Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

26 minutes ago, Sector said:

 

Vidjećemo u narednom periodu da li je stvarno tako dobar defanzivac kao što se predstavlja.

 

Na PF nama treba igrač koji je bolji od Simona i Prađeda, znam i sam da sad ne možemo naći ni nekog Nigel-Hayesa a o kvalitetu Shengelije da ne pričam. 

 

Eno Efes doveo Dauma iz italijanske lige, trenutno je na 12 ppg uz 45% šuta za tri. Kako oni nađoše a mi ne možemo ništa od Juna do 26. Decembra?

 

znam i ja da navedem igrače koje je dovela druga ekipa, mislio sam da li znaš sad nekog. taj daum je zista ispao i super prangijato i dobar hustler.

da smo ga mi doveli, bilo bi ijao kol'ko ste se ugradili sa menadžerom za ovog lika. naravno ako bi proigrao kod nas kao u efesu, onda bi bio super

 

 

4 minutes ago, Fan Kosarke said:

 

 

Zapao mi je za oko najvise Xavier Munford , nase nesudjemo pojacanje od pre x y godina .

 

Ima ove sezone u Hapoelu 17 poena u proseku   , uz odlicne procente za 3 poena ( 30/ 59 tj 50 , 8 % ) 

 

Prosle sezone je imao 45 % za 3 na velikom uzorki , znaci konstantan je .

 

Navikao je na Beograd , s obzirom da domace utakmice igraju ovde , 193 visina , atletski dobar ....

 

 

 

stara "mušterija" prelaznog roka ovde u aktuelnih pola decenije

btw, ima li naznaka da je klub spreman da ga pusti ili mi smatramo, kao i kod vildoze ili nekog trećeg, da samo treba da tražimo igrača u zamenu za zelembaće i daće nam se

 

---

da me ne shvatite pogrešno, postoji realna mogućnost da smo mi najnesposobniji klub u istoriji ali realno nemamo baš sve informacije a ponekada treba i da se poklopi tajming dva kluba, u kojem jedni traže novo a drugi su spremni da pošalju takvog. pojma nemam

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Можете звати популизмом и очајничким потезима и слично, али Топић има квалитет и треба да игра. Сад ме занима шта је она друга објава Нолана да се нису у клубу зајебали и нашли неку четворку?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potez nikako ne moze da ugrozi bilo ciju karijeru ne znam koja je logika tu da bi i 10min u evroligasu ugrozilo bilo kog a imace i vise minuta.

Svakako bolje Topic nego Pangos ili tako neko… 

 

 

Aliiiiiii sam svakako protiv zbog celokupne situacije jer je ovo klasican damage control i zamlacivanje naroda jeftinim populizmom i prikrivanje svoje nesposobnosti preko 18godisnjaka.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Можете звати популизмом и очајничким потезима и слично, али Топић има квалитет и треба да игра. Сад ме занима шта је она друга објава Нолана да се нису у клубу зајебали и нашли неку четворку?

A tesko to😁

Samo je najavio Topa i tjt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Можете звати популизмом и очајничким потезима и слично, али Топић има квалитет и треба да игра. Сад ме занима шта је она друга објава Нолана да се нису у клубу зајебали и нашли неку четворку?

Populizam i to očigledan je to što vraćanje Topića treba da zamaskira katastrofalnu selekciju. 

Pri čemu će se po dorbrom starom običaju većina onih koji kao podržavaju Topića okrenuti protiv njega posle par utakmica ako ne bude igrao kako se očekuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fromthecorner said:

Ovaj Nolan nema veze sa starim Nolanom, registrovao se u decembru 2022 i doveo nam Polonaru i Ntilikinu…

Taj je Nolan,stari akaunt su mu obrisali.

 

2 minutes ago, Stefi88 said:

Nema sta on da potpisuje za nas, kada je vec nas igrac i ima ugovor sa nama...

Prepravio je posle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ugrejali smo temu 🔥:classic_biggrin: 

 

Slažem se da ovo može biti jeftin način da čović prikrije makar na kratko svoju i nesposobnost fikusa oko sebe.

 

Ali voleo bih da Top odigra makar polusezonu kod nas i gde ćeš bolje prilike kad se otvori 15-20min na pleju.

Link to comment
Share on other sites

  nagadjam, ali moguce da je Topic odigrao ovu sezonu preko svojih a i Miskovih ocekivanja tako da ce u NBA vec sledece...zato mozda dodje da odigra ovaj drugi deo sezone kod nas...moze da bude faktor u ABA, to dokazuje u Megi iz kola u kolo...za EL cemo videti...

  Zvezdaska javnost ce mu dati fore 2 a mozda i 3 utakmice tako da ako odogra lose, gubi kredit sa kojim dolazi...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nele said:

 

Svakako bolje Topic nego Pangos ili tako neko… 

 

nemoj da me shvatiš ne-znam-kako ali ja sam i dalje fasciniran tezom da je svakako bolji dečko od 18godina od 30ogodišnjaka koji poslednjih godinu dana ne igra dobro

 

možda je to baš tako ali mislim da uzorak za tu tvdnju ne postoji al' ajde, daj bože da ispadne tako kako se zamišlja

Edited by uini
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nele said:

Potez nikako ne moze da ugrozi bilo ciju karijeru ne znam koja je logika tu da bi i 10min u evroligasu ugrozilo bilo kog a imace i vise minuta.

