Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Šteta što sa Realom igramo na Svetog Nikolu pa mož biti da hala neće biti puna, što zbog ovih što slave, što zbog ovih što idu što zbog ovih zvezdasrbija ali bi baš bio red da sa 20k ljudi dočekamo Facua. Da vidi šta je propustio.

 

Ako se ne varam, on je u Areni igrao samo protiv Grobara one dve prve utakmice u finalu aba?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Mozda je veci problem sto su ti bitni napadaci go k.... nego sto nam odbrana ne fercera? Ogroman je pritisak na odbrani jer upravo napad ne radi a mi smo napadacki skrojena ekipa.

Očigledno napad radi, čim smo u vrhu po broju postignutih poena, sem ako se ne misli da treba da budemo ekipa koja će biti bolja u napadu i od Reala. Može se kritika usmeravati na dežurne krivce, ali kad se u kontinuitetu prima 50 poena za poluvreme jasno je šta je problem. Taj pritisak na odbranu mogu da imaju ekipe koje su stvarno loše u napadu, kao npr naša ekipa iz 21/22, koja je imala 10 poena manje u proseku od ove, i kada je bila priča da odbrana mora da spusti protivnika ispod 70 poena i pobeđujemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Делује супер тих 82 поена просечно што постижемо и одбрана је свакако велики проблем, међутим ми нападачки имамо већи потенцијал од тренутног пружања. Сигурно да имамо играче способне да шутирају тројке доста боље од ових 33.8% ова екипа мора да шутира 38%+ за три поена.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, TB Told said:

Očigledno napad radi, čim smo u vrhu po broju postignutih poena, sem ako se ne misli da treba da budemo ekipa koja će biti bolja u napadu i od Reala. 

 

real je ipak najluđa ekipa u proteklih xy godina, međutim, sama činjenica da postižemo ovoliko poena bez ikakvog (napier / tobey) ili povremenog (giedraitis) učinka tri najveća pojačanja, valjda govori da bi po sastavu trebalo da smo solidno bolji napadački od ovoga što pružamo trenutno?

 

edit typos

Edited by uini
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, NMX said:

Šteta što sa Realom igramo na Svetog Nikolu pa mož biti da hala neće biti puna, što zbog ovih što slave, što zbog ovih što idu što zbog ovih zvezdasrbija ali bi baš bio red da sa 20k ljudi dočekamo Facua. Da vidi šta je propustio.

 

Ako se ne varam, on je u Areni igrao samo protiv Grobara one dve prve utakmice u finalu aba?

Ne znam sto nisu probali da zamene domacinstva. Da gostujemo Realu u utorak, a u cetvrtak sa Makabijem u Areni koji je i tako u Beogradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne znam sto nisu probali da zamene domacinstva. Da gostujemo Realu u utorak, a u cetvrtak sa Makabijem u Areni koji je i tako u Beogradu.

 

Bolje ovako. Dobijemo Real pa nek se posle nas iskale na sledećoj ekipi sa kojom igraju :s_d:

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Šteta što sa Realom igramo na Svetog Nikolu pa mož biti da hala neće biti puna, što zbog ovih što slave, što zbog ovih što idu što zbog ovih zvezdasrbija ali bi baš bio red da sa 20k ljudi dočekamo Facua. Da vidi šta je propustio.

 

Ako se ne varam, on je u Areni igrao samo protiv Grobara one dve prve utakmice u finalu aba?

 

Ma da, ne ide na posno da izgubimo 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

sama činjenica da postižemo ovoliko poena bez ikakvog (napier / tobey) ili povremenog (giedraitis) učinka tri najveća pojačanja, valjda govori da bi po sastavu trebalo da smo solidno bolji napadački od ovoga što pružamo trenutno?

Postoje razlozi što štucamo. Kao što postoji razlog što startujemo sa minusom i što je Tobi u blagom plusu kad uđe iako vola ne može da ubode. Spejsing je važan, sa Mitrovićem i Bolombojem zavisimo dosta od ispucavanja, druge kombinacije malo otvaraju prostora bekovima. Što je i trener uvideo, pa gleda da odvaja ovu dvojicu makar trpele neke druge stvari, jer napad ipak ne bi smeo da štuca pri ovakvoj konstrukciji rostera ako želiš nešto da dobiješ. Jedna dobra četvorka koja rilja u odbrani i na skoku a u napadu ubada tek toliko da mu poštuju šut bi nam zakrpila 90% problema, dala bi prostor i Mitroviću i Bolomboju i bekovima, Tobija bi zakrpila (koliko toliko), a gledaocima bi uštedela kintu koju bi potrošili na očna pomagala. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:


Ne znam za makabi ali u partizanu cela prva petorka ne da igra i odbranu i napad nego šuri.

Sto je najbitnije imaju tijelo,fizikalije da mogu igrati dobru odbranu..kod njih jedino Kaminski i Andjušić tu odskaču,moza mogu nešto u nekom naletu odigrati ali generalno ispodprosječni defanzivci.

A kod nas Teo,Nedović,Nejpjer,Jago,Tobi,Davidovac,Simonović,sve loši defanzivci,pa i Mitrović,a stalno su bar dvojica trojica od ovih u petorci,nema trenera koji bi tu unapredio odbranu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, K.Dot said:


Ne znam za makabi ali u partizanu cela prva petorka ne da igra i odbranu i napad nego šuri.

Толико шуре одбрану да су само 3 пута у 13 кола примили мање од 80, а чак 5 пута су примили 90+, али наставите да дркате њих

  • Like 13
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Толико шуре одбрану да су само 3 пута у 13 кола примили мање од 80, а чак 5 пута су примили 90+, али наставите да дркате њих

Cenim da postoji neka uporedna statistika oba kluba po ovom pitanju.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Толико шуре одбрану да су само 3 пута у 13 кола примили мање од 80, а чак 5 пута су примили 90+, али наставите да дркате њих

 

Istine radi, 5 puta, od toga je trenutno 3 u nizu, nego produžeci malo krive tu sliku. Da je odbrana bila užasna na početku sezone, jeste, da trenutno izgleda mnogo bolje, izgleda.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Petar1995 said:

Meni je danas bas smor za gledanje bice. Nemam sport klub kanale, imam arene. Pa gledam u kladionici, al i nama i komsijama termin isto u 19h. Garant ce njima pustiti ton, a ja cu gledati bez tona. Al bar ce biti slike. Idemo do pete pobede 🔴

rd live, probaj danas, veoma je prosto i strimovi su vrhunski.

Edited by zemljoradnik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Petar1995 said:

Meni je danas bas smor za gledanje bice. Nemam sport klub kanale, imam arene. Pa gledam u kladionici, al i nama i komsijama termin isto u 19h. Garant ce njima pustiti ton, a ja cu gledati bez tona. Al bar ce biti slike. Idemo do pete pobede 🔴

E jbg nzm sta da ti kazem … Nastavi da treniras 😋

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...