Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Koliko sutra bi morala da se dovedu dva igrača. Danas smo za 5 minuta druge četvrtine primili 20 poena jer samo Bolomboj igra odbranu. Nama jedina unutrašnja kombinacija koja fukcioniše je Mitrović - Bolomboj, ali ona ima ofanzvini problem, jer sa njima može da se skuplja odbrana bez problema.

Pozitivno je što smo odigrali egal meč sa Barselonom, negativno što se skoro podrazumeva da će neizvesna završnica biti izgubljena.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Golijat said:

Nw, problem je Sabaz. Uzasna prevara od igraca.

 

Covek igra neobaveznu kosarku. Pa kad su sanse vec izgubljene on moze svojom neobaveznom igrom da bude i primetan.

 

Uzasan, ali uzasan igrac.

 

Da gine i trudi se, ali da mu ne ide, ima bi podrsku svih, ovako, on pokazuje da ga poli patka da se cima...

Ubedjen sam da bi on bio mnogo bolji u bolje poslozenoj ekipi

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

FK i KK se bukvalo takmice ko ce besmislenije ulupati ogromnu kolicinu novca  i ko ce losije izgledati ove sezone. 
 

Mislio sam da posle onog blamiranja Covica  sa Jovanovicem, Adamsom, Holandom Bentilom i ostalima ne moze gore….
Eto…. Cova napreduje svake godine. Na dobrom smo putu, sa jos vise ulupanih para. Ovako nespojivo sastaviti, stvarno i ne zasluzujemo bolje.

Edited by Admiral
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Placebo Lone star said:

Steta sto ne mozemo da trejdujemo Nejpira za nekog pristonog centra koji greje klupu negde.

Da moze ko u NBa:

Da obecamo Misku da cemo uzeti dva njegova pika 2025 a da on Raskovicu prepusti tri njegova mesta u ABC ligi koji ce Jelicu dati nesto kesa a ovaj da nam dovede nekoga i da uz Nejpira damo i prava na Bjelicu

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Sindikat EL košarkaša ima najjači menadžment u univerzumu.
Igrač nosioc, kapitalna investicija kluba, sve i da ne postigne jedan poen za tu sezonu ili bude svaku tekmu u indexnom minusu, poslodavac ga ne sme kazniti umanjenjem plate zbog lošeg učinka a u slučaju raskida važećeg garantovanog ugovora od strane kluba ako ga ne isplate do zadnjeg centa platiće ubrzo na BAT-ovoj ćupriji i to sa kamatom.
Šabaz ladno u decembru, kada ga otpustimo jer tek tada može da zaigra za drugi EL klub, može da nam uzme i poslednju paru, jer će ga tada teško neko preuzeti kao nosioca, kada su svi već popunjeni i uigrani, pa sve i da mu pokrivamo pola plate ili jednostavno neće da prihvati novi transfer.

Druga je vrsta garancije kao u slučaju Bjelice, gde su igrači pokriveni u slučaju povrede i on će bez minuta u Feneru ove sezone i sa samo 7 odigranih tekmi prethodne inkasirati 4 miliona evra iako se povredio na pripremama reprezentacije.
Iskreno baš taj slučaj deluje prilično nepravedno ka klubu ali ovo Nejpirovo ponašanje, ne statsi, su poseban nivo bezobrazluka i zloupotrebe tih garancija iz ugovora.
















  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bad said:

Ja sam bio protiv Šabaza. I u utakmici protiv nas dok je bio u Olimpiji je igrao kao kurac, tj kao što igra sad. Red tapkanja u mestu, red idiotskih šuteva sa poludistance.
 

Ostale njegove utakmice prošle sezone nisam gledao.

Bio si protiv, jer si gledao samo njegov debi u Evroligi posle pauze od godinu i po dana. Argument iz neznanja nije argument.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Sindikat EL košarkaša je najjači menadžment u univerzumu.
Igrač tokom trajanja ugovora sve i da ne postigne jedan poen za celu sezonu neće snositi ikakve finansijske penale i u slučaju raskida jednostranog ugovora od strane kluba ako ga ne isplatiš do zadnjeg centa platićeš na BAT-ovoj ćupriji. Šabaz ladno može u decembru kada ga otpustimo da nam uzme svaku paru, jer ko će ga tada ovakog za nosioca kada su svi popunjeni i uigrani pa sve i da pokrijemo pola cifre.
 

