Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 hours ago, Mirage93 said:


Ko god da dodje, nece biti u rosteru protiv Baskonije.

Pisi propalo onda.Mada ne znam zbog cega ne bi bio u rosteru, kada ima jos 5 dana. Kako Efes dovede Dauma dan pred Zvezdu, debituje protiv nas u Bgu i razvali nas

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zarco_srb said:

Pisi propalo onda.Mada ne znam zbog cega ne bi bio u rosteru, kada ima jos 5 dana. Kako Efes dovede Dauma dan pred Zvezdu, debituje protiv nas u Bgu i razvali nas


Efes je ozbiljan klub, mi smo igracka Nebojse Covica, eto zbog toga.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zarco_srb said:

Pisi propalo onda.Mada ne znam zbog cega ne bi bio u rosteru, kada ima jos 5 dana. Kako Efes dovede Dauma dan pred Zvezdu, debituje protiv nas u Bgu i razvali nas

 

Na stranu neozbiljna uprava, ali teško se može reći da nas je neko razvalio sa 10p pritom izgubio utakmicu. Jeste bez promašaja bio, ali svakako daleko od razvaljivanja.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

 

Na stranu neozbiljna uprava, ali teško se može reći da nas je neko razvalio sa 10p pritom izgubio utakmicu. Jeste bez promašaja bio, ali svakako daleko od razvaljivanja.

Da su nas dobili tu utakmicu svakako bi bio X faktor.

Link to comment
Share on other sites

Za ovog ni šira rodbina nije čula ali ga Čovke iskopao po zavejanoj Rusiji.

Sta ti je 50 godina u košarci.

 

Šalu na stranu, na highlights-u deluje odlično, kao i svaki košarkaš 🙂

Edited by NikolaTest
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mirage93 said:


Ko god da dodje, nece biti u rosteru protiv Baskonije.

Ovo nije tacno kako je Megruder dosao 48h pred mec sa nama pa je imao pravo nastupa, druga je stvar sto nije bio u sastavu ali je bio registrovan 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ovo nije tacno kako je Megruder dosao 48h pred mec sa nama pa je imao pravo nastupa, druga je stvar sto nije bio u sastavu ali je bio registrovan 

 


Gde sam ja napisao da pojacanje ako dodje nece imati prava nastupa i nece biti registrovano? Napisao sam da mislim da nece igrati, sto su dve razlicite stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Howie Roseman said:

Karijerno šut za 3 poena oko 30%, bacanja oko 70%, igrao rumunsku ligu prije koju godinu, teško da bi i Albi predstavljao pojačanje, ali daj šta daš kad je alternativa da niko ne dođe.

Što napisa neko - obradovao bi se i Rebi Bebi u trenutnoj situaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Karijerno šut za 3 poena oko 30%, bacanja oko 70%, igrao rumunsku ligu prije koju godinu, teško da bi i Albi predstavljao pojačanje, ali daj šta daš kad je alternativa da niko ne dođe.


36%, ogromna razlika.

Za ovaj roster, pojacanje je. Ne znam ko je iskreno, cackao sam sad, vidim da je poslednjih par sezona na 14 pts, 5reb, 5ast, nemamo vremena da cekamo vise niti cemo dovesti vrhunsku klasu, to nam je sto nam je. Treba nam kvantitet, neko ko ce biti na terenu da Teodosic ne umre. Prihvatio bih i juniora u rosteru, ocigledno je da je ovaj lik privatnik koji nije igrao u ozbiljnom klubu, ali stvarno ne znam ko je ocekivao vise, taj je bio nerealan.

Edited by Mirage93
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mirage93 said:


Gde sam ja napisao da pojacanje ako dodje nece imati prava nastupa i nece biti registrovano? Napisao sam da mislim da nece igrati, sto su dve razlicite stvari.

Izvinjavam se onda lose sam protumacio

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...