Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mene i dalje boli ovo veceras.. bas sam se smorio. Iskreno sam mislio da su nasi kad je Rokas pogodio trojku za -1..

Ja kao veciti optimista i dalje se nadam plej in.. ako iz sledecih 4 utakmice izvucemo 3 pobede, bilo bi lepoo.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Cim je Sfero rekao malopre da ne moze nista da kaze kada se vraca, znamo da nije dobro... Iz iskustva
Sferopulos do sada nije jednom nešto direktno rekao, uvek zavija u celofan sa mantrama videćemo, ima vremena, na dan utakmice ce se odlučiti...


Razumem da krije nekad karte, ali navijaci zaslužuju više da znaju.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako dobijemo Albu sledece kolo i malo se poklope rezultati, opet smo na istom kao pred Baskoniju. 

Ne kazem da cemo u play in, nego cisto zbog atmosfere za utakmice protiv Partizana i Valensije. 

Vise bih voleo od svega da Arena bude puna do kraja EL. Bar da dokazemo da nismo navijaci rezultata, koliko god zvucalo kao kliše

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do pauze imamo jos 4 kola, Alba na strani pa onda 3 kuci, Barsa, Valensija i Zalgiris. Jednostavno moramo 4/4 da bi imali cemu da se nadamo. Posle toga idu 3 nedelje pauze...

 

Edit: Današnjom pobedom bi bili 1 pobedu od 10 mesta, bas smo ogromnu priliku propustili...

Edited by Bagzzi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, crni_bombarder said:

Sferopulos do sada nije jednom nešto direktno rekao, uvek zavija u celofan sa mantrama videćemo, ima vremena, na dan utakmice ce se odlučiti...


Razumem da krije nekad karte, ali navijaci zaslužuju više da znaju.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Kako da zna? Kod Tea se na poslednjem treningu pojavio problem, i šta da kaže ...

Niko ništa ne krije, nema nikakvih razloga za to.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kako da zna? Kod Tea se na poslednjem treningu pojavio problem, i šta da kaže ...
Niko ništa ne krije, nema nikakvih razloga za to.
Do sad je bilo x situacija, nije samo ova uvek covek umotava u celofan...


Da li Covic ne želi da se nesto iznosi ili je on po prirodi ziheras...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zarco_srb said:

Ako dobijemo Albu sledece kolo i malo se poklope rezultati, opet smo na istom kao pred Baskoniju. 

Ne kazem da cemo u play in, nego cisto zbog atmosfere za utakmice protiv Partizana i Valensije. 

Vise bih voleo od svega da Arena bude puna do kraja EL. Bar da dokazemo da nismo navijaci rezultata, koliko god zvucalo kao kliše

 

Znas sta je difinicija ludosti?To je kada cinimo jednu te istu stvar a nadamo se drugacijem rezlutatu.

 

Tako i ovde Zvezda sklapa roster slicno kao i prethodnih sezona a ocekuje se borba za TOP 8 a uvek se zavrsi da nam je falilo ovo ili on.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Najgori poraz ove sezone, bez dileme🤦‍♂️

Nažalost ispostavilo se da sam u pravu. Howard kad krene ne ume da stane. Plus Chima i skok u napadu u završnici već postaje klasik.

2yffr3.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lazić je malo naivan ispao u onoj sekvenci kad se Hauard budio, jurio ga ovaj ga navukao na faul onaj, i onda je krenulo...morao je to malo iskusnije da odradi ovako je ispalo kontraproduktivno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, crni_bombarder said:

Do sad je bilo x situacija, nije samo ova uvek covek umotava u celofan...


Da li Covic ne želi da se nesto iznosi ili je on po prirodi ziheras...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Ma jok ... cenim da mi navijači malo preterujemo, il malo više. :classic_smile:

Povrede nikom ne idu u prilog.

