Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Cemu drama, nikakav kiks za sada nemamo. Porazi u Kaunausu sa 5 razlike je nesto sto se moze nadokdnati kuci, a kuci od Monaka i nije bas kiks, ucesnik final 4 pre par meseci. Uz to, liga ima 34 kola, a proslo je tri, a ovde se traze smene i ostakve, da covek ne poveruje sta se pise. Bukvalno na svaka tri dana pisete razlicito u zavisnosti od rezultata, veoma neozbiljno i cini ovaj forum necitljivim. Kao deca neka, uvredjena sto im nije kupljena cokoloda pa su ljuti na ceo svet , a kad dobiju cokoladu ( KKCZ ostvari pobedu ) najsrecniji na svetu, totalno zaboravljeno sta se pisalo pre tri dana. 

 

Imamo skroz novi tim, ZABORAVITE nekakvo uigravanje pre decembra meseca, tek tada tim moze da ima glavu i rep. 

 

Najjace je sto su pojedinci ovde ZAISTA ubedjeni da ZNAJU bolje od Duska ovaj posao. Neverovatno zaista, pa oni sa strane vide ko koliko treba da igra i sta da radi. 

 

Toliko strucnjaka, a niko kosarku profi nije igrao i niko nema posao u toj struci. 

 

Bez nervoze ljudi, mante se corava posla i kritikovanja, nista dobrog od toga ne moze da izadje. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je priča o sukobu Duška i Tea klasično lupetanje nekih malicioznih prdeža ili samo tražilaca pažnje ali iskreno me ne bi čudilo da među njima dvojicom pukne tokom sezone i u tom slučaju ne bih imao ništa protiv da našutiramo Tea, Yago uskače umesto njega i vozi dalje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Moje neko možda pogrešno mišljenje je da nam skok nije toliko loš koliko bode oči da su nam uzimali loptu u nekim bitnim momentima i sa neatletičnijim petorkama, pa je delovalo da je skok loš.

 

Mi smo dozvoljavali ofanzivne skokove, ali smo ih i mi uzimali. Važno je da Simonović uđe dobro u tekmu i da ne pravi glupe faulove jer je on tu odličan na oba kraja.

Isto tako odmoglo je što je u odsustvu Lazića Gidra često čuvao bekove pa nije učestvovao u skoku, pogotovo protiv Monaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

@Chaos Is Me, cim napier odigra nesto, igrace 27-30mins bez problema, kao sto recimo i geidraitis igra svaku oki 30; inace, partizan je sinoc izveo 11 igraca na teren ako se dobro secam boxscorea, dvojica po 3mins, ostali proper minutaza

Poslednju cetvrtinu i produzetak su im izneli 6 igraca, Ledej igrao maltene bez zamene, 42 min ukupno, Panter 36, Naneli 34, Andjusic 34..

Zeljko nema problem da jase najpouzdanije igrace, za razliku od Duska.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da niko mene ne pita ali mislim da smo takodje napravili grešku sto smo pri sklapanju rostera išli na kvantitet umesto na kvalitet, mogli smo za ove novce koje smo potrošili da dovedemo 6 odličnih igrača tj. da najveći deo budžeta ode na njih a ostatak popuniti pomocnim osobljem Lazić, Lazarevic, Ilić plus mali Topić npr, to je 10 igrača ukupno, ostatak izabrati iz fmpa ili nekog klinca da trenira i cepaj. U tom slučaju postojala bi hijerarhija, imamo domacu osnovu plus nekog mladjeg ko bi mogao da napreduje tokom sezone.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cavani said:

Poslednju cetvrtinu i produzetak su im izneli 6 igraca, Ledej igrao maltene bez zamene, 42 min ukupno, Panter 36, Naneli 34, Andjusic 34..

Zeljko nema problem da jase najpouzdanije igrace, za razliku od Duska.

 

i eto vidis da su izgubili na kraju 😐

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Gledajući realno, pokrali su ih žestoko, što nema veze sa tim da li su nosioci raubovani. I mene izluđuju Duškove prečeste rotacije. 

To sto ima poverenja u one koji mi forumasi nemamo to je druga stvar

Senilni i izlapeo Dusko daje minute Teu koji mu se kladi iza ledja

Budala (tonom Kesica) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, srlepajce said:

To sto ima poverenja u one koji mi forumasi nemamo to je druga stvar

Senilni i izlapeo Dusko daje minute Teu koji mu se kladi iza ledja

Budala (tonom Kesica) 

 

Nisam pisao o poverenju, već o rukometnim izmenama. Teu bih i ja poverio ključeve tima, jer je najiskusniji i mozak ekipe, e sad, što je omatorio i više nije isti igrač fizički, to se videlo još u Virtusu. Ja nemam poverenja u Ilićev šut, odbranu Nedovića, skok Davidovca i teta Vesnine sarme, jer smatram da su ipak samo priče da dobro kuva. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Poslednju cetvrtinu i produzetak su im izneli 6 igraca, Ledej igrao maltene bez zamene, 42 min ukupno, Panter 36, Naneli 34, Andjusic 34..

Zeljko nema problem da jase najpouzdanije igrace, za razliku od Duska.

Zato sto su ostali bili u problemu sa licnim greskama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...