Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

58 minutes ago, СтелаРоса said:

Covic mora da shvati da nas u ovom momentu bas briga za Mancester Siti, male sale Arene i da li navijaci vredjaju ili ne vredjaju nekoga. Kad vidimo neki smislen rad i kvalitet (ne individualni, koliko timski) na terenu onda neka prica o cemu hoce. Do tada ima jedno 20 vecih problema koje mora da resava.

 

Novinar: Igra vam je u kurcu. Roster je u disbalansu.

 

Čović: Osvojili smo 22 trofeja, a neki tamo jedan. Mi ne vredjamo porodice kao neki.

 

Rinse...repeat...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neke stvari se zaboravljaju ili možda pre potiskuju traume.

 

Klub i predsednik koji su rizikovali i podržali godine igranja EL sa Filipom Čovićem kao drugim a neretko i prvim plejom ekipe, je procenila da Topić u najboljem slučaju može da bude treći plej. I to je sve što treba da se kaže na tu temu.

  • Like 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, paxxx said:

Neke stvari se zaboravljaju ili možda pre potiskuju traume.

 

Klub i predsednik koji su rizikovali i podržali godine igranja EL sa Filipom Čovićem kao drugim a neretko i prvim plejom ekipe, je procenila da Topić u najboljem slučaju može da bude treći plej. I to je sve što treba da se kaže na tu temu.

 

realno ne može da bude bolji od projektovanog napiera i teokratije, sada i ovde

 

ali nije to bitno, već činjenica da je felipe jedva oteran prvi put i da je laki popio klasično sns pljuvanje drugi put a da čoviću taj vrhunski nepotizam nikada nije ozbiljno zameran u hali, jer, gle čuda, bili smo prvaci, tj dobili partizan i igrali evroligu a partizan nije.

 

jedino što većinski navijače tera na neko poštenije razmišljanje i stavove je a/ neuspeh, pogotovo ako b/ partizan ima uspeh

 

i zato nam je još tako kako nam je  : D

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam smije li se ovaj Tegeltija ovdje prenositi?Spominje da smo dobili pare za pleja i centra koje dovodimo,sad nisam nešto primjetio da je on izletao sa takvim info..ono oko trenažnih sala me baš zaboli,satrašmo se od izbacivanja mladih igrača..

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

realno ne može da bude bolji od projektovanog napiera i teokratije, sada i ovde

 

ali nije to bitno, već činjenica da je felipe jedva oteran prvi put i da je laki popio klasično sns pljuvanje drugi put a da čoviću taj vrhunski nepotizam nikada nije ozbiljno zameran u hali, jer, gle čuda, bili smo prvaci, tj dobili partizan i igrali evroligu a partizan nije.

 

jedino što većinski navijače tera na neko poštenije razmišljanje i stavove je a/ neuspeh, pogotovo ako b/ partizan ima uspeh

 

i zato nam je još tako kako nam je  : D

 

 

Projektovani Napier i realni Napier se poprilicno razlikuju tako da to i nije tako daleko od istine.

jOasAiL.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taki said:

Ne znam smije li se ovaj Tegeltija ovdje prenositi?Spominje da smo dobili pare za pleja i centra koje dovodimo,sad nisam nešto primjetio da je on izletao sa takvim info.

 

mislim da u ovom novijem veku pare nisu primarni problem za zvezdu (tj partizan), već koga dovesti da zameni projektovanog napiera i projektovanog tobeyja

evo ja ne znam, mada nisam skaut, tako da neko možda zna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Projektovani Napier i realni Napier se poprilicno razlikuju tako da to i nije tako daleko od istine.

 

 

šta hoćeš da kažeš?

 

ja hoću da kažem kako projektovani napier i dalje može da se pojavi, pošto postoje čvrsti dokazi u skorijoj prošlosti, dok neki xy igrač koji bi došao kao free agent, verovatno mora da A/ debelo premaši dosadašnji minuli rad ili B/ dođe neki solidan baja iz nba lige a nije russ wbrook, pošto mislim da ne bi uspeo da ponovi svoje performanse u el kontekstu.

 

daklem, projektovani napier je game changer, zato i pišem ovo & zato bih ga radije zadržao nego uzimao nekog random averidžaru.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

mislim da u ovom novijem veku pare nisu primarni problem za zvezdu (tj partizan), već koga dovesti da zameni projektovanog napiera i projektovanog tobeyja

evo ja ne znam, mada nisam skaut, tako da neko možda zna

Pomislio sam da možda ima info da smo dogovorili igrače,a ako je to onda šuplja priča,slažem se problem je koje igrače izabrati..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Taki said:

Ne znam smije li se ovaj Tegeltija ovdje prenositi?Spominje da smo dobili pare za pleja i centra koje dovodimo,sad nisam nešto primjetio da je on izletao sa takvim info..ono oko trenažnih sala me baš zaboli,satrašmo se od izbacivanja mladih igrača..

Dobili pare za pleja i centra a nama treba bek i krilni centar. Pa ovo nema ni u Radovanu III. 😂 Ali 1/1 bih poverovao u ovo s obzirom kakve odluke donosimo. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Dobili pare za pleja i centra a nama treba bek i krilni centar. Pa ovo nema ni u Radovanu III. 😂 Ali 1/1 bih poverovao u ovo s obzirom kakve odluke donosimo. 

