Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

A sta je sa Teom? Sto ne bi igrao?

Pa ono sinoc kada je usao na 30 sekundi, promrljao i vratio se na klupu, posle Sfero rekao da je osetio bol ponovo. Zato kazem, treba ce nam makar i na jednoj nozi. Sa samim njegovim prisustvom igramo duplo bolje.

Edited by DijametralnoSuprotan
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Petar1995 said:

Dozet potvrdio - Ivanović odbio Haurda i Monekea! 

Ako je istina, pucao si nam Dusko u kolena 😡

-Dusko imamo Šengeliju i Monekea na 4. Koga hoćeš?

-Toka!

- Duško odbio Monekea.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Topgun said:

Ocekujem 50 razlike za Partizan, to je realna razlika, sve preko toga je uspeh epskih razmera.

Dodji juce,

 

 

Mislim da bi pored skracene rotacije, Luka mogao dobiti minute na 5 i da bi to bio pun pogodak... kao sto je bio prije Sfera.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

Zanimljivo, pogledao kvote popodne (mocart). 

 

1.8 na nas

 

Pogledam malopre, 2.4 na nas.

 

Da to nije info oko Tea ili samo kladja nivelise?

Ja kad sam gledao jutros na nas je bila 2 a na kkp 1.8 tako da vrv kladža niveliše

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Ma ne postoji šansa kako mogu da nas dobiju večeras osim da imaju neko ludačko šutersko veče. Ali teško s obzirom kako igraju u poslednje vreme. Imamo nivelisaniji tim od njih za KRK. Odmorniji smo i u boljoj formi. Ako se samo Kaminski izbaci iz igre nemaju šanse večeras. 

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NMX said:

Da to nije info oko Tea ili samo kladja nivelise?

 

Ma, taj scenario da bukmejkeri kao dodju do ekskluzive da neki igrac nece igrati, pa koriguju kvote za mec se u praksi bukvalno nikad nije desio, cist mit.

 

Algoritam nivelise kvote prema tome sta ljudi igraju, nista drugo. Verovatno je bilo dosta uplata na KKP dok je bila kvota preko 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stefi88 said:

U Cairu vec ne moze da se dise, trajace ovo dugo...

Toliko ljudi bez karata pustaju, haos.

 

Klasika... zato mene boli ćuna da ikada odem na to govno od organizacije. A ne idem od onog gađanja Simonovićeve babe.

 

Što se utakmice tiče neko napisa +50 za Partizan. Teško, ali mislim da jesu favoriti. Imaju oni bolje igrače u ovom momentu. 

 

U svakom slučaju, srećno momci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čočo said:

Imamo nivelisaniji tim od njih za KRK.

 

Mozda ih i dobijemo, ali na 4 pozicije (1, 2, 4 i 5) imamo ukupno 4 i po igraca (Jago, Nedovic, Mitrovic, Bolomboj + Davidovac) i rovitog Tea. Tesko da smo nivelisaniji i od Hercegovca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fradler said:

 

Mozda ih i dobijemo, ali na 4 pozicije (1, 2, 4 i 5) imamo ukupno 4 i po igraca (Jago, Nedovic, Mitrovic, Bolomboj + Davidovac) i rovitog Tea. Tesko da smo nivelisaniji i od Hercegovca.

Mi u reketu imamo Davidovca, Ilića, Bolomboja i Mitrovića. Oni imaju Ledeja, Kaminskog, Balšu i Tristana. Mi u reketu ako gledamo trenutnu formu imamo sve nabrojane kao iskoristive igrače. Oni imaju samo Ledeja i Kaminskog. A reket će večeras biti bitniji od spoljnih igrača. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Mi u reketu imamo Davidovca, Ilića, Bolomboja i Mitrovića. Oni imaju Ledeja, Kaminskog, Balšu i Tristana. Mi u reketu ako gledamo trenutnu formu imamo sve nabrojane kao iskoristive igrače. Oni imaju samo Ledeja i Kaminskog. 

Ako napunimo Kaminskog faulovima i limitiramo Pantera na pristojne brojke, dobijamo.S druge strane Gedraitis mora da bude na prosecnim brojkama, Teo na terenu, Davidovac koliko toliko upotrebljiv. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...