Link to comment
Share on other sites

Baskonia jeste slabija od Partizana, Fenera i Maccabija, ali oni imaju trenera koji poznaje protivnicke igrace i ne odustaju ni na 52:40 u nekom 20. minutu. Naravno, nije ni Crvena zvezda odustala na -12, ali ja se i ne secam kada su igraci Crvene zvezde samo digli ruke i pustili protivnika da mirno privede mec kraju, tako da se nekako i podrazumevalo da mec udje u neizvesnu zavrsnicu.

 

Baskonia je ekipa koja je jednostavno dobro poslozena, imaju sistem i time kompenzuju manjak u rotaciji i to sto nemaju neke zvezde sa poenima u rukama. OK, imaju Howarda i Monekea, ali prvi jednostavno igra dobro kada je pun samopouzdanja, a drugi je mozda i najpozitivnije iznenadjenje sezone. Ostali igraci koji su tu svakako ne bi bili prvi izbor recimo na ovom forumu za prvu petorku (ne bi ni Moneke pre pocetka sezone, Howard mozda).

 

Jedan podatak koji dosta dobro objasnjava zasto Baskonia ima +3 i bolji medjusobni skor - Baskonia 10 neizvesnih zavrsnica, 7 pobeda, 3 poraza, Crvena zvezda 10 neizvesnih zavrsnica, 1 pobeda i 9 poraza.

 

Ne moze se stalno posle svake pobede pisati kako sa takvom formom ova ekipa moze da dobije 10 u nizu, a posle svakog poraza je gotova sezona. Mislim, sezona jeste gotova i jeste neuspesna - TOP8 je bio neki minimum minimuma da se kaze da je sezona uspesna, 10. mesto minimum minimuma da se kaze da sezona nije tezak neuspeh. Moze se imati i 15:19, bez 10. mesta ova sezona za klub je bas losa (moze da je izvuce samo ako samo titula ABA lige vodi u EL i ako se ona osvoji).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno vise je tesko znati ta sugava pravila. Ispade kao u vaterpolu, sudija moze svirati sta i kako hoce.

Postoji li igdje pisano pravilo ili je po slobodnom nagodjenju situacija pri sutu za 3 kad se svira onakav faul Lazicu a suter izbacuje noge naprijed.

Link to comment
Share on other sites

Meni se Smart u globalu i svideo.

 

Definitivno nije primarni ballhandler ali mislim da ce kao skorer imati sta da ponudi a i pokazao je to u drugoj cetvrtini. Generalno mu je dodeljena prevelika uloga prerano i covek izgoreo.

Treba se uzeti u obzir da je prekjuce i stigao jet lag nije zajebancija jos se covek nije ni privikao na vreme a i jos nije mogao ni da nauci ni kretnje a ni navike saigraca, posebno kako se otvaraju iz pick-a itd. itd.

 

Sto se defanzive tice vidi se da je stigo iz g lige ali ono sto je pozitivno da se vidi zelja i da je vec pokapirao delimicno preuzimanja i ostalo, kazem treba vremena coveku vidi se da ima zelju a ima i telo da igra odbranu dosta dobro.

  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

I koji će nam kurac krasni Tobi ako presjedi pola utakmica u EL? Treba raskinuti taj ugovor i zahvaliti mu se. Stvarno ništa ne gubimo bez njega. 

Treba nam zbog duze klupe, ali slazem se da to ne mora da bude Tobi, pa ni Kuzmic. Problem sto nismo napravili ni jednog centra koji ima nivo skila i talenta barem upola kao Topic. Sve smo ih rastrkali po FMPovima i sta ti ja znam...

 

 

Sto se utakmice tice, nije mi do komentarisanja iste 😞 I zbog svega oko Dekija, i zbog toga kako smo izgubili... uzecu odmor. 

Link to comment
Share on other sites

Za Albu nemam strah. To ako se pukne posle Asvela onda je hvala doviđenja i nisi ni za top 12

 

Više me brine da će biti 3/4 tj da će Barsa da dobije u Beogradu a neophodno je 4/4 za nastavak loženja.

 

Kad smo kod loženja super je Smart, ali ću ipak sačekati par kola dok ga izskautuju protivnici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...