Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dobro jutro cigani. 
I večeras igra Marko Simonović. 
I večeras Marka Simonovića u igri menja Dejan Davidovac. 
02.01.2024. to be continued... 
A zašto da ne igra ?
Naš je igrač do kraja sezone...valja to Mišku opraviti za neki Kluž a možda i Aris.
Strpljivi Dalibor je tu još dve sezone. Nema zbrda-zdola. Moraju se ispoštovati prioriteti.
Janisu je najjasnije koji je odron Simonović...pustite te priče da veruje u njegov kvalitet. Blamira i sebe i klub sa Markom na parketu u EL tekmama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Achtung! said:

Došao bih iz Trebinja sa prijateljem, potrebne su nam dvije karte , može li neko da nam pomogne sa kupovinom?

Kasno si pitao. Pitanje je da li će uskoro ostati koja slobodna.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hakeem said:

 

  ako ti kao i bilo ko drugi misli da ce da nas odvale, da nemamo sanse, da se raspadamo itd nemojte da gledate utakmicu i ima da provedete jednom sasvim lepo vece...

   bacis pogled na rezultat, sutra bacis pogled na forum i milina...


Ovako ja uglavnom gledam naše utakmice u EL, ako pobedimo onda pregledam ono sažeto na yt i mogu reci da se moje psihičko zdravlje izuzetno popravilo. Naravno na forum dodjem sutradan samo da pročitam šta pišu kornetovi sanjari. 🙂

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

🔴

Uvek sam voleo koreografije, to su nekako lepe slike koje odlaze u svet... I bilo je zaista sjajnih, impresivnih. Koje oslikavaju zajednisto, usaglasenost. Al dileje ne bi bile dileje da su pismeni i normalni.

"da ispostuje ovaj dogovor"... S kime ste se dogovarali, majku vam vasu kriminalnu... Ima toliko lepih blagih reci 'predlog'... Mozda malo i onih bezobraznih, stranih, 'inicijativa' recimo. Zasto ne 'ideja', pa to je nesto sto bi trebalo da vodi. Ali ne, jednosmerni 'dogovor', koji mora da se 'ispostuje'. Mentalni sklop hrcka.

 

PS znam, znam, preosetljiv sam... 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borky said:

Veceras najgora opcija za nas je da odigramo tesnu utakmicu koju gubimo i onda takvi fizicki i psihicki izmoreni na odmorni Partizan koji ima trening utakmicu i to u Bg. 

meni nešto govori da neće oni imati baš trening utakmicu ali svakako su u boljoj poziciji kako god okreneš. međutim u derbiju dosta puta presude neke druge stvari a to ćemo imati priliku videti na displayu za dva dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fener u poslednjih 7 utakmica ima 7 pobeda, od toga 4 u EL i prosečno šutira preko 40% za tri po meču. Uzimajući u obzir kakve šutere imaju, neka nam je Bog u pomoć ako nam zatvore Tea a naši ciglari krenu da bacaju cigle. 

Link to comment
Share on other sites

Fener u poslednjih 7 utakmica ima 7 pobeda, od toga 4 u EL i prosečno šutira preko 40% za tri po meču. Uzimajući u obzir kakve šutere imaju, neka nam je Bog u pomoć ako nam zatvore Tea a naši ciglari krenu da bacaju cigle. 
Laza će da pokrije dvojicu šutera i Hanga dvojicu...pa nek im Motli šuta trojke.
Link to comment
Share on other sites

Ništa novo ako i izgubimo tamo. Nikada ih niti nismo dobili tamo. Možda oni još slave pa ih iznenadimo na prepad. Nisu nam neki izgledi ali ljudski se je nadati. 

7 minutes ago, Wingwalker said:
23 minutes ago, Čočo said:
Fener u poslednjih 7 utakmica ima 7 pobeda, od toga 4 u EL i prosečno šutira preko 40% za tri po meču. Uzimajući u obzir kakve šutere imaju, neka nam je Bog u pomoć ako nam zatvore Tea a naši ciglari krenu da bacaju cigle. 

Laza će da pokrije dvojicu šutera i Hanga dvojicu...pa nek im Motli šuta trojke.

I Neda ima da daje trojke sa parkinga. Sad kad je na vrhuncu šuterske forme. Da preslika onih 27% sa utakmice protiv Igokee. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem nista sto nismo vidjali do sada na gostovanjima. 

Kao nesto krenemo, koprcamo se , i na kraju prvog poluvremena -6,7 ...