Klupa, trening, klupa, trening, 5 minuta Aba, klupa, trening, 8 minuta aba, klupa.

Mi nista ne gubimo, Yago moze odigrati isto sto i on.

Poslentoga dati sansu ako nema rezultata, novi krug iste terapije, svakako ide plata pa ide.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leki bg said:

Bio si protiv, jer si gledao samo njegov debi u Evroligi posle pauze od godinu i po dana. Argument iz neznanja nije argument.

 

To je subjektivni osećaj koji nije potkrepljen činjenicama ali koji se pokazao kao ispravan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Admiral said:

Mislio sam da posle onog blamiranja Covica  sa Jovanovicem, Adamsom, Holandom Bentilom i ostalima ne moze gore….
Eto…. Cova napreduje svake godine. Na dobrom smo putu, sa jos vise ulupanih para. Ovako nespojivo sastaviti, stvarno i ne zasluzujemo bolje.

 

Sve ovo do sad deluje vrlo cudno. Sa jedne strane, imamo fazon 15-16 igraca, a konstatno deluje da nam fale jos 2 pristojna da bi zaokruzili tim. Dosta igraca slicnih kvaliteta i mana, nagomilavanje na jednim, a totalni deficit na drugim pozicijama.

 

A sa druge strane, vecinu utakmica smo odigrali bez 2 ponajbolja defanzivca spolja, najbolji igrac nam se manje-vise raspada, a na mnogim tekmama nam je sut za 3 bio katastrofa. Da makar jedna od tih stavki nije bila tako izrazena, verovatno bi imali 2 pobede vise, pa bi i ceo utisak bio totalno drugaciji.

 

Zato i nisam pametan sta da mislim. Nekako mi deluje da imamo isuvise iskusne i dobre pojedince da bi se sasvim raspali, a sa druge strane, zbog kompozicijskih nedostataka smo isuvise nestabilni, i ne mozemo da vezemo duze periode dobre igre da nekog i dobijemo. A sa trece strane (ako ima ikakve logike da postoji treca strana), na momente mi deluje da nas samo pristojan Nejpir deli od toga da krenemo da gazimo.

 

Stvarno nisam pametan

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezda_Srb1991 said:

Ali koja tuga trenutak ulaska Kuzmica... Nemam reci

Neverovatno je da je Kuzmic na platnom spisku, ali posto je prosle godine platu primao cak i Raduljica, onda moze i ovaj jos par godina. Secam se prosle sezone u jednoj EL utakmici je imao nesto 5-6 skokova, puno srece, lopte mu se bukvalno odbijale u lice. Tad je ovde bio proglasen za sasvim solidnog centra, tako da je valjda jednako solidan i sada. Jedino sto su lopte postale nevaljale, pa se odbijaju na sve strane. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Wingwalker said:

Sindikat EL košarkaša ima najjači menadžment u univerzumu.
Igrač nosioc, tokom trajanja ugovora, sve i da ne postigne jedan poen za celu sezonu ili bude svaku tekmu u indexnom minusu, ne sme se kazniti umanjenjem plate zbog lošeg učinka a u slučaju raskida važećeg garantovanog ugovora od strane kluba ako ga ne isplate do zadnjeg centa platiće ubrzo na BAT-ovoj ćupriji i to sa kamatom.
Šabaz ladno može u decembru, kada ga otpustimo jer tek tada može da zaigra za drugi EL klub, može i da nam uzme i poslednju paru, jer će ga tada teško neko preuzeti kao nosioca, kada su svi već popunjeni i uigrani, pa sve i da mu pokrivamo pola plate.
Druga je vrsta garancije kao u slučaju Bjelice, gde su igrači pokriveni u slučaju povrede i on će bez minuta u Feneru ove sezone i sa samo 7 odigranih tekmi prethodne inkasirati 4 miliona evra iako se povredio na pripremama reprezentacije.
Iskreno i to deluje veoma nepravedno ali Nejpirovo ponašanje, ne statsi, su poseban nivo bezobrazluka i zloupotrebe tih garancija iz ugovora.










