Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Stefi88 said:

Kada nemas sta da da kazes ubacujes Nebojsu.

Ne razumem zaslepljenost Covicem i  zelje da klub igra EK umesto EL...

Takvima nije mesto ni u Areni ni u Pioniru...

Evo opet Nebojsina stoka pravi sranja, sto nije tacno.

Prave svi okolo sranja.

Mesto u areni nije ljudima koji klubu ne zele dobro a ljudi sa razmisljanjrm kao ti da je bitna samo pobeda a neka se pisa po navijacima ne zele klubu dobro

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Da li je ovih 16 poena Giletu rekord karijere od kad je u Evropi? Protiv KKP u onoj utakmici se zaustavio na magičnih 14, ja mislim. Kad Gidra pogađa svoje napad se lepo otčepi.

 

Yago je neverovatan šuter za 3 i to prolazi ispod radara, mislim da ima neke bolesne procente ove sezone. U principu sam sigurniji kad opali za 3 iz driblinga nego kad bilo šta drugo odigra.

Pisali su ljudi jos kad je dolazio, Jago je opasniji u sutu iz driblinga nego iz spotapa.

To meni govori da je decko prirodni talenat ali da nije mnogo radio na sebi ili nije imao prave strucnjake oko sebe tamo u Brazilu.

 

Floter kod igraca ispod 180cm je pod moranje i on to mora da doda u svoj arsenal koliko ovog leta.

Bez toga je osudjen da ga lepe na obrucu, pa kad mu se smanji samopuzdanje pocne da izbacuje loptu spolja i kad treba i kad ne treba.

Generalno ima mnogo osecaja za kosarku i solidno vidi teren (s obzirom na visinu), greota bi bilo da ne prosiri repertoar flouterom i sutem iz mesta.

 

Na sve to je vrlo tvrd i srcan momak, idealni peti igrac na pozicijama 1-2, naravno, pre toga mora da se razbije dvojac Nedovic-Teo odnosno da se jednom uruci zahvalnica, jasno je vecini i kome tacno.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stella rossa di Belgrado said:

Tako nikad necemo postati ozbiljan klub

 

U principu se slazem, ne zagovaram ja igranje u Pioniru, ali mi je jasan rezon eventualnog prelaska tamo. Partizan ima znacajno bolji, jaci, brzi, talentovaniji, atleticniji, precizniji, kvalitetniji tim od nas i u hali u kojoj stalno treniraju i igraju ce nas vrlo verovatno rutinski resiti.

 

Kad je vec razlika u pocetnim pozicijama takva kakva je (njihov kontinuitet trenera i nosilaca, zadrzani el superstarovi, dovedeni igraci sa zapazenim nba epizodama vs nasa papazjanija), a rekao bih da su i sudije naklonjenije njima, to igranje u kokosinjcu i Cokijeva atmosfera linca koliko god odvratni bili su nam jedan od retkih aduta.

 

Sezonaca (realnih, a ne fiktivnih) svakako ima 7-8k, s te strane nema problema, svako ko ima sezonsku ce uci u halu. Ako ce nam u Pioniru sanse za trofej (i igranje el) porasti makar za tricavih 5%, a hoce, nemam problem da pristanem na to naustrb mog komfora u hali.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

 

U principu se slazem, ne zagovaram ja igranje u Pioniru, ali mi je jasan rezon eventualnog prelaska tamo. Partizan ima znacajno bolji, jaci, brzi, talentovaniji, atleticniji, precizniji, kvalitetniji tim od nas i u hali u kojoj stalno treniraju i igraju ce nas vrlo verovatno rutinski resiti.

 

Kad je vec razlika u pocetnim pozicijama takva kakva je (njihov kontinuitet trenera i nosilaca, zadrzani el superstarovi, dovedeni igraci sa zapazenim nba epizodama vs nasa papazjanija), a rekao bih da su i sudije naklonjenije njima, to igranje u kokosinjcu i Cokijeva atmosfera linca koliko god odvratni bili su nam jedan od retkih aduta.

 

Sezonaca (realnih, a ne fiktivnih) svakako ima 7-8k, s te strane nema problema, svako ko ima sezonsku ce uci u halu. Ako ce nam u Pioniru sanse za trofej (i igranje el) porasti makar za tricavih 5%, a hoce, nemam problem da pristanem na to naustrb mog komfora u hali.

Ali do kad ce nam pionir biti jedini adut za osvajanje trofeja, ne mozemo tako doveka, mora da sw stane na put, igrali smo 30 utakmica ove sezone u areni, ne vidim problem da odigramo tamo i finale

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

 

U principu se slazem, ne zagovaram ja igranje u Pioniru, ali mi je jasan rezon eventualnog prelaska tamo. Partizan ima znacajno bolji, jaci, brzi, talentovaniji, atleticniji, precizniji, kvalitetniji tim od nas i u hali u kojoj stalno treniraju i igraju ce nas vrlo verovatno rutinski resiti.