Onda protivnik malo zapne pocetkom drugog poluvremena,  mi osetimo tvrdo, i očas posla to je -12-13..

 

Daj bože da gresim i da dobijemo ovo, ali bice to vraški teško, pogotovo kako mi igramo na strani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada na gostovanju timu sa atletama: Hayes 12ppg i Motly 10ppg ti opet u rotaciju ubaciš unezverenog Simketa sa 18% za tri i odbrane bez i to da menja Dedu onda je treneru kristalno jasno gde zeka pie vodu.
A ti ciganijo daj podršku i jedi si džigericu. Ako je već pristao da nema alternativu na poziciji beka šutera čemu ovo guranje kockastog Marka uzbrdo?
Daj bar Ilića da donekle doštelamo, da dobije jednake minute na svojoj poziciji...trebaće nam za EC sezonu.

Nadam se da će se nakon ove gaže Sfero budjaviti još par godina na birou jer na stranu što je doneo jedno veliko ništa ali
sramota je bilo i preuzeti EL klub pod ovakvim uslovima i još grdje je praviti se mrtav sa izjavama da si zadovoljan timom.
Zadovoljan si platom...to je bitno.








  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Kasno si pitao. Pitanje je da li će uskoro ostati koja slobodna.

 

Nadam se da će biti pušteno karti preko dozvoljenog broja,da se popune i stepenice,dobra stmosfera nam je jedina nada,i nadam se zviždanju na svaki njihov napad kao da je poslednji, odlučujući.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Kada na gostovanju timu sa: Hayes 12ppg i Motly 10ppg ti opet u rotaciju ubaciš unezverenog Simketa sa 18% za tri i odbrane bez i to da menja Dedu onda je Janisu kristalno jasno gde zeka pie vodu.
A ti ciganijo daj podršku i jedi si džigericu.
Nadam se da će se nakon ove sezone Sfero budjaviti još par godina na birou jer doneo je jedno veliko ništa a
sramota je i preuzeti EL klub na početku sezone pod ovakvim uslovima i još grdje je praviti se mrtav sa izjavama da si zadovoljan timom.
Zadovoljan si platom...to je bitno.




 

Otkad Motley igra na 4?

3 minutes ago, Grunf said:

Simonović ide na pozajmicu u Beškiktaš. 🥳

 

Hvala Alimpije

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

Kada na gostovanju timu sa: Hayes 12ppg i Motly 10ppg ti opet u rotaciju ubaciš unezverenog Simketa sa 18% za tri i odbrane bez i to da menja Dedu onda je Janisu kristalno jasno gde zeka pie vodu.
A ti ciganijo daj podršku i jedi si džigericu.
Nadam se da će se nakon ove sezone Sfero budjaviti još par godina na birou jer doneo je jedno veliko ništa a
sramota je i preuzeti EL klub na početku sezone pod ovakvim uslovima i još grdje je praviti se mrtav sa izjavama da si zadovoljan timom.
Zadovoljan si platom...to je bitno.




 

Dva meseca čovek se zahvaljuje i viri iz dupeta Čoviću što nije na birou i to je skroz legitimno ali pravdajući se da čeka da budemo kompletni da bi video gde smo i šta smo gde za to vreme i najveći neprijatelj vidi gde smo sve šuplji i ti preskočiš ceo prelazni rok i dovedeš 6og centra i završiš sa tim je ništa osim obične Čovićeve marionete. Ovo ide aamo u jednom pravcu a to je da Čović zadrži svoje zlatno prvo mesto u ABA ligi pa da na buku i dreku proba da ukrade ABA trofej. Nisam verovao da ću to ikad reći ali ako pišanje Partizana pred našim očima i osvajanje ABA trofeja znači i definitivni kraj Čovića a pod ruku i Sferopulosa, ja sam za. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sa srecom Simonu, nek se pronadje tamo i pokrene karijeru. Ovdje nikako nije islo. Win win situacija za sve

Just now, Sector said:

Konačno malo zadovoljštine u kkcz sezona 23/24. 

 

Još kad bi pradjed odjebao ali od toga nema ništa. 

Davidovac nece odjebati ali ce uskoro dobiti ulogu kakvu je trebao imati od starta

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćemo smanjiti trošak jedne povratne karte i da će ga ostaviti tamo. A Mišku skidam kapu šta taj čovek je sposoban da uradi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Davidovac nece odjebati ali ce uskoro dobiti ulogu kakvu je trebao imati od starta

 

Ne postoji adekvatna uloga za tog u EL, eventualno da održava higijenu. 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...