Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bezveze priča skroz. Novak je celebrity svetskog kova pa ga je glupo porediti sa raznim Troickiima i sličnim prolaznicima. Novak je sigurno navijao za Zvezdu sinoć ali on nikad nije bio neki zagriženi navijač i čovek je koji se ekstremno loži na to da ga svi vole, pa i navijači Partizana, sigurno mu ne priliči da se nešto majmuniše po tribinama. Kao i svaki celebrity, najvažnija mu je sopstvena reputacija i što širi krug fanova. Nije ga ni kamera čak nešto često zumirala juče, i ja bih da mogu otišao u ložu i gledao gospodski, navijao za Zvezdu, cirkao piće i šta već ide i boleo bi me đon za mandrile na tribinama. 

 

Inače, vrhunsko suđenje sinoć, sudije se nisu ni videle, svaka čast.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Dobro, da li bi ti isao da gledas derbi gde je iskljucivo njihovih 20000  navijaca i  sedeo u blizini njihovog kopa ili bilo gde u hali. Da li bi poskočio kada damo koš i radovao se pobedi.

 

Sad u ovom momentu ne. Ali ko zna u kakvoj situaciji se čovek snađe. Uz to, ne doživljavamo svi to podjednako. Ili malo promjenimo mišljenje kako starimo... Kapiram da bi i Novak sa 18 godina rekao da nikad nebi išao da mu Grobari skaču po glavi.

 

2 minutes ago, Nele said:

Ne znamo ni sta mu je a kamoli kad ce na teren

 

Neko je napisao napuknuto rebro. Neznam jel to proverena informacija, ili abrovi

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, berti said:

Pa dobro, neka obuce njihov dres i navija sa njima kada igraju evropske utakmice, neka stavi nas sal i navija sa nama na nasim utakmicana. Jbg, sport je to, je li tako. 

Sport je pasija, emocija... Ta, nazovi mrznja ili rivalitet ili netrpeljivost, svuda postoji i to je čar Nazalost i nasilje je sastavni deo toga.. Neka Toti odvede dete da gleda Lacio kad igra protiv Fejnorda. Hoce, ali u crtanom filmu. 

Meni je ovaj post baš problematičan i relativizatorski.

 

To što si napisao istinu za Totiijev slučaj, ne znači da je to normalno.

 

Meni je sport pasija, emocija, ne znam kako sam preživeo majstoricu u Madridu, ali kada krene skandiranje Mini, pa i Vesni, ćutim. Ne vidim nikakvu "čar" u tome. Uu ludi smo, neka pršti. Ma važi. Drugačije se pokazuje ta strast.

 

 

Edited by MilošVB
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pozicija PF jeste veliki problem i to treba jasno i glasno reći. Prototip moderne četvorke je igrač koji je pretnja u šutu za 3 ali ima dovoljno brze noge da napadne close out jednostavnim pravolinijskim driblingom. Takođe mora biti fizički veći i čvršći od niskih krila a biti spretniji i imati bolje ruke od petice, mora pomagati u skoku što direktnim skupljanjem skokova što građenjem, mora biti prisutan u odbrani sa strane pomoći. Sve ostalo je bonus. Mi takvog igrača nemamo, Davidovac je najbliže tome ali on je fizički bedan, šutira sporo, uplašeno i sa zemlje. Mitrović nema nikakav šut van reketa, Bolomboy i Tobey mogu da pogode iz spot upa ali Bolomboy nema veštine a Tobey brzinu da bude bilo šta drugo osim 5. U odbrani možemo da se krpimo, ali nemamo rukometne izmene jebiga. Naknadna pamet je da je trebalo isforsirati Luku protiv KKP smallball četvorki.

 

ja sam nesto ubedjen da protiv brzih cetvorki geidraitis treba da se posadi na pf. ima dugacke ruke, ima prangiju, dobar je defanzivac, pojma nemam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Posle ove povrede Panetra, sve osim pobede u nedelju bi bila potpuna katastrofa.

 

Po mom misljenju, apsolutni smo favoriti. Jeste da je Panter slabiji bio, ali on vuce odbranu na sebe.

