Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Može posle kukanja neko ko se seća i zna da uporedi našeg sadasnjeg i bivšeg trenera ,razlike u odbrani napadu,za nas laike ,hvala unapred 🙂 

Sa dva  pojačanja i novim trenerom može lako da se okrene sezona …

Edited by Khal Drogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

To je taj nacin razmisljanja, jedni misle da nisu SNS klub jer im predsednik formalno nije u SNS, drugi misle da nisu SNS klub jer vodja SNS navija za jedinog rivala u zemlji (zli jezici bi rekli regionu). A sustina je u tome da ljudi hoce i jare i pare, a kad vec ne moze, onda daj bar nesto - tako su se i neki navijaci KKP tesili da ih rezim zatire (tako sto im govori "shut up and take my money!"), kad vec nema rezultata.

 

 

 


Kako je ovde Goldi surovo pogodio suštinu. Da umem da crtam, nacrtao bih karikaturu Vučića koji baca državni novac iz džaka, gde i jedni i drugi grabe, dok jedni ćute, a drugi viču “Vučiću pederu”. Dakle niti mi sa Čovićem nismo sns, niti oni sa Ostojom. Ne tatišem, niti prozivam komšije, samo se nadovezujem na post koji mi se svideo kako je napisan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta bi bilo najbolje sada za naš klub? Naravno prvo da ode garnitura Čović, Dozet i Bagzi. Da klub preuzmu ljudi od struke, sportski direktor Milan Tomić (već sarađivao sa Sferopulosom u Olimpijakosu) a umesto Bagzija može ko god. Pa da krenemo iz početka. 

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da kazem na sva ova desavanja, razocaran sam iskreno.
Zvezda je sjajan klub, ali ko je u upravi ocaj zivi.
Po prvi put se slazem sa onim ludakom Majkom Dzejmsom.
Od svega pisanog od kada je sezona krenula, najvise me nervira svrstavanje Zvezde u F4 ekipu i konstantno potenciranje te price.
A jasno je kao dan da je kvalitet ovog sastava neka borba za PO.
Hvala Ivanovicu, pre svega na ljudskom ponasanju, ali i na radu i sve najbolje u zivotu.
Sferopulosu srecno, al problem je sredina u kojoj ce raditi. Daj Boze da nesto izvuce iz svega toga.

Edited by Bode
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

gugl tranlate kaze da je poulos na grckom pile; jel sferopoulos onda loptasto pile?

 

iskreno, nisam obratio paznju na to kako mu igraju ekipe ili je bilo toliko davno da se ne secam

most professional navijac zvezde coach analysis

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

gugl tranlate kaze da je poulos na grckom pile; jel sferopoulos onda loptasto pile?

 

19 hours ago, СтелаРоса said:
23 hours ago, Marvin said:

Zek zaista ima dosta problematičnih poteza. I nije problem da se svaki novi istakne onda kad se desi...

Imao je bacanja po loptu gde ga ponovo nije zanimalo gde i kako stoji protivnicki igrac nego je skakao po loptu kao u bazen. Takodje je imao i nekoliko verbalnih duela sa igracima Olimpijakosa gde je Larenzakisa nazvao kokoskom

 

Evo drame u najavi na derbiju.

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Sta je bilo, bilo je. Dušku kapa dole jer je svojim ponasanjem nastavio niz izuzetno korektnih nasih trenera koji u ovim vrelokrvnim vremenima bolesnog rivaliteta sa komšijama nijednim gestom i nijednom izjavom nije dolivao ulje na vatru.

Sve najbolje u zivotu i karijeri, a nadam se da cemo jos neki put da ga pozdravimo u nasoj hali.

  • Like 31
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav Kem Birc, standardno gazdino pumpanje cene igracu ne bi li ga komsiluk preskocio. Seljacka posla.

 

Video gazda da je radio sa Sferopulosom u Oliju, da je slobodan igrac i da je grobarima potreban centar pa ubacio po zeton u usta svojim botinama po tviteru da loze narod. 

 

Sem ako nismo ukljucili menadzera na neku fast opciju pa cemo da pravimo hokejaske izmene 3 za 3 (i vrv opet ostavimo rupu na 4)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel u 12h ima konferencija?

 

Da. Covic predsravlja nova tri centra i na kraju konferencije pomene da imamo novog trenera. Rajko podigne flajku vinjaka u to ime, Plavsic dodje po kovertu, nema vise pitanja? Hvala svima sto ste dosli.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Evo teksta kad je preuzimao Makabi, interesovali su se Izraelski novinari/navijaci sta ce donijeti timu pa su obavili razgovor sa grckim novinarima. U sustini ono sto smo i znali.

 

https://m.jpost.com/israel-news/sports/sfairopoulos-brings-different-coaching-style-to-maccabi-ta-572632

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Inace dobar tekst za Sferopulosa.

 

Svakako podrska iako ne bi nikad bio moj izbo

Interesantan detalj sa kraja teksta

Spoiler

"Lično sam protiv promena u sastavu usred sezone, pogotovo kada preuzimaš gotov tim. Volim da pružim podršku igračima i svlačionici. U svojoj karijeri doveo sam samo jednog novog igrača u toj prvoj sezoni. U svakom klubu sam sebi i igračima dao šest sedmica da se prilagodimo tranziciji. Ako dotad nema boljitka, onda bih razmišljao o promenama. Kada se prave taktičke promene, kreće se od malih stvari, kako bi se smanjio prostor za igrače da se zbune sa previše novih informacija. Moje kolege spremaju knjigu sa taktičkim varijantama koje dobiju igrači i onda idemo polako", govorio je Sferopulos.

 

Edited by Miki28 Teoljub
dodatak
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Evo teksta kad je preuzimao Makabi, interesovali su se Izraelski novinari/navijaci sta ce donijeti timu pa su obavili razgovor sa grckim novinarima. U sustini ono sto smo i znali.

 

https://m.jpost.com/israel-news/sports/sfairopoulos-brings-different-coaching-style-to-maccabi-ta-572632

 

Ako Sfero ne opravi pnr ZZa&Tea sa Dzoelom i Tobijem, niko nece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saradjivao sa Teom u Oly kao asistent. Jurio ga dok je bio trener Makabija ali Teo otisao u Virtus. 

 

Isto tako imao je Wilbekina koji je tada igrao fenomenalno tako da bi trebalo i ShabaZZ da prija.

 

Voli pik igru tako sto kaze NMX stvarno bi morao opraviti taj dio tako da bih volio da Tobey ostane jos ali mogu razumjeti ako dodje do razlaza jer ce gledati da visokim neutralise slabiju odbranu spolja.

Svakako Rokas, Hanga ce imati svoje jako bitne uloge uz te centre a ShabaZZ no1. 

 

Podrska za njega pa da vidimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, srlepajce said:

Ne bih se iznenadio da on bude silbovan

Ako se ne varam Markos je rekao da je on Duškova želja.

Mislim da nema teoretske šanse da on bude šilbovan posle ovih partija.

Edited by Bruda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...