Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Stefi88 said:

Ko je van 12 kada svi budu mogli da igraju?Ilic Lazarevic...?

Teo, Topić, Yago

Nedović, Lazić

Rokas, Hanga, Deda

Mitrović, Simonović

Bolomboy, Toby

Moja procena. U zavisnosti od protivnika verovatno nekad Lazarević umesto Yaga. A kad upadne i Gilespi e tad ko zna. Čeka nas uzbudljivih nedelju dana. Da se ja pitam sklonio bih iz ovog tima još Simonovića i Davidovca i ubacio Gilespija i krilnog centra. I to je to. Top smo. Ali od toga eventualno ima promil šanse da Simonović ispadne. Sad kad bolje pogledam nema ništa više od novih pojačanja. 

 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Teo, Topić, Yago

Nedović, Lazić

Rokas, Hanga, Deda

Mitrović, Simonović

Bolomboy, Toby

Moja procena. U zavisnosti od protivnika verovatno nekad Lazarević umesto Yaga. A kad upadne i Gilespi e tad ko zna. Čeka nas uzbudljivih nedelju dana. Da se ja pitam sklonio bih iz ovog tima još Simonovića i Davidovca i ubacio Gilespija i krilnog centra. I to je to. Top smo. Ali od toga eventualno ima promil šanse da Simonović ispadne. Sad kad bolje pogledam nema ništa više od novih pojačanja

 

Danas sam u nekom drustvu koji su po nekim agencijama cuo da cemo tesko do pojacanja. Nema se para. Kazu, a ne znam da li da verujem, da ni igraci nisu dobili plate 3 meseca. To mi je malo cudno, ali meni rekli, pa da prenesem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Danas sam u nekom drustvu koji su po nekim agencijama cuo da cemo tesko do pojacanja. Nema se para. Kazu, a ne znam da li da verujem, da ni igraci nisu dobili plate 3 meseca. To mi je malo cudno, ali meni rekli, pa da prenesem.

Jbg, mora se isplacivati redovno Kuz, Bjelica, verovatno i Shabazz... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Danas sam u nekom drustvu koji su po nekim agencijama cuo da cemo tesko do pojacanja. Nema se para. Kazu, a ne znam da li da verujem, da ni igraci nisu dobili plate 3 meseca. To mi je malo cudno, ali meni rekli, pa da prenesem.

Ako nisu primili tri meseca (novembar, oktobar, septembar) znaci nisu primili niti jednu platu od dolaska u klub. Hehe

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam nisam pametan. Doveden je Gilespi umesto koga? Jedino ima smisla umesto Tobija ali ovaj sad živnuo. Ako ostane Toby ko ispada? Simonović? To bi bila još jedna u nizu užasnih odluka jer i pored toga što nemamo kvalitet na krilnom centru ostali bi na Mitroviću koji nije krilni centar i Davidovcu koji ne može više da igra krilnog centra a ni uopšteno da igra više. A šansa da se dovede pojačanje je liferovanje Davidovca i Simnovića što kod prvog ne postoji promil šanse jer bi to bila dobra odluka za klub ali mi ne znamo šta je dobra odluka. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ne znam nisam pametan. Doveden je Gilespi umesto koga? Jedino ima smisla umesto Tobija ali ovaj sad živnuo. Ako ostane Toby ko ispada? Simonović? To bi bila još jedna u nizu užasnih odluka jer i pored toga što nemamo kvalitet na krilnom centru ostali bi na Mitroviću koji nije krilni centar i Davidovcu koji ne može više da igra krilnog centra a ni uopšteno da igra više. A šansa da se dovede pojačanje je liferovanje Davidovca i Simnovića što kod prvog ne postoji promil šanse jer bi to bila dobra odluka za klub ali mi ne znamo šta je dobra odluka. 

A kod drugog takodje, jer se sigurno nećemo zavadjati sa Miškom.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

A kod drugog takodje, jer se sigurno nećemo zavadjati sa Miškom.

Kod drugog postoji. Uvaljao bi njega Miško negde sigurno. Davidovca sa primanjima koje ima kod nas neće niko normalan da preuzme niti bi ga Čović dao. Jer avaj, zna Marš na Drinu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Danas sam u nekom drustvu koji su po nekim agencijama cuo da cemo tesko do pojacanja. Nema se para. Kazu, a ne znam da li da verujem, da ni igraci nisu dobili plate 3 meseca. To mi je malo cudno, ali meni rekli, pa da prenesem.

Mislim da ne moramo prenositi bas sve sta cujemo na forum,cuje se svasta a istinu ne znamo,dzaba polemisemo oko yoga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa ce definitivno morati da odgovori na neka pitanja, narocito ako se nastave losi rezultati u Evroligi sto je izvesno. Odlaskom Nejpira Zvezda je ustedela oko milion evra, on nije potrosen na povratak gimnazijalca sa pozajmice i Gilespija. Da ne spominjem da je u julu receno da je ostalo 1,5 miliona evra za igrace.

 

Gde je taj novac, da li je potrosen za vracanje dugova bivsim igracima, zidanje necega u Zelezniku ili nesto trece? Imali smo jedan mirniji dan ali nakon sto nas Mitoglu i Lesor budu maltretirali pod kosem mislim da nas ocekuje nikad veca bura na relaciji navijaci-uprava.

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...