A inače privi plej i centar nam dominiraju :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

Neka dovedu zamjenu za projektovanog Prađeda i meni dosta.

Sve cemo pokrpiti ali ta 4 nam treba ko ljeba. Nemoze se sa Simonovicem nista ucinjet a Luka i Deda su dobri da u zavisnosti od protivnika budu rezerve. 

Cak bi nam i ona telesina Bentila radila posao, eti koliko smo ocajni na toj poziciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

realno ne može da bude bolji od projektovanog napiera i teokratije, sada i ovde

 

ali nije to bitno, već činjenica da je felipe jedva oteran prvi put i da je laki popio klasično sns pljuvanje drugi put a da čoviću taj vrhunski nepotizam nikada nije ozbiljno zameran u hali, jer, gle čuda, bili smo prvaci, tj dobili partizan i igrali evroligu a partizan nije.

 

jedino što većinski navijače tera na neko poštenije razmišljanje i stavove je a/ neuspeh, pogotovo ako b/ partizan ima uspeh

 

i zato nam je još tako kako nam je  : D

 

 

Realno je tako. Imaš potencijalno generacijskog talenta u vidu sina legende kluba ali predsednik ima dvogodišnji vlažni san u vidu Nejpira i Tea kojeg je već ugovorio a i pogodan je da smiri navijače. A za Topića ma ima on da pristane na Garbage Time a i ako neće pa neće valjda odmah u taj NBA?

 

Takodje je zanimljivo to što su ga uz Tea, Sabazza i Jaga planirali za narednu godinu a najverovatnije opcija je bila da će sva trojica i sledeće sezone biti u klubu.

 

Sve ide svojim tokom...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Taki said:

A inače privi plej i centar nam dominiraju :classic_smile:

Teo i Bolomboj svakako. 

Evo u čelo me pljunite ako u doselekciji ne dovedemo 5 a ne 4. Potpisujem da 4 neće se na kraju ni dovoditi. Jer to je Čovićeva, Dozetova i Bagzijeva Zvezda. 

Edited by Čočo
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, paxxx said:

Realno je tako. Imaš potencijalno generacijskog talenta u vidu sina legende kluba ali predsednik ima dvogodišnji vlažni san u vidu Nejpira i Tea kojeg je već ugovorio a i pogodan je da smiri navijače. A za Topića ma ima on da pristane na Garbage Time a i ako neće pa neće valjda odmah u taj NBA?

 

Takodje je zanimljivo to što su ga uz Tea, Sabazza i Jaga planirali za narednu godinu a najverovatnije opcija je bila da će sva trojica i sledeće sezone biti u klubu.

 

Sve ide svojim tokom...

 

realno mi ne znamo kako bi topić izgledao u zvezdinom dresu početkom oktobra ili da ga sad prekomanduju da od januara krene da piči u evroligi.

možda je baš tako kao što ti misliš ali niti je to suština problema, niti postoji ikakva garancija za takvu tvrdnju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Teo i Bolomboj svakako. 

Očigledno je da od Nejpjera nema ništa a i Jago polako pada u drugi plan..a takodje da od Tobija nema ništa.Nejpjer očigledno ima neke nerješive probleme a Tobi ne može bolje od ovog,takav je igrač..Možda je potrebniji igrač na 4 ali ako je tržište takvo da nema kvalitetne četvorke a otvara se petica naročito ako je dobar defanzivac,sigurno nam neće biti višak, a nemamo vremena čekati neku četvorku da se pojavi.A što se tiče 1-2 tu je svejedno da li 1 ili 2 samo da je dobar defanzivac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markovic_CZ said:

Ljudi ko je Bagzi, je l' moze neko da me prosvetli... Pozicija u klubu, ko je osoba. Ok za Dozeta svi znamo. Ali Bagzi, ko je čovek?!

Onaj hipik na poziciji generalnog menadžera ili koji kurac je već. Svakako ne radi ništa sem botovanja za gazdu.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markovic_CZ said:

Ljudi ko je Bagzi, je l' moze neko da me prosvetli... Pozicija u klubu, ko je osoba. Ok za Dozeta svi znamo. Ali Bagzi, ko je čovek?!

 

Ozbiljan, nezavisan profesionalac koga smo ispred nosa pokupili Lejkersima koji su ga hteli za GMa umesto Pelinke. Britkog uma, velikog košarkaškog iskustva i istančanog osećaja da pogodi pojačanje. 

Edited by NMX
typo
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad said:

Onaj hipik na poziciji generalnog menadžera ili koji kurac je već. Svakako ne radi ništa sem botovanja za gazdu.

Na poziciji sekretarice. 

4 minutes ago, Taki said:

Očigledno je da od Nejpjera nema ništa a i Jago polako pada u drugi plan..a takodje da od Tobija nema ništa.Nejpjer očigledno ima neke nerješive probleme a Tobi ne može bolje od ovog,takav je igrač..Možda je potrebniji igrač na 4 ali ako je tržište takvo da nema kvalitetne četvorke a otvara se petica naročito ako je dobar defanzivac,sigurno nam neće biti višak, a nemamo vremena čekati neku četvorku da se pojavi.A što se tiče 1-2 tu je svejedno da li 1 ili 2 samo da je dobar defanzivac. 

Tobi i ovakav najgori je korisