Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, bosMan_jr said:

Haha da li se sprdas ti, pa koja je razlika ako se sve to radi, a ne pominju se imena

 

Stvarno ste mi komicni i vi zavsinici od prelaznog roka, iako se slazem da moderacija preteruje ovde.

 

Imamo utakmicu sutra, pa onda jos jednj za 2 dana, valjda imamo o cemu da razmisljamo. 

Pa zezam se malo 🙂

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Mirage93 said:


PF, SG/PG.

Samo je pitanje koliko Dozet ume da pogleda ispred svog nosa a da to nisu sise od one Andjele sa tvitera ili kako se vec zove

Да ли ти стварно мислиш да се Дозет пита било шта и да баш нема појма за те играче? И ја знам да на те три позиције набројим неких 15ак играча из Еврокупа који би могли да нас закрпе и сад најбоље да он појма нема за њих. Ја мислим да код нас могу само 2 човека да одлуче да ли ће неко доћи и ко ће то бити, а то су Сферопулос и Човић може Дозет да извади списак од 100 играча неће ништа променити.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefi88 said:

Korektna izjava Janisa sto tice pojacanja, zato je i rekao videcemo posle 15 Januara, valjda ce se do tada i u nba znati ko otpada ko ne....

Tada je neki rok ako ne i ranije za NBA.

Iskusno Sferopulos izbegao da izgovori neko ime... Znao je da mu sledi ban koga god da spomene... Iskusno, nema šta....

  • Like 4
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да ли ти стварно мислиш да се Дозет пита било шта и да баш нема појма за те играче? И ја знам да на те три позиције набројим неких 15ак играча из Еврокупа који би могли да нас закрпе и сад најбоље да он појма нема за њих. Ја мислим да код нас могу само 2 човека да одлуче да ли ће неко доћи и ко ће то бити, а то су Сферопулос и Човић може Дозет да извади списак од 100 играча неће ништа променити.


Da, mislim da nema pojma i blage veze jer je tu da bude ukras. Bas zbog toga sto si napisao je Zvezda bila i ostala mali klub, i ostace dok Covic ne ode. Ozbiljni klubovi reaguju cim se ukaze prilika, evo i nas sledeci protivnik, najgora ekipa u Evroligi je dovela pojacanje koje je bilo na trzistu dan i po.

Edited by Mirage93
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čvarkov said:

Upravo sam skontao da je Asvel pobedio samo dve ekipe dosad: Žalgiris 2x i Albu. Moramo dobiti kako znamo i umemo. 

I ja se toga plasim...

Ako ne mozemo da zatvorimo Paris Lija i treba da izgubimo.

Edited by Nini3112
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Nini3112 said:

Da se strpimo do kraja ovog duplog kola,taman ubrzo dolazi i taj fanozni 15.

 

Jel se 15ti pada u cetvrtak?

 

Ako jeste, onda sigurno dolazi neko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nini3112 said:

I ja se toga plasim...

Ako ne mozemo da zatvorimo Paris Lija i treba da izgubimo.

 

igrali su 7 od 19 tekmi koje su bile izuzetno tesne, izgubili od reala i bajerna za jedan poen, od makabija tri, od efesa 5, dok su bili kompletniji

 

da smo u punom zdravlju, složio bih se sa konstatacijom, ovako mislim da treba dobiti nekako, makar na prevaru

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Real je tamo jedva izvukao pobedu sa pola koša ... eto, može i to da se pomene.

Sad svi igraju pun gas, bez obzira na trenutni plasman.

 

I Virtus ih dobio tamo samo 3 razlike, pružili su Barsi dobar otpor u Španiji. Ne kažem da ih treba potceniti, naprotiv mora se odigrati jako i dobiti ako želimo nečemu da se nadamo, čak i uz probleme sa povredama. Često smo gubili ovakve utakmice koje smo morali dobiti sa lakšim protivnicima u prošlosti i to me najviše plaši.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

igrali su 7 od 19 tekmi koje su bile izuzetno tesne, izgubili od reala i bajerna za jedan poen, od makabija tri, od efesa 5, dok su bili kompletniji

 

da smo u punom zdravlju, složio bih se sa konstatacijom, ovako mislim da treba dobiti nekako, makar na prevaru

Ovo je mec koji se dobija odbranom,tako da sve karte na odbranu i dobijamo

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Azazelkg said:

Iskusno Sferopulos izbegao da izgovori neko ime... Znao je da mu sledi ban koga god da spomene... Iskusno, nema šta....

