Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nadam se da ce Smart odraditi bar jedan trening i biti u rosteru, bar kao broj. Ukoliko udje neki minut, treba mu se skrenuti paznja na pravila, da ne napravi istu gresku kao Kvinsi Miler i trazi time out dok je na zemlji, s loptom u rukama

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarco_srb said:

Slete li taj Smart vise? 

Stigao je brzim vozom:

Pariz-Trst-Zemun-Milano-Torino-Juventus-Mala Krsna...slava

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

odlazim polako sa vrha sectorove shitliste, uskoro ćemo se venčati; yess

 

677z381_STJ_0068-davidovac.jpg

 

Tačno sam znao da će ga neko spomenuti. xD

 

Ipak je Chiozza  non faktor u Baskoniji, shodno ulozi u timu Pradjed je daleko najgori igrač u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

 

Tačno sam znao da će ga neko spomenuti. xD

 

Ipak je Chiozza  non faktor u Baskoniji, shodno ulozi u timu Pradjed je daleko najgori igrač u ligi. 

Najgori je Strazel.

 

Osmani, Hollatz, Brazdeikis, Puerto, Roberson, onaj iz Albe Mattiscek ili kako vec. O Sanliju da ne pricam.

Eto da navedem nekoliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Najgori je Strazel.

 

Osmani, Hollatz, Brazdeikis, Puerto, Roberson, onaj iz Albe Mattiscek ili kako vec. O Sanliju da ne pricam.

Eto da navedem nekoliko.

A Tobiška, puter ruka? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Najgori je Strazel.

 

Osmani, Hollatz, Brazdeikis, Puerto, Roberson, onaj iz Albe Mattiscek ili kako vec. O Sanliju da ne pricam.

Eto da navedem nekoliko.

 

Ko je od navedenih igrača starter na svojoj poziciji i da li im je minutaža veća od našeg kandidata? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

 

Ko je od navedenih igrača starter na svojoj poziciji i da li im je minutaža veća od našeg kandidata? 

Davidovac nije starter kod nas, to je Luka. 

 

Da li Valensiji, Albi, Oly, Feneru, Baskoniji fali igrac na toj poziciji na kojoj igraju gore navedeni ili su 3 opcija u svojoj ekipi na tim pozicijama?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

 

Ko je od navedenih igrača starter na svojoj poziciji i da li im je minutaža veća od našeg kandidata? 

Svi su non faktori, kad su im ekipe zdrave nijedan nema preko 9 minuta, a neki ni minut

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

 

Ko je od navedenih igrača starter na svojoj poziciji i da li im je minutaža veća od našeg kandidata? 

 

jel možeš onda da staviš precrtanog sferopulosa na ajvartar, pošto kontam da kapiraš kako deda ne izvodi sam sebe na parket

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

jel možeš onda da staviš precrtanog sferopulosa na ajvartar, pošto kontam da kapiraš kako deda ne izvodi sam sebe na parket

Pa sta ce Sfero jbt kad mu je jedina cetvorka u timu, i ja bih ga izveo da igra da sam na njegovom mestu

 

Cinjenica je da Sector smara malo ali cinjenica je i da je Davidovac bukvalno horor

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa sta ce Sfero jbt kad mu je jedina cetvorka u timu, i ja bih ga izveo da igra da sam na njegovom mestu

 

Cinjenica je da Sector smara malo ali cinjenica je i da je Davidovac bukvalno horor

Svi znamo da nam fali taj igrac na 4 i da imamo takvog, DeDa bi imao minutazu kao gore navedeni. 

Link to comment
Share on other sites

Covek mora da prodje lekarske da bi potpisao ugovor i da bi bio registrovan...

A i sta je bitno, kada je logicno da nece igrati protiv Baskonije, danas je dosao...

Sutra verovatno ima prvi trening i upoznavanje sa igracima trenerom, tako da ne verujem da ima bilo kakve sanse da zaigra u Cetvrtak...

Vise je bitno dal se odustalo od cetvorke.

Mada svaka cast, ne curi nigde, i Gilepsi i Smart su dosli a da ih niko nije pomenuo bilo gde...

Edited by Stefi88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...