Ponedeljak, da ne planiras pogresno u nedelju:)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Posle ove povrede Panetra, sve osim pobede u nedelju bi bila potpuna katastrofa.

 

Po mom misljenju, apsolutni smo favoriti. Jeste da je Panter slabiji bio, ali on vuce odbranu na sebe.

 

imaju oni jos nekoliko igraca koji mogu da preuzmu "volume" suteva, pa onda uvek zavisi od toga kako krene

 

nunnally i leday nemaju problem da uskoce u tu ulogu a teorijski mogu i dozier i kaminsky

 

dozier je imao nekoliko opasnih prangijaskih tekmi u denveru, kada su bili osakaceni

 

moze da promasi sve ali moze i da pogodi sve.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MilošVB said:

Meni je ovaj post baš problematičan i relativizatorski.

 

To što si napisao istinu za Totiijev slučaj, ne znači da je to normalno.

 

Meni je sport pasija, emocija, ne znam kako sam preživeo majstoricu u Madridu, ali kada krene skandiranje Mini, pa i Vesni, ćutim.

Ne znam sta ti je problematicno? Stav da ne bih nikada usao u arenu sa 20000 grobara da gledam utakmicu? Stav da ne zelim da slusam dok deo njih urla, vredja...

Toti... Da li je normalno ili ne, ali tako je u celom svetu. Jbg

Tamo negde 88. ili 89.na Maksimiru sa nekim drugarima gledam Dinamo- Parrizan. Tada jedini put u zivotu sam navijao za Partizan. Odemo medju bbb, mao sa strane, tada su bili na istocnoj strani. Bedan osecaj kad svi oko tebe urlaju "Srbe na vrbe" Moras da cutis, jbg. Biti prisutan na stadionu ili hali gde svi oko tebe navijaju za protivnicki klub, a jos ako ima uvreda, a uveh ih ima....

Jbg, ja to ne mogu i ne shvatam. 

Edited by berti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BojanaCZV said:

Posle ove povrede Panetra, sve osim pobede u nedelju bi bila potpuna katastrofa.

 

Po mom misljenju, apsolutni smo favoriti. Jeste da je Panter slabiji bio, ali on vuce odbranu na sebe.

Nadamo se najboljem

 

samo da ne bude

 

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Inače, vrhunsko suđenje sinoć, sudije se nisu ni videle, svaka čast.

Ja se ne secam kad nismo ovako kukali na sudjenje?Svaki derbi bude tona komentara na sudjenje. Ali ovaj niko ni da spomene. Zaista svaka cast.

 

Nema veze nas nacin poraza uvek je bilo nekih komentara za sudjenje. 

 

Kad bi ovako moglo svaki derbi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

imaju oni jos nekoliko igraca koji mogu da preuzmu "volume" suteva, pa onda uvek zavisi od toga kako krene

 

nunnally i leday nemaju problem da uskoce u tu ulogu a teorijski mogu i dozier i kaminsky

 

dozier je imao nekoliko opasnih prangijaskih tekmi u denveru, kada su bili osakaceni

 

moze da promasi sve ali moze i da pogodi sve.

 

Ma favoriti smo i to je tako.

 

Nemo' me zezas sak.

 

Necemo sad da bezimo od te uloge 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

 

Ma favoriti smo i to je tako.

 

Nemo' me zezas sak.

 

Necemo sad da bezimo od te uloge 🙂

 

necemo da bezimo (gde beziitee), samo, ovi rosteri zvezde i partizana su pravljeni i da istrpe nedostatak nekog od glavnih igraca.

 

inace, da smo dobili sinoc, slozio bih se da smo favoriti, ovako, imamo previse izgubljenih velikih i egal tekmi redom za tu tvrdnju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ma favoriti smo i to je tako.

 

Nemo' me zezas sak.

 

Necemo sad da bezimo od te uloge 🙂

Kada izgubimo u ponedeljak, potrudicemo se da pronadjemo pozitivne stvari kao sto smo vec poceli da pravimo alibi price u fazonu nije Partizan samo Panter 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Треба рачунати све околности ипак је то аба лига и нема трика да ће суђење бити добро као синоћ. Друга ствар питање да ли ће Недовић бити спреман. Да смо домаћини били би фаворити овако ми је 50:50

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...