 

 

Izgleda prilicno jasno da smo ga ozbiljno popusili sa tom zvezdom americke korake. Zato bih ga ja drzao 40 minuta u igri protiv FMP-a, Krke, Cibone. Siguran sam da bi njegovo ponasanje na terenu bilo adekvatno, ali eto prilike da ga publika shodno tome pozdravi. Bar verbalni delikt ne moze da se zabrani od EL sindikata.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se samo meni tako mescini ali tri graca koji pokazuju najvecu zelju i volju, ono, da ginu za dres Zvezde, su tri genuine cigana sa dna kace, Teo, Luka i Neda.

Ne kazem da i ostali nemaju zelju ali kod njih se bas vidi.

  • Like 13
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drako said:

Kao sto sam vec jednom napisao, ovom mrsomudu bih koliko veceras ponudio sporazumni raskid ugovora ili tribine do kraja sezone. Mi gubimo pa gubimo jos treba da placamo kretena da nam svojerucno gubi utakmice. Oces pare, nema frke, mars na tribine do juna meseca, uz zabranu treniranja u nasim salama. Jbt, polomise se ostali igraci da dobiju mec, on uglavno sasoli... da ne kazem sta.

A kad smo vec kod tribina, pridruzio bih mu i Tobija, izuzetno nists ne moze da pogodi, jos manje da uhvati loptu, a odbrana mu je slabiji deo. Ako se ima para dovesti tog Birča i jednog 2/1 igraca, na polusezoni videti dal je Topić zainteresovan i teraj.

Da proste dame, popisam se na pleja koji drka loptu 20 sekundi i sutera sa sutom 3 od 100.😡

 


Vec neko vreme sam ovde, preziveo sam sutere, mora, bracu, ali komentar sa toliko nebuloza i gluposti kao sto je ovaj nisam video, bez uvrede. Cuj posalji igraca na tribine i zabraniti mu da trenira u nasoj sali. 😄

Stvarno ne razumem kako su ljudi toliko kosarkaski nepismeni da misle da je ovo moguce.

Sabaz Nejpir je u top 5 bekova Evrope. Jednostavno, nije navikao na ovakvu ulogu koju nije imao jos od koledza, atmosferu, odgovornost. A apsolutno je nemoguce raskinuti ugovor sa njim zbog cifre koju ima.

Majk Tobi je najpismeniji centar koji je igrao u Zvezdi u zadnjih 10 godina, apsolutno je drugo sto ne umemo da ga koristimo, sto se prikljucio kasno i sto jednostavno trenutno nema samopouzdanja.

I kao slag na tortu, Topic. 😄 Jesi ti svestan da je Misku cilj samo da se proda, da je trenutno projektovan kao 10. pik na sledecem draftu? Bas ce da prekine pozajmicu i da se vrati u Zvezdu i da "tera".

Opet, nista licno protiv tebe, razumem da su ljudi nervozni, sve okej, samo razmisli pre nego sto napises nesto.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Zvezda_Srb1991 said:

Ali koja tuga trenutak ulaska Kuzmica... Nemam reci

Pomenuh već, hajlajt njegovog stanja u zadnjih nekoliko sezona je trenutak kad mu Abrines od 1.98m skida loptu sa podbacivanja, neverovatno. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može da mu se zabrani da trenira ali može da se forsira na treningu i drži na klupi celu sezonu sa 2mpg u ABA ligi pa nek proba da nabije statse za 120 sekundi po tekmi a već ima iza sebe dve godine pauze zbog povrede.
Igrači verovatno i sada nemaju oči da ga vide. Nedara i Teo su mu večeras dva puta oteli
loptu iz ruku pri kraju tekme. Teo je dotrčao na uručenje odmah po prijemu i pre nego je ovaj krenuo u dribling. Nedara mu je tražio loptu čim je bez pritiska prešao pola jer ga je Janis ostavio u igri i nakon onog hero prodora u krtinu.

Koliki slepac treba da budeš da takav tretman kuliraš još 7 meseci, da ti zvižde po ulasku u halu...etc. Ipak se ne sećam takvog slučaja.
A mi ga opraviti nećemo jer ga nismo ni pokvarili. Takav došo.







  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...