Mislim da Partizan ni jednom nije poveo u dva derbija u Areni ove sezone na kojima smo mi bili domacini.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

 

U principu se slazem, ne zagovaram ja igranje u Pioniru, ali mi je jasan rezon eventualnog prelaska tamo. Partizan ima znacajno bolji, jaci, brzi, talentovaniji, atleticniji, precizniji, kvalitetniji tim od nas i u hali u kojoj stalno treniraju i igraju ce nas vrlo verovatno rutinski resiti.

 

Kad je vec razlika u pocetnim pozicijama takva kakva je (njihov kontinuitet trenera i nosilaca, zadrzani el superstarovi, dovedeni igraci sa zapazenim nba epizodama vs nasa papazjanija), a rekao bih da su i sudije naklonjenije njima, to igranje u kokosinjcu i Cokijeva atmosfera linca koliko god odvratni bili su nam jedan od retkih aduta.

 

Sezonaca (realnih, a ne fiktivnih) svakako ima 7-8k, s te strane nema problema, svako ko ima sezonsku ce uci u halu. Ako ce nam u Pioniru sanse za trofej (i igranje el) porasti makar za tricavih 5%, a hoce, nemam problem da pristanem na to naustrb mog komfora u hali.

O tome ja pricam konstatno, ali dobro, svako ima pravo na svoje misljenje...

Ne kazem da stella rossa nije u pravu, ali ovog trenutka mi je veca zelja za pobedom nad njima i trofejom od konfora nekog, uvek bih to menjao za titulu...

Istrpeo bih 2 ili 3 meca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote da li je realno da opet imate pozitivne razloge za igranje u Pioniru?

 

Prelaskom i Pionir samo priznajemo poraz + zajebavamo sezone koji su kupili karte i onda od tih sezonaca opet da ocekujemo da kupe opet?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

ali ovog trenutka mi je veca zelja za pobedom nad njima i trofejom od konfora nekog, uvek bih to menjao za titulu...

 

I zato ce te Nebojsa Covic uvek vozati jer je bitniji trofej od tvojih prava kao sezonca.

Kad te taj isti Nebojsa Covic ostavi na ulici jer nema mesta zbog kapaciteta a i svojih ljudi koje ce da ubaci da bi se napravila atmosfera linca.

Ali dobo Zvezda iznad svega!

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Greska je u startu napravljena sto smo hteli da merimo patku sa Partizanom - sad cemo mi da im pokazemo da i mi mozemo da prodamo 10k+ sezonskih, da mozemo i mi svake nedelje da imamo punu Arenu, itd... Trebali smo se drzati oprobanog recepta iz najuspesnijih dana Coviceve ere, a to je da smo nominalno domacini u Pioniru i da u Areni igramo samo kada se proceni da je interesovanje ogromno, sto bi bio jednocifren broj utakmica u sezoni. Mozda bi sa finansijske strane nesto losije prosli, ali ako nam je bolje i prirodnije u Pioniru onda tu ne sme da bude dileme. Nisam siguran ni koliko stvarno na kraju profitiramo od utakmica u Areni, jer uprkos vecem prihodu od karata veci su i troskovi iznajmljivanja. Ali u ovoj situaciji gde si izabrao da igras u Areni i prodao toliko sezonskih jedino normalno i ispravno je da do kraja igras u Areni. Sam si birao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U 21. veku nekome je i dalje linč i nasilje,, adut" za pobedu u košarkaškoj utakmici. U sportu. U sportskoj hali. Ne u zatvoru. Bože dragi. Nema nama pomoći. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

U 21. veku nekome je i dalje linč i nasilje,, adut" za pobedu u košarkaškoj utakmici. U sportu. U sportskoj hali. Ne u zatvoru. Bože dragi. Nema nama pomoći. 

Prsli smo kao navijaci, zato zelim da idemo u evrokup, da u hali budemo nas 2-3 k ali pravih, pa da ozdravimo kao klub pa da se za jedno 4-5 god vratimo i pravimo novu pricu

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

 

I zato ce te Nebojsa Covic uvek vozati jer je bitniji trofej od tvojih prava kao sezonca.

Kad te taj isti Nebojsa Covic ostavi na ulici jer nema mesta zbog kapaciteta a i svojih ljudi koje ce da ubaci da bi se napravila atmosfera linca.

Ali dobo Zvezda iznad svega!

Nije bitan trofej nego sigurna evroliga.