Svakako bolje Topic nego Pangos ili tako neko… 

 

 

Aliiiiiii sam svakako protiv zbog celokupne situacije jer je ovo klasican damage control i zamlacivanje naroda jeftinim populizmom i prikrivanje svoje nesposobnosti preko 18godisnjaka.


30 plus minuta u Megi gde nabija brojke i ima svu slobodu ovog sveta > 10 minuta u ovom Frankestajnu od ekipe makar igrao protiv Karija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlična i prva pametna odluka ove sezone ako se Top vrati. Finansijski najisplativije a srcu najmilije. Zatvaramo poziciju 1. A nadam se više novca sad za krilnog centra i beka. Pre bih gledao naše dete koji ima potencijal da eksplodira i napreduje i na nivou EL nego strane polovnjake iz Evrolige. A i pitanje je da li će od leta biti kod nas. Neka bar polusezonu odigra u našem dresu na najvećem nivou. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Odlična i prva pametna odluka ove sezone ako se Top vrati. Finansijski najisplativije a srcu najmilije. Zatvaramo poziciju 1. A nadam se više novca sad za krilnog centra i beka. Pre bih gledao naše dete koji ima potencijal da eksplodira i napreduje i na nivou EL nego strane polovnjake iz Evrolige. A i pitanje je da li će od leta biti kod nas. Neka bar polusezonu odigra u našem dresu na najvećem nivou. 


Brate moj, ti se jos nadas beku i krilnom centru…

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Odlična i prva pametna odluka ove sezone ako se Top vrati. Finansijski najisplativije a srcu najmilije. Zatvaramo poziciju 1. A nadam se više novca sad za krilnog centra i beka. Pre bih gledao naše dete koji ima potencijal da eksplodira i napreduje i na nivou EL nego strane polovnjake iz Evrolige. A i pitanje je da li će od leta biti kod nas. Neka bar polusezonu odigra u našem dresu na najvećem nivou. 

Sve bi to bilo tako kad bi on kod nas ostao 2-3 sezone,a on najvjerovatnije neće ni sledeću, ako su tačne ove prognoze oko pozicije na draftu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

nemoj da me shvatiš ne-znam-kako ali ja sam i dalje fasciniran tezom da je svakako bolji dečko od 18godina od 30ogodišnjaka koji poslednjih godinu dana ne igra dobro

 

možda je to baš tako ali mislim da uzorak za tu tvdnju ne postoji al' ajde, daj bože da ispadne tako kako se zamišlja

Pengos sam pogotovo u stanju u kom je nam sigurno nece preokrenuti sezonu a cisto sumnjam da bi pristao na znacajnije smanjenje plate, sto bi ?

Tako da ovo otvara jos malo nade da mozda stvarno i dodju bek i 4 uz njega .

Ali opet kazem nisam zato samo iz gore navedenih razloga na jeftin nacin zele da prikriju nesposobnost.

5 minutes ago, Mirage93 said:


30 plus minuta u Megi gde nabija brojke i ima svu slobodu ovog sveta > 10 minuta u ovom Frankestajnu od ekipe makar igrao protiv Karija

Tako bi bilo da Zvezda igra samo EL ovako ce da ima 20+ minuta u Aba i 10-15min u EL taman mu je to i prilika da se navikava na kvalitetnije rivale da ne izgleda u NBA sledece godine kao Alisa u zemlji cuda kad shvati da ga ne cuva vise Jaka Blazic… Za trening uvek ima vremena ko zeli da ga nadje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pravi Vucicev Covicev potez mazanja ociju glasacima navijacima. Daj sta vole da vide/cuju. 

 

Ako dobro razumem, bacili smo u bunar milku evra da bi doveli naseg igraca koji je tu bio i letos. Epic shit. Ok, niko nije znao da cemo fasovati Sabazza iz Crnokose i da ce Top odvaliti aba ligu ali se bojim da je ovo najgora vrsta alibi poteza. Ako podje dobro, magistar znae posao. Ako ne podje, nema veze, zna se ko razvija domace igrace a ko dovodi 32 stranca. Gadi mi se menadzment kluba so nivoa da ne mogu da se radujem necemu sto bi inace piskio od srece da vidim, da nam dete od 18 leta igra evroligu.

 

Samo, ovo znaci jos dve stvari:

 

1. Dinara vise nemamo

2. Dovescemo jos jednog igraca ranga Gilespija

 

Jebem vam majku nesposobnu. Plus, tradicionalno, magistre - ispisam ti se na 50 godina u kosarci i na robota.

  • Like 26
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da je ovo ogrica Basketball Manager(ako postoji, znam da ina football) ovo bi bila sjajna odluka.

 

Ali, kako ovo nije video igrica, vec profesionalni sport, ovo je samo jedan gazdon populisticki potez, kada kola idu vec niz brdo, a na trzistu nema sta da dovede.

 

Ocekujte uskoro da uvuce i malog Topa u svoj mulj, kako on jelte razigrava mlade igrace i misli na srspku kosarku za razliku od tamo nekih...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...