Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Samo to...

Pa jbg. radiš ono što ti gazda kaže, ne znam gde vi radite i kako to kod vas prolazi.

Oni odrađuju svoj deo posla korektno, ne donose odluke niti se pitaju o tome.

Letos smo imali oko 100 skautiranih igrača, ima ih i sad određen broj... i šta još treba da urade?

Ima tu još brdo posla, al to je za nas manje bitno.

Nije slučajno da se kola lome na Dozetu i Bagziju ... samo malo mućnuti glavom. :smiley53:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Kao sto i taj ljudski minimum nije sam resio da ode nego smo mi mesec dana pokusavali da ga se resimo

 

Ali avaj gde ces boljeg spin majstora od predsednika 

 

Mislis onda kad se Mesina izlanuo pred italijanskim novinarima, pa su onda zajedno uradili damage control? Ili je sve bilo slucajno, a Nejpir bas mesec dana od te situacije zavrsio tamo. Nigde drugde, nego bas tamo, kod tog trenera koga je "prozivao" po Instagramu?

 

Ta cela prica je bila jos u onim danima kad se Sabazu aplaudiralo, a svi u klubu navijali da smecar proigra. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja svakako ne znam mnogo o kosarci, al bas da ovoliko ne znam, eeeee, to nisam ocekivao.

Mislio sam da smo suterska ekipa, i da cemo evidentne nedostatke u odbrani u velikom broju slucajeva uspevati da nadoknadimo sutom za tri... kad ono, da ne kazem sta...

Koji je ovo put ove sezone da nam je sut za 3 blizi 20% nego 30%, i to sve uz minimum pola otvorenih suteva.

Za Rokasa sam mislio da je suter, da ne spominjem sad onog malecnog gmaza, on covek u EL ne moze vola da ubode.

Toby, centar sa visokim procentom suta za 3, u ova 3 meseca u EL verovatno ima 5/beskonacno...

I tako dalje, i tako dalje...

A lepo sam bio prestao da gledam ovaj cirkus.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Pa jbg. radiš ono što ti gazda kaže, ne znam gde vi radite i kako to kod vas prolazi.

Oni odrađuju svoj deo posla korektno, ne donose odluke niti se pitaju o tome.

Letos smo imali oko 100 skautiranih igrača, ima ih i sad određen broj... i šta još treba da urade?

Ima tu još brdo posla, al to je za nas manje bitno.

Nije slučajno da se kola lome na Dozetu i Bagziju ... samo malo mućnuti glavom. :smiley53:

Pa ja ne kazem nista protiv njih vec je problem u gazdi. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Pa jbg. radiš ono što ti gazda kaže, ne znam gde vi radite i kako to kod vas prolazi.

Oni odrađuju svoj deo posla korektno, ne donose odluke niti se pitaju o tome.

Letos smo imali oko 100 skautiranih igrača, ima ih i sad određen broj... i šta još treba da urade?

Ima tu još brdo posla, al to je za nas manje bitno.

Nije slučajno da se kola lome na Dozetu i Bagziju ... samo malo mućnuti glavom. :smiley53:

Opasan skauting mora se priznati, verovatno svi evroligaski plus LeBron i Doncic igrao ih u + klozet pa odgledao te utakmice.

 

O kakvom muckanju glave ti pricas druze, ko bilo gde ne tera prvenstveno coravog pa onda i ova dva nesposobna klovna u paketu ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Mislis onda kad se Mesina izlanuo pred italijanskim novinarima, pa su onda zajedno uradili damage control? Ili je sve bilo slucajno, a Nejpir bas mesec dana od te situacije zavrsio tamo. Nigde drugde, nego bas tamo, kod tog trenera koga je "prozivao" po Instagramu?

Da li bi ga otkacili mnogo pre da se Hanga nije povredio? 

 

Prica se i da ga je Itudis zeleo i da je nudio otkup

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Pa ja ne kazem nista protiv njih vec je problem u gazdi. :))

Mogao si to da napišeš, ono je bilo konfuzno ... al OK.

Pazi, loptica se redovno prebacuje na drugu stranu od precednika, kola će se slomiti na nekom Dozetu, Bagziju ni krivim ni dužnim ...

o tome se radi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovog trenutka da se otpuste Simonovic, DeDa, Tobey ... nista tim ne bi izgledao gore od ovoga sto trenutno prikazuje.

Tek ce biti picvajz sa Gillesspijem, igrac koga ne smes da drzis na terenu u neizvesnim zavrsnicama :default_coffee:

 

Ako izletimo iz EL sto je vrlo moguce, nije problem odigrati sezonu u EC ali nece biti lako vratiti se opet, cini mi se da koristimo poslednje kredite u elitnom evropskom takmicenju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Mogao si to da napišeš, ono je bilo konfuzno ... al OK.

Pazi, loptica se redovno prebacuje na drugu stranu od precednika, kola će se slomiti na nekom Dozetu, Bagziju ni krivim ni dužnim ...

o tome se radi.

