Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

17 minutes ago, simaspass said:

Naravno da stize, u suprotnom Simonovic ne bi napustio klub. Mislim da cemo svi biti zadovoljni ovim pojacanjem, e sad kako ce to izgledati na terenu videcemo. Ko se na Sabaza opece i u ***** duva.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Naravno da stize, u suprotnom Simonovic ne bi napustio klub. Mislim da cemo svi biti zadovoljni ovim pojacanjem, e sad kako ce to izgledati na terenu videcemo. Ko se na Sabaza opece i u ***** duva.

" Kakav igrač stiže, trener nam ni ne treba !!! "  😂😂😂

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, СтелаРоса said:

Naravno da stize, u suprotnom Simonovic ne bi napustio klub. Mislim da cemo svi biti zadovoljni ovim pojacanjem, e sad kako ce to izgledati na terenu videcemo. Ko se na Sabaza opece i u ***** duva.

jel to imas neke informacije ili samo nagadjas?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Čočo said:

Iz ugla kapitalizma i šou biznisa jeste dobro. Ali iz ugla igrača nikako. Zamisli dođeš sa treninga kući, večeras sa porodicom i stiže ti poruka da sutra iz Litvanije prelaziš u Španiju. Bez bilo kakve naznake i dogovora sa igračem. Mislim da će to teško ići u Evropi. Ne bih da ulazim dublje u sociološke prilike ali i način funkcionisanja i održivost porodice se bitno razlikuje u Evropi u odnosu na SAD. A i o tome treba razmišljati. 

EL ce morati da se transformise ili ce imati velikih problema. Ona je trenutno drugi rang takmicenja i kao takva mora da se cuva da je neko drugio takmicenje ne prestigne, sto bi bilo ubistveno po nju. Realno to i nije tako tesko, sa dna kace se otimaju za kvalitet posle NBA. Igraci zaradjuju ozbiljan novac i tesko da ce se nekim strajkom odreci istog, pogotovo jer EL timovi ne gube novac ako igraci izbojkotuju jednu sezonu, s obzirom da je rec o neprofitnom takmicenju.To sto  ce porodica trpeti ce se nadoknaditi sa novcem. Ni sad porodica nije zasricena, jer se retko kad u EL potpisuju dugorocni ugovori. Uglavnom je to max 3 godine. Mislim da bi klubovi mnogo dobili jer bi slucaj Nejpir bio mnogo redji, jer bi isti razmisljao gde moze zavrsiti. Mada bismo mi verovatno bili ti kojih bi se svi plasili.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Ocekujem ruznu utakmicu, mucnu s obe strane. Blagi favorit je Asvel, jednostavno nismo imali vremena za odmor i roviti smo na najvaznim pozicijama. Ko zna ko ce uopste da igra na kraju.Oni nisu igrali kolo u prvenstvu,sveziji su.

Nikakvo mracenje,samo logicno razmisljanje.

Sad bas da je Asvel blagi favorit to tesko...

U krajnju ruku smo 50-50, a pre bih reko da smo mi blagi favoriti. Kladionice to i potvrdjuju.

 

Sa Teom na parketu ne bi rebalo da bude problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Ocekujem ruznu utakmicu, mucnu s obe strane. Blagi favorit je Asvel, jednostavno nismo imali vremena za odmor i roviti smo na najvaznim pozicijama. Ko zna ko ce uopste da igra na kraju.Oni nisu igrali kolo u prvenstvu,sveziji su.

Nikakvo mracenje,samo logicno razmisljanje.

Zvezda i logika ne idu zajedno😀

Zvezda je emocija💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

to bi relativno vazilo da smo u prvih 5 ekipa

Nismo u top 5 ali smo svakako u usponu forme, poneti pobedama nad ozbiljnim protivnicima u poslednjih nekoliko utakmica.

Krenuli smo i sa pobedama na strani tako da ne vidim razlog zasto veceras ne bismo dobili.

Sa druge strane oni su u totalno drugacijem momentumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolaTest said:

Sad bas da je Asvel blagi favorit to tesko...

U krajnju ruku smo 50-50, a pre bih reko da smo mi blagi favoriti. Kladionice to i potvrdjuju.

 

Sa Teom na parketu ne bi rebalo da bude problema.

Pa pise ti gore zasto mislim da je Asvel blagi favorit. Nemamo toliko kvalitetan roster a kada je ovako izlomljen povredama sanse nam opadaju protiv bilo koga ne samo protiv evroligasa.

Link to comment
Share on other sites

Медији у Француској само успут спомињу данашњу утакмицу. Гледам на порталу да има још карата у оптицају, па очекујем велики број наших навијача, како из Француске тако из Швајцарске. Због важности утакмице очекујем да играју Тео и Лука, колико год буду могли. Ово нису утакмице за Деда и Тобија (ако их уопште и има), јер су премекани за физичку кошарку.

Све карте на победу, а у случају пораза молим колега са форума да будемо достојанствени, без призивања самоубилачких радњи, позива хитне помоћи итд...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da je neko pred ovo duplo-duplo kolo ponudio dve pobede, mislim da bi vecina prihvatila takav epilog. Sta god da bude veceras nije smak sveta, ali pobeda bi stvarno mnogo znacila. Iste sekunde potpisujem da u Milanu puknemo stoka razlike, a veceras budemo bolji za pola kosa, ali bojim se da je ovo jedna od onih utakmica. Taman kad treba uhvatiti prikljucak oberucke i potvrditi brejk protiv Fenera, kad je pobeda unapred upisana, a protivnik otpisan, prezaljen i objektivno slabiji, uvek nekako pronadjemo nacin da se raspadnemo. Videti pod Minhen prosle sezone, Atina, Alba kod kuce...

 

Sad imamo i objektivnih razloga za raspad - kilavi, umorni, roviti, Javor-Paterniko tandem, baksuz Kovacic otputovao sa ekipom i radice prenos... Jos se kod njih namestila promena trenera i pauza u prvenstvu, pa ce izaci max nalozeni i odmorni, a i puni samopouzdanja posle razbijanja Zalgirisa. Mirise mi na ruznu utakmicu i ruzan poraz, ali hajde da vidimo... Roster nam nije toliko kvalitetniji od njihovog koliko je inteligentniji, prilicno su low-iq ekipa, a protiv takvih u poslednje vreme dobro prolazimo (Makabi, Partizan) uprkos atletskoj inferiornosti.

 

Li, Luvavu, Skot, Lovernj i Fal su vecerasnji kandidati za karijerne rekorde. Ne znam hoce li igrati Deson Tomas, ako hoce, sve se crta da nam se po navici usere u zivot. Legitiman el igrac sa vrlo dobrom sezonom u Huventudu spreman da odmah zaigra, svemirski brod za Pradjeda, ali nama ne valja, valjda cekamo Siakama.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam misljenja da ako dobijemo veceras, dobijamo i Armani u sledecem kolu.

 

Ako gubimo veceras, izblamiracemo se protiv Armanija.

 

A veceras, moramo dobiti kako bi zadrzali realne sanse za plejof, u suprotnom, odose kola nizbrdo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Систем те лаже said:

Све карте на победу, а у случају пораза молим колега са форума да будемо достојанствени, без призивања самоубилачких радњи, позива хитне помоћи итд...

 

1 hour ago, uini said:

 

ti si skoro pristupio forumu, pretpostavljam

 

:smiley33:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...