Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Naravno da ne nego ja zbog Reala, Barse i ostalih koji zele titulu, pa da im damo sansu jer sa TT u timu, sve ih deremo.

Uz Tompkins Treja do svih trofeja!!! 

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Ima dosta komentara i na račun sastava Crvene zvezde, dolascima, odlascima…

"Prvo, da dovedete igrača u toku sezone je jako teško. Da dovedete samo da bi doveli, to nije to. Drugo, otkad sam ja u Crvenoj zvezdi igrače dovode treneri i stručni štab. Kada je Duško Ivanović letos pravio tim bila je priča: ‘Evo Duško je napravio skauting’. Kada taj tim nije napravio nekakav rezultat, kako neki pored tastatura očekuju: ‘Ne, onda je Čović skautovao tim’. Mislim, da se ne bavimo tim glupostima. Znači, struka radi i struka je i sada i trener je i sada odlučio da se dovede Gilespi. Gilespi nije igrač koji pušta kišu. On je igrač koji zavisi od igre spojlnih igrača, tačnije od plejova. A on je, koliko sam ja bio upoznat, letos figurirao za centra u Partizanu ako dođe Mirotić. Tako da će Gilespi odraditi svoj posao. Kao što ste videli, on je već na derbiju dobar deo svog posla odradio. Što se tiče Smarta, takođe je odluka stručnog štaba posle velikog i dugog skautovanja, jer nemate na tržištu igrača. Smart je prvi put u Evropi i čovek nije vezao ni mesec dana. I on je takođe sasvim pristojno odigrao neke utakmice. Biće potrebno vreme i to će doći na svoje mesto. A sad, što se tiče komentara raznoraznih i raznoraznih podmetanja - evo jutros imate da Teodosić ide u Italiju, pa naslovi: ‘Šok za Zvezdu’. Znate, ne možemo da reagujemo u ovom slučaju na bahate izjave još bahatijih, bogatijih nekakvih Italijana koji imaju neke fiksacije. Teo je u Zvezdi, Teo će u Zvezdi i završiti karijeru, videćemo kada, verovatno kada on bude odlučio", kazao je Čović.

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ето, дође четворка. Не знам чему толика драма, када је речено на Скупштини, а и овде су поједини рекли, између осталог и моја маленкост, да сигурно долази играч на позицији 4. 

Томкинс је прошао додатне лекарске прегледе, где се дошло до закључка да му колено може издржати до краја сезоне.

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Систем те лаже said:

Ето, дође четворка. Не знам чему толика драма, када је речено на Скупштини, а и овде су поједини рекли, између осталог и моја маленкост, да сигурно долази играч на позицији 4. 

Томкинс је прошао додатне лекарске прегледе, где се дошло до закључка да му колено може издржати до краја сезоне.

6 meseci tražiš igrača da bi na kraju doveo nekog kome kolena mogu da izdrže još 3,4 meseca igre. Tragikomedija. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Prvo, da dovedete igrača u toku sezone je jako teško. Da dovedete samo da bi doveli, to nije to. Drugo, otkad sam ja u Crvenoj zvezdi igrače dovode treneri i stručni štab. Kada je Duško Ivanović letos pravio tim bila je priča: „Evo Duško je napravio skauting“. Kada taj tim nije napravio nekakav rezultat, kako neki pored tastatura očekuju: “Ne, onda je Čović skautovao tim“. Mislim, da se ne bavimo tim glupostima. Znači, struka radi i struka je i sada i trener je i sada odlučio da se dovede Gilespi - kaže Ćović, koji potom nastavlja.

🤣

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

6 meseci tražiš igrača da bi na kraju doveo nekog kome kolena mogu da izdrže još 3,4 meseca igre. Tragikomedija. 

Kevin Hervey malopre potpisao za Hapoel Holom. Jel bi on po tebi bio bolje resenje od Thompkinsa?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Petar1995 said:

Kevin Hervey malopre potpisao za Hapoel Holom. Jel bi on po tebi bio bolje resenje od Thompkinsa?

Doveli smo Davidovca koji je igrač uloge i koji ne liči na košarkaša a sad smo doveli kvalitetnog košarkaša koji bez kolena i skoro godinu dana bez košarke neće ličiti na košarkaša. Na poziciji 4 smo dobili još jednog igrača  u rotaciji i ništa više. Svaki mlad i zdrav igrač je bolji no povređeni i istrošeni. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Tako da će Gilespi odraditi svoj posao. Kao što ste videli, on je već na derbiju dobar deo svog posla odradio.

 

50 godina u košarci i i dalje jedini kriterijum za bilo šta - natrpao Grobare.

 

Serem ti se u 50 godina i robota. 

  • Like 17
  • Love 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Ima dva kolena, pa neka se vise oslanja na ono zdravije. Plus i neka ne skače baš mnogo i sve ce biti u redu.

Pa šta će nam onda. Već imamo jednog takvog ( aka Davidovac). 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Doveli smo Davidovca koji je igrač uloge i koji ne liči na košarkaša a sad smo doveli kvalitetnog košarkaša koji bez kolena i skoro godinu dana bez košarke neće ličiti na košarkaša. Na poziciji 4 smo dobili još jednog igrača  u rotaciji i ništa više. Svaki mlad i zdrav igrač je bolji no povređeni i istrošeni. 

Posao bi bio uradjen da smo doveli igrača koji može da igra 25-30 minuta, i da se onda Davudovac limitira na 10 min, umesto sadasnjih 20. Ovako nista ne dobijamo. Davidovac ostaje na svojih 20 min nicega, dok ce se "pojacanje " svesti na minimum.

Cak sta više bojim se da ce se minuti povecati Davidovcu. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...