Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ako Gilespi dolazi umesto Tobija onda koncepcijski ima smisla.

Mi sa Teom, Nejpirom, Jagom i Nedovićem moramo mnogo da svičujemo i u tom smislu je Gilespi korisniji u odnosu na ono što imamo.

Deluje da se više mislilo o odbrani 

 

Upravo to,a i u napadu sa našim bekovima će sigurno imati više lopti nego od Edvardsa,Franciska..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, John Terry said:

 

Simonovic jeste skup, jer ne pokazuje nista. A s obzirom da je tu samo jednu sezonu, zaista ne vidim razlog da se ovoliko uvlacimo u dupe Misku. Koju pa korist imamo od toga?

Sve tačno, samo što se u klubu odavno stvari ne rade zdravorazumski.

Samo ona galerija likova koji su za platu odsjedili sezonu ili dvije na tribinama je dovoljna da odbacimo svaku primisao o normalnom razmišljanju i poslovanju kad je naš klub u pitanju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ako Gilespi dolazi umesto Tobija onda koncepcijski ima smisla.

Mi sa Teom, Nejpirom, Jagom i Nedovićem moramo mnogo da svičujemo i u tom smislu je Gilespi korisniji u odnosu na ono što imamo.

Deluje da se više mislilo o odbrani 

 

I ako smo u igri za igrača na poziciji 4.

Ako nismo, i ako je ovo kraj sa doselekcijom na visokim pozicijama, ovo je klasično presipanje iz šupljeg u prazno..

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The_Big_S said:

I ako smo u igri za igrača na poziciji 4.

Ako nismo, i ako je ovo kraj sa doselekcijom na visokim pozicijama, ovo je klasično presipanje iz šupljeg u prazno..

Još gore od toga, ako se ne dovodi četvorka, imaćemo kompletnu centarsku liniju bez šuta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Još gore od toga, ako se ne dovodi četvorka, imaćemo kompletnu centarsku liniju bez šuta. 

 

Ja stvarno ne očekujem da dovedemo 4ku.

 

Toliko je vremena prošlo, više od pola godine od te priče kako se čeka Šangajla.

 

A 4ku normalnu nismo imali od Kvinsija, nama ta pozicija očigledno nije bitna u timu 😌

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebes ga ne znam, mi imamo bekove, najvise Teodosic, da od ateltski potentnih igraca napravimo solidne prijetnje iz loba, backdoor-a itd, pa tako da i neki Gilespi moze kod nas puno bolje da izgleda nego u nekoj drugoj sredini. Ali naravno sam on kao pojacanje nam apsolutno nista ne rjesava.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  bas bih bio iznenadjen da dovedemo beka...nema minuta kod nas vise, osim ako se ne planira neko otpustanje ali mislim da to nije slucaj...hipoteticki da dodje neki bek koji zahteva 20 minuta, kome uskratiti minute?

 

  pa vec sad je guzva kad su svi tu...imamo i odbrane solidno sad sa Lazicem i Hangom tu...

 

  nadam se da ce protiv Reala Jago odmoriti...daj zovite Sferopulosa i kazite mu da pogleda onu utakmicu gde smo Davidovca stavili na Tavaresa...resio ga je Deda par puta...

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ja stvarno ne očekujem da dovedemo 4ku.

 

Toliko je vremena prošlo, više od pola godine od te priče kako se čeka Šangajla.

 

A 4ku normalnu nismo imali od Kvinsija, nama ta pozicija očigledno nije bitna u timu 😌

 

 

treba nam PF ali niko još nije dao neki smislen predlog, osim @Kankkunen derrick williamsa, koji iz nekog razloga nema klub, oslanja se poslednjih par sezona na svoj klimav šut za tri, jer ga atletika izdaje, a ujedno nije neki defanzivac, u smislu da se gubi u ekipnoj odbrani, dok u individualnoj nije nešto dobar 🙃

pri tome je i 203cm, PFa igra više na tu atletiku koju već neko vreme nema. @Nele takođe predložio nekog oklahoma thunders g league igrača, kojeg ja iskreno ne znam a svašta je prošlo kroz oklahomu ovih sezona.

 

hoću da kažem, ne izgleda mi kao da odbijamo kao klub da prihvatimo realnost, već da je izuzetno nikakva ponuda slobodnih igrača na toj poziciji.

kada sam guglao neke opcije iz nba koje nemaju ugovor, to su ili opet neki igrači koji igrom slučaja igraju PF (w. gabriel jer nema šut, isaiah roby jer nema masu za centra a nema ni neki šut)

ili su matore bivše zveude, milijunaši, koji ne bi došli u evropu a i kada bi došli, verovatno bi samo rudy gay radio pos'o ako je uopšte u treningu, dok blake griffin mute nikolića i ne bi baš.

..

siguran sam da dobar skaut ume neki bunar da izvuče, pa da budu fifti-fifti šanse da ta akvizicija obavi posao ali eto, baš izgleda tanko, ovako laički.

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...