementira. Ako je to zaista strategija i ako uopšte postoji strategija nije loše

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što mislite da Kalinić isključuje Gedraitisa,to je možda i idealna kombinacija,a Hanga svakako leta po pozicijama,najmanje klasična trojka.

Ušao da pročitam komentare na you tubu od sinoć sa podkasta,pročitajte i vi,možda vam bude jasnije kakvo vlada mišljenje o Čoviću medju Zvezdinim navijačima.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pitam se čita li Čovke ovaj forum pa makar i ovlaš. Evo na tweeteru  samo što mu još spomenik nisu podigli nakon jučerašnjeg podcasta. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Pitam se čita li Čovke ovaj forum pa makar i ovlaš. Evo na tweeteru  samo što mu još spomenik nisu podigli nakon jučerašnjeg podcasta. 

Čita čita. Taj mora da zna sve. I zna sve. Samo ne zna ono što treba da zna a tu se najviše meša. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedini koji u Srbiji može više od AV da laže i prosipa demagogiju je nebojša čović

još kad mu igrači donesu neki trofej pa dobije krila ne može ga niko zaustaviti

Edited by Perkos2
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bodo said:

Pitam se čita li Čovke ovaj forum pa makar i ovlaš. Evo na tweeteru  samo što mu još spomenik nisu podigli nakon jučerašnjeg podcasta. 

Gde ne cita,cita i drustvene mreze taj,zato i pominje pojedine navijace kao i Parter B,zna se na koga cilja,svako ko kaze nesto protiv njega je meta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinocna histerija na tviteru samo jos jedan pokazatelj da nam je narod glup kao kurac da mi oprostite na recniku.

Pecnuo komsije malo, osvojio se kup i odma se zaboravilo na ocajnih jedno 6 meseci pre toga, pokazatelj i zasto ce Vucko da vlada dokle god zeli.

  • Like 18
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Small Owl said:

Kako se samo kvalitetno iskenjao po Tobiju..Kao "Duško se zajeb'o što ga je doveo, nisam ja". Kralj. Koliko su ovakvi likovi otrovni, jbt. Zamisli da imaš ovakvog šefa ili nekog bliskog ko je zainteresovan za svađu uvijek i sa svima. 

 

Ja upravo zbog ovoga i dan danas odbijam da pišem splačine o Šabazu. On jeste odigrao jako loše kod nas, ali je neko vreme pre nego što je otišao krenula neka polukampanja o tome kako je on loš lik, kako potkopava svlačionicu i tako nešto.

 

Ja uopšte nisam siguran u priču da je on pregovarao sa Milanom. Ja mislim da je to uradio Čović i da mu je na dan utakmice sa Realom to saopšteno. On onda naravno odbija da igra i sve ostalo je poznato. U te Čovićeve priče odavno ne verujem ni 1%.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nele said:

Sinocna histerija na tviteru samo jos jedan pokazatelj da nam je narod glup kao kurac da mi oprostite na recniku.

Pecnuo komsije malo, osvojio se kup i odma se zaboravilo na ocajnih jedno 6 meseci pre toga, pokazatelj i zasto ce Vucko da vlada dokle god zeli.

Zaboravilo se da smo se oprostili od EL nikad ranije i da smo 16 na tabeli i da nema Asvela i ALBE bili bi zadnji.

I da smo od ta dva kluba izgubili...Al dobro pobedimo nekog velikana, osvojimo kup i odmah se zaboravi jbg.

15 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ja upravo zbog ovoga i dan danas odbijam da pišem splačine o Šabazu. On jeste odigrao jako loše kod nas, ali je neko vreme pre nego što je otišao krenula neka polukampanja o tome kako je on loš lik, kako potkopava svlačionicu i tako nešto.

 

Eno Shabazz potkopava i svlacionicu Armanija. Jednostavno lik igra uzasnu sezonu i jbg.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne uzimam mnogo toga ozbiljno sto se tice jucerasnjeg nastupa Don Bojse.