Al dobro,ovi što su željni vazduha i prostora imaće sledeće sezone izgubimo li ovo finale..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Greska je u startu napravljena sto smo hteli da merimo patku sa Partizanom - sad cemo mi da im pokazemo da i mi mozemo da prodamo 10k+ sezonskih, da mozemo i mi svake nedelje da imamo punu Arenu, itd... Trebali smo se drzati oprobanog recepta iz najuspesnijih dana Coviceve ere, a to je da smo nominalno domacini u Pioniru i da u Areni igramo samo kada se proceni da je interesovanje ogromno, sto bi bio jednocifren broj utakmica u sezoni. Mozda bi sa finansijske strane nesto losije prosli, ali ako nam je bolje i prirodnije u Pioniru onda tu ne sme da bude dileme. Nisam siguran ni koliko stvarno na kraju profitiramo od utakmica u Areni, jer uprkos vecem prihodu od karata veci su i troskovi iznajmljivanja. Ali u ovoj situaciji gde si izabrao da igras u Areni i prodao toliko sezonskih jedino normalno i ispravno je da do kraja igras u Areni. Sam si birao.

Te prihode od "prodatih" karata bi svakako imao na ovaj ili onaj način. To je samo vid sponzorstva t.j. ulaska državnih para u klub preko Drčeline firme i njemu sličnih, bliskih SNS-u koji su verovatno i kupili jedno 50% ako ne i više sezonskih karata i iste dalje podelili...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

U 21. veku nekome je i dalje linč i nasilje,, adut" za pobedu u košarkaškoj utakmici. U sportu. U sportskoj hali. Ne u zatvoru. Bože dragi. Nema nama pomoći. 

Adut Pionira je pre svega bolja atmosfera i to sto igraci vise vole da igraju tamo. Takodje, s obzirom da je Partizan protivnik, izbegnes situaciju u kojoj kljucne utakmice igras u hali koja je njima dobro poznata. A mislim i da mi nekad treniramo u Pioniru, dok su oni stalno u Areni, nisam siguran. 

 

Ali ovo su stvari na koje se moralo misliti na pocetku sezone, sada sve to pada u vodu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Kad te taj isti Nebojsa Covic ostavi na ulici jer nema mesta zbog kapaciteta a i svojih ljudi koje ce da ubaci da bi se napravila atmosfera linca.

Ali dobo Zvezda iznad svega!

 

Ponavljam, vise ima mesta u Pioniru nego sezonskih. Kad kazem sezonskih, mislim prodatih, a ne podeljenih i poklonjenih. Ako se bude igralo u Pioniru, sanse nema da neki sezonac ne udje u halu, bice zajebani samo u smislu komfora. Ja dajem prednost rezultatu u odnosu na komfor, posebno ako cu zbog par komfornijih utakmica u Areni citavu sledecu sezonu gledati utakmice Evrokupa iz nekomfornog Pionira.

 

Neko drugi je za Arenu i to je okej. Pretpostavljam da ce se na kraju i igrati u Areni.

 

15 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Ali do kad ce nam pionir biti jedini adut za osvajanje trofeja

 

Dok ne budemo u situaciji da dugogodisnjoj osnovi Panter-Naneli-Ledej pariramo sa necim kvalitetnijim od dugogodisnje osnove Lazic-Davidovac-Mitrovic.

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, ja sam X puta ove sezone gledajuci nasu evroligasku agoniju pomislio kako je Evrokup optimalno takmicenje za nas. Medjutim, onda se setim da mi i sa evroligaskim statusom debelo zaostajemo za rosterom Zeljkovog Partizana. Ako se spustimo u Evrokup, ocas posla ce odnos snaga biti kao u fudbalu, samo u njihovu korist. A nesto mi se ipak ne gleda taj scenario.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ja mogu da razumem da smo se mučili sa Partizanom tokom sezone, da je bilo u Areni neizvesno, da nije bila dobra atmosfera pa da se onda povede polemika. Ali navoditi Pionir kao mesto održavanja utakmice pored Arene gde je ove godine bila sjajna atmosfera na derbiju, gde smo pobedili poslednja 3 derbija rutinski, gde jedan od dva izgubljena derbija smo takođe bili 30 minuta bolji protivnik stvarno je apsurdno uopšte polemisati. Ajmo vere u ove momke. Ne treba valjda ja koji najviše kukam da vas pozivam na veru u njih. Ja verujem da će Arena biti krcata i da će momci biti na potrebnom nivou. Kao što verujem i u pobede i titulu. I nije nam potreban ni jedan drugi,, adut" osim pune Arene. Ne verujem u odlazak Čovića na leto pa da zaokružimo ovu sezonu sa bar malo lepih stvari. Ali avaj, jedno po jedno. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi aba ligu u areni osvojiti ne mozemo ove sezone,Partizan na strani sigurno pobijediti ne mozemo tako da racunam da moramo 3 kuci pobijediti,slazem se da su vece sanse u Pioniru koliko god to mnogima smetalo sa pravom naravno..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...