Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Ab1995 said:

 Njegovih 9 titula u EL meni apsolutno ništa ne znače... A on je vrsta tipa koji ima nevjerovatnu potrebu da je u centru pažnje, da ga svi "vole" i poštuju... 

Šta se sve ovde da pročitati. 9 EL titula nekom apsolutno ništa me znače. Kao da je kažem za Anćelotija da mi njegova karijera ništa me znači.

 

Takođe ne znam šta se od trenera očekuje u Zadru ili Splitu ili Zagrebu? Po meni su i Duško i Željko se odlično poneli tamo, sad što bi neki hteli da su otišli tamo u Gurović stilu, to je već nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

@Cooper, @crni_bombarder... Momci da se razumijemo...Na snazi je pojava "mi smo pobjedili - odlično, vi ste izgubili - još bolje" ...ne bi ja širio priču, svačije ponašanje se vidi, i svako ga vidi kako hoće... Svi zajedno smo daleko od idealnog, pa i vaš trener... Iako pored, po meni loših osobina, ima mnogo, mnogo dobrih... Možda u prvi plan ipak treba isticati te dobre... Aj da malo relaksiramo temu, uz poučnu priču... Legendarna je izjava Đikića poslije jednog derbija, kada je na "svinjo debela" rekao "pa ja i jesam debeo, hvala navijačima Zvezde, što brinu o meni i mom zdravlju"... Lafovski način da se skandiranje sa tribina postavi na pravo mjesto... Ne treba praviti cirkus... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, paxxx said:

Šta se sve ovde da pročitati. 9 EL titula nekom apsolutno ništa me znače. Kao da je kažem za Anćelotija da mi njegova karijera ništa me znači.

 

Takođe ne znam šta se od trenera očekuje u Zadru ili Splitu ili Zagrebu? Po meni su i Duško i Željko se odlično poneli tamo, sad što bi neki hteli da su otišli tamo u Gurović stilu, to je već nešto drugo.

Ja ne navijam ni za Real, ni za Milan, ni za Pao, ni za Fener, ni za Partizan, nego za Zvezdu... I svi trofeji i uspjesi nabrojanih klubova meni trba nešto da znače i predstavljaju??? Mogu samo da poštujem rezultate klubova i tih trenera, što i poštujem... Od emocija mi puca q da ti pravo kažem... Tebi svaka čast što ti znače titule drugih klubova, ti si neki mnogo dobar lik;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ab1995 said:

Ja ne navijam ni za Real, ni za Milan, ni za Pao, ni za Fener, ni za Partizan, nego za Zvezdu... I svi trofeji i uspjesi nabrojanih klubova meni trba nešto da znače i predstavljaju??? Mogu samo da poštujem rezultate klubova i tih trenera, što i poštujem... Od emocija mi puca q da ti pravo kažem... Tebi svaka čast što ti znače titule drugih klubova, ti si neki mnogo dobar lik;) 

U principu, slazem se 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znače u smislu da predstavljaju ozbiljno dostignuće i dokaz znanja, ne da ih emotivno doživljavam.

 

A i čudna mi čuda, EL treneri vole da su u centru pažnje. Velika većina je u tom fazonu, meni lično ne smeta to što tokom meča đipaju i gestikuliraju a posle daju kisele ili snishodljive izjave. Sve ide u rok službe.

Link to comment
Share on other sites


 

Quote

 

Miloš Teodosić i Nemanja Nedović na treningu Crvene zvezde Meridianbet!

Dobri signali stižu iz Arene – dvojac koji je bio van stroja, pojavio se u opremi crveno-belih i samim tim nagovestio da bi uskoro mogao da bude na terenu.

Nedović ima problem sa povredom od Milana, dok je Teodosić nedavno osetio problem i propustio utakmicu sa Baskonijom.

Što se tiče putovanja u Berlin na utakmicu sa Albom, Nedović će biti u avionu, dok Teodosić neće.

Bivši kapiten reprezentacije će ostati u Beogradu, dok će Nedović biti na letu, a odluka da li će igrati će biti doneta neposredno pred utakmicu.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/teodosic-i-nedovic-na-treningu-zvezde/

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih odmah potpisao da bilo koji od njih dvojice igra u Berlinu ako može. Na papiru bismo protiv najslabijeg EL tima mogli i bez Tea, a Nedoviću bi prijala mekana ekipa poput Albe da se malo razmrda. Ipak, ova utakmica nam je maltene eliminaciona i mogla bi puno da nas košta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

 

To Bolomboj više ne bandažira prste. 

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Da li bi prihvatili po jedan poraz i pobedu u naredne dve utakmice, ali da ne znate koju cemo od te dve pobediti?

Sve ili ništa 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...