Tako je. Zna Sfero da nema status pouzdanog insajdera na forumu.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nini3112 said:

Ovo je mec koji se dobija odbranom,tako da sve karte na odbranu i dobijamo

 

kako da bacimo sve karte na odbranu kada smo u tome losi?

jedino sto tu radimo super u poslednje dve tekme, su iskakanja visokih, tj preuzimanje ali nece to ici jos dugo bez da krenu da nas kaznjavaju, pogotovo ako lose sutiramo

 

ne mozemo nikoga da dobijemo odbranom, sto ne treba da nas sprecava da se jako trudimo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zaboravlja se da smo solidan period igrali bez Hange i Lazića. U tom periodu je odbrana bila zaista mizerna. Sada je to ipak neka druga priča, imamo njih dvojicu spolja, Bolomboja i Gilespija u reketu, dva centra koja drže reket i koja su pokretljiva da preuzimaju na perimetru. Nazire se tu neki balans između odbrane i napada. Naravno da utakmicu nećemo dobiti samo na odbranu, ni mnogo jače odbrane ne mogu da se uzdaju u to, a ne mi koji smo jedva prosječni. Utakmicu možemo dobiti sa korektnom igrom u oba pravca. Dakle, solidna timska defanziva u kojoj su glavni likovi iznad nabrojani i dobar napad kojim diriguje Teodosić. Ne mislim da za pobjedu protiv Asvela treba neka ludilo partija, ali trebamo biti dobri u oba pravca. 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da se utakmica otvori kako treba, da se ne uđe u neki dvocifreni minus u prvoj četvrtini pa da mora da se juri. Idealan scenario bi bio kada mi napravili dvocifrenu razliku na početku pa da Asvel padne motivaciono.

 

Imam samo dve želje: Da se niko ne povredi i da pobedimo makar poen razlike.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Да ли ти стварно мислиш да се Дозет пита било шта и да баш нема појма за те играче? И ја знам да на те три позиције набројим неких 15ак играча из Еврокупа који би могли да нас закрпе и сад најбоље да он појма нема за њих. Ја мислим да код нас могу само 2 човека да одлуче да ли ће неко доћи и ко ће то бити, а то су Сферопулос и Човић може Дозет да извади списак од 100 играча неће ништа променити.

Sferopulos se tu nista ne pita...Misko i Covic se pitaju...za jednog dobrog moramo da udomimo i 2 losa citaj Gilespi i Kuzmic (fmp)...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, turfan said:

Sferopulos se tu nista ne pita...Misko i Covic se pitaju...za jednog dobrog moramo da udomimo i 2 losa citaj Gilespi i Kuzmic (fmp)...

Како да не, то се исто овде писало да Симоновић мора да игра због Мишка па ето склонили Симоновића, уживајте у кошарци маните се тих теорија завера.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Čvarkov said:

 

I Virtus ih dobio tamo samo 3 razlike, pružili su Barsi dobar otpor u Španiji. Ne kažem da ih treba potceniti, naprotiv mora se odigrati jako i dobiti ako želimo nečemu da se nadamo, čak i uz probleme sa povredama. Često smo gubili ovakve utakmice koje smo morali dobiti sa lakšim protivnicima u prošlosti i to me najviše plaši.

I to smo gubili takve utakmice kod kuce. Ova utakmica se mora dobiti, cisto bar na psiholoskom planu, da imamo neku motivaciju dalje u EL i nadamo se cudu. 

Kao i protiv Bayerna kod kuce, neka bude ruzno, ali da ih prevarimo nekako! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...