Ali nesto sto mi je upalo u oci. Da sam ja Kalina bi se zesce smorio ukoliko se obelodani usred sezone da (ako je to uopste tacno sto je takodje upitno) pokusavamo da dovedemo igraca za sledecu sezonu. To mu stvara probleme i u Barseloni, isto vazi i za sve druge igrace koje je spominjao juce. Jako neprofesionalno i ljudski ruzno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo 5+5+5 koje je Covic plasirao moze da ima smisla ako se odbaci losi deo domace osnove i ima 5 pouzdanih stranaca (a ne Tobi, Gilespi...), dovedu domaci koji prave razliku (na primer Kalinic, Micic 😄 znam znam ban ali citaj dalje), a onda za onih 5 mladih (mogu i da ne budu nasi) preduslov je da ostane Topic (ako vec ne ode u suportnom smeru od Micica 🙂), da se dovedu talenti poput Djurisica, Saranovica i paz sad Nikole Jovica 🙂 

 

Znaci nikad 5+5+5 jer nema ni teoretske sanse 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, srlepajce said:

Klub u kom se treneri pitaju za sve i onda izdeklamuje spisak zelja od 10-ak igraca 

 

Interesantni Voja Stojanovic, Kuzmic, opet Dobric 😂

Kome interesantni? 

U koliko para hoce neko da ce tamo sledece zime da bude prica Janis nije hteo Kalinu za to vreme Rokas naso drugi klub pa nam je ostao jedino Voja Stojanovic 😁

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

Ovo 5+5+5 koje je Covic plasirao moze da ima smisla ako se odbaci losi deo domace osnove i ima 5 pouzdanih stranaca (a ne Tobi, Gilespi...), dovedu domaci koji prave razliku (na primer Kalinic, Micic 😄 znam znam ban ali citaj dalje), a onda za onih 5 mladih (mogu i da ne budu nasi) preduslov je da ostane Topic (ako vec ne ode u suportnom smeru od Micica 🙂), da se dovedu talenti poput Djurisica, Saranovica i paz sad Nikole Jovica 🙂 

 

Znaci nikad 5+5+5 jer nema ni teoretske sanse 😄 

 

И рекао је 5 домаћих са екстра квалитетом, само не знам одакле нама таква петорица. Да кажемо да су то Тео и Недовић и да ће доћи Калинић то би била тројица где ће другу двојицу наћи немам појма. А у коју категорију онда спадају Митровић, Давидовац, Лазић тек немам појма, јер сигурно нису са екстра квалитетом, нису ни ови млади, а нису ни странци, већ добри играчи улоге.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, srlepajce said:

Interesantni Voja Stojanovic, Kuzmic, opet Dobric 😂

Kome interesantni? 

Da budemo posteni, za Voju nije pominjao da je potencijal za Zvezdu. Vec da je bio talenat ciju je karijeru unistio menadzer i da ga sada treba "iscupati" - sta god to znacilo. 

Za Kuzmica je rekao da je sreca da je ziv, ali da to nije vise onaj Kuzmic. 

Za Dobrica mu je zao sto je otisao, nije pominjao vracanje... 

 

Sve je davao tako neodredjene odgovore koje mozes i ovako i onako da tumacis. Klasika Coviceva. 

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

И рекао је 5 домаћих са екстра квалитетом, само не знам одакле нама таква петорица. Да кажемо да су то Тео и Недовић и да ће доћи Калинић то би била тројица где ће другу двојицу наћи немам појма. А у коју категорију онда спадају Митровић, Давидовац, Лазић тек немам појма, јер сигурно нису са екстра квалитетом, нису ни ови млади, а нису ни странци, већ добри играчи улоге.

5 stranaca koji prave razliku, 5 vrhunskih domacih, 5 mladih i zaboravio je da pomene jos 5 s kojima ima neki dil. 🙂 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Da budemo posteni, za Voju nije pominjao da je potencijal za Zvezdu. Vec da je bio talenat ciju je karijeru unistio menadzer i da ga sada treba "iscupati" - sta god to znacilo. 

Za Kuzmica je rekao da je sreca da je ziv, ali da to nije vise onaj Kuzmic. 

Za Dobrica mu je zao sto je otisao, nije pominjao vracanje... 

 

Sve je davao tako neodredjene odgovore koje mozes i ovako i onako da tumacis. Klasika Coviceva. 

5 stranaca koji prave razliku, 5 vrhunskih domacih, 5 mladih i zaboravio je da pomene jos 5 s kojima ima neki dil. 🙂 

ma nisam ja ni gledao, nemam zeludac za to

procitao sta ljudi pisu samo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...