Upravo. Svake godine se na spisak neprijatelja doda poneki igrač, trener, spoljni neprijatelj, a gazda je tu gde jeste. Baci kosku, sad svejedno da li je ta koska "smrad" Šabaz ili "povratak našeg deteta" Topić, bitno je da prolazi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko sve ovo frustrira, gledas utakmicu i bukvalno ni u jednom trenutku nemas da se uhvatis da pomislis da je moguce da se pobedi, mi smo klub koji ima najgore startere u el na svakoj poziciji, uspeli su da dovedu 10 igraca i da na dve ostave takve kratere da je to Bogu plakati…

Takodje malo se prica koliko je nemanja nedovic sraman od dolaska u klub, da nije ubacio onu 1 trojku bukvalno nista bolji utisak i nista manji uticaj na raspade ni od vildoze prosle ni od covica i sabaza ove sezone

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Pa jbg. radiš ono što ti gazda kaže, ne znam gde vi radite i kako to kod vas prolazi.

Oni odrađuju svoj deo posla korektno, ne donose odluke niti se pitaju o tome.

Letos smo imali oko 100 skautiranih igrača, ima ih i sad određen broj... i šta još treba da urade?

Ima tu još brdo posla, al to je za nas manje bitno.

Nije slučajno da se kola lome na Dozetu i Bagziju ... samo malo mućnuti glavom. :smiley53:

Ako su pristali na tu igru, da nikakav uticaj nemaju, a drže fensi funkcije, onda su itekako krivi.

Lik koji u firmi samo sjedi i potpisuje papire bez čitanja obično završi u zatvoru.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ab1995 said:

Nisu to bilo kakve sise, nemoj tako... Ima neka caka u veličinama...

 

Lik je pisao šta je pisao na Twitter-u davne 2019. godine, a njegova poslednja aktivnost na istom je bila krajem 2022. Ne vidim kakve to sve ima veze sa njegovim "radom" u #kkcz?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TB Told said:

Upravo. Svake godine se na spisak neprijatelja doda poneki igrač, trener, spoljni neprijatelj, a gazda je tu gde jeste. Baci kosku, sad svejedno da li je ta koska "smrad" Šabaz ili "povratak našeg deteta" Topić, bitno je da prolazi.

Covic je ubedljivo najveci problem ali deo problema su i paraziti. Pa koj normalan covek kome je stalo do svoje karijere bi dozvolio da mu Covic odradi prelazni rok ovakav, svaki covek sa stavom i autoritetom bi podneo ostavku i rekao da ne moze da radi svoj posao kako je zamislio i najbolje sto moze zbog mesanja ljudi koji ne bi smeli da se mesaju. To sam zamerio i Dusku i zato mi je i on saucesnik u svemu ovome.

Ko ce vise bilo gde da zaposli Dozeta i Bagzija?

 

Zato su i price kako oni jadni nisu nista krivi vredjanje inteligencije. Svako ko ucestvuje u orgijanju Nebojse Covica a ne podigne glas je saucesnik i nadam se da ce im svima ubrzo biti zabranjen ulaz u halu kad Zvezda igra.

Edited by Nele
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

bas sraman lik iskreno, nikad neko ko je bas beskarakteran kao on nije bio planiran da bude nosilac jednog trogodisnjeg ciklusa, dzaba siroka ramena kad su muda malena…

Znaš kako, da nije kuma on bi još prošle sezone završio kao Šabaz ... al kum nije dugme.

Duško je oteran zbog koncepcijskih neslaganja, pa ti saberi 1+1  :classic_smile:

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nedović: Pravimo glupe greške, ne koristimo šanse...

.. ne sutiramo na 3s do kraja da ne pokvarimo procente.

@Kankkunen Napisao si da je nesto Covic pricao za Nedovica ako sam razumeo, al  ne rece sta?

 

 

Najace sto je lik krenuo u tranziciju sto sporije i kad je isteklo vreme kao krenuo da sutne. Al nisam hteo da komentarisem...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E, da, i da ovo kazem pa makar me razapeli...

U partizanu su udarne igle igraci koji su skupo placeni i shodno tome i isporucuju. Naravno da im povremeno neko prokliza, ali tada obavezno istupi neks druga skupo placena akvizicija. Prasinari su kod njih bas to, prasinari, i igraju tacno onoliko koliko i vrede, pa mozda pojedini i manje od toga.

Kod nas, skupo placeni igraci izgledaju kao da su pali s marsa. Ne znas da li je gori bio sabaz, tobi, gidraitis ('ebo ja sutera koji u svakoj 5-oj utakmici ima 40% za tri, a u ostalim 0-20%), hanga se povredio i sad i on lici ni na sta, nedovic je vec par utakmica u slobodnom padu...

Od tih jacih imena, ostade samo teo i prijatno iznenadjenje u vidu bolomboja, kao i mitrović koji igra preko svih ocekivanja.

Bre, nama skupo placeni stranci iz meca u mec mase serije otvorenih suteva, i to onako bas pozamasno mase.

A ako ti skupe akvizicije iz meca u mec izgledaju kao sarlatani, onda i ovi sporedni izgledaju jos tuznije, jer se tek onda vidi njihova nemoc.

Na stranu nesposobna uprava, mene zanima sta se desilo sa ovim pobrojanim ljudima, da li je moguce da su zaboravili da sutiraju?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Znaš kako, da nije kuma on bi još prošle sezone završio kao Šabaz ... al kum nije dugme.

Duško je oteran zbog koncepcijskih neslaganja, pa ti saberi 1+1  :classic_smile:

Ma jasno sve, al dobro bitno je da ljudski minimum sabaz nejpir vise nije tu, sad mozemo da pikamo ozbiljan basket, otisao je glavni problem tima itd itd… ili ipak…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...