Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nama je do 28.kola EL odličan raspored, mnogo utakmica na domaćem terenu. Protiv jačih (prvih 10) igramo kod kuće, protiv slabijih igramo na strani. Ima tu prostora za dosta pobeda. Ali ne sa ovakvim rosterom. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Nama je do 28.kola EL odličan raspored, mnogo utakmica na domaćem terenu. Protiv jačih (prvih 10) igramo kod kuće, protiv slabijih igramo na strani. Ima tu prostora za dosta pobeda. Ali ne sa ovakvim rosterom. 

Valjda je i to upravi jasno..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Znamo da ce se Tobey i Rokas vcrs pojaviti, ipak nece biti cvrsto pa mogu ove da napune.

 

Ja bih odmorio Tea vcrs, duplo kolo u EL i treba nam tu bas bas.

Isto tako znamo da se Davidovac svakako neće pojaviti, ipak je u pitanju takmičarska košarka a ne turnir veterana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, TB Told said:

Isto tako znamo da se Davidovac svakako neće pojaviti, ipak je u pitanju takmičarska košarka a ne turnir veterana. 

Jel ti sanjas Davidovca? Davidovac 0-24h.

Jasno mi je a vjerujem i svima ovdje da ga ne podnosis ali opet, ne treba svaki upis da ti bude o njemu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras mnogi žele pogledati utakmicu i zbog Nikole Topića. Dobićemo Igokeu, a onda sledi ubedljiv poraz od Fenera, kao i poraz od Partizana gde će se sa tribina čuti - Čoviću odlazi. Ovo su moje procene koje će se najverovatnije ispostaviti tačnim. :smiley53: Žao mi je ako ću nekom pokvariti početak nove godine. :cry:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izbijte sebi iz glave pojačanja. Kada niko do sada nije došao, neće doći ni sada. Gilespi, Topić i to je to. Realno, sada je već i prošao voz za bilo šta. Mi ćemo EL odigrati rekreativno jer šansa za nešto više postoji, međutim samo teoretska. Kad pročitam da smo na samo tri pobede od top10, pozli mi. Taj optimizam bez pokrića kod ljudi mi nikada neće biti jasan. Likovi tripuju da ćemo samo mi igrati naše utakmice, a ostali će da gledaju. Tri pobede od top10 ne znači da mi treba da vežemo tri pobede i tu smo. To znači da moraju tri kola naši direktni konkurenti da izgube, a mi da pobedimo. To je SciFi drugovi i drugarice.

Edited by Sinnerman
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Volter said:

Večeras mnogi žele pogledati utakmicu i zbog Nikole Topića. Dobićemo Igokeu, a onda sledi ubedljiv poraz od Fenera, kao i poraz od Partizana gde će se sa tribina čuti - Čoviću odlazi. Ovo su moje procene koje će se najverovatnije ispostaviti tačnim. :smiley53: Žao mi je ako ću nekom pokvariti početak nove godine. :cry:

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Volter said:

Večeras mnogi žele pogledati utakmicu i zbog Nikole Topića. Dobićemo Igokeu, a onda sledi ubedljiv poraz od Fenera, kao i poraz od Partizana gde će se sa tribina čuti - Čoviću odlazi. Ovo su moje procene koje će se najverovatnije ispostaviti tačnim. :smiley53: Žao mi je ako ću nekom pokvariti početak nove godine. :cry:

Ako se ne čuje već večeras. 😶🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Kakve on veze sa tim ima. To treba zbog Zvezde a ne nekog tamo lika. 

Naravno da treba zbog Zvezde, ali ne verujem u spontanost i da će se to čuti u hali pre teranja Čovića iz kluba.

Voleo BiH da večerašnja utakmica bude obeležena isključivo igrom Nikole Topića.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, robins said:

Naravno da treba zbog Zvezde, ali ne verujem u spontanost i da će se to čuti u hali pre teranja Čovića iz kluba.

Voleo BiH da večerašnja utakmica bude obeležena isključivo igrom Nikole Topića.

 

Danas je odlična i simbolična prilika da se čuje. U Pioniru. Tamo gde je počeo njegov početak da počne i njegov kraj. Lepo je sve to oko Topića ali ajmo sad ono što je bitnije od Topića. Topić će igrati još 6meseci najviše a ovaj će ostati da nas jaše još godinama. Podrška Topiću ne isključuje i Čoviću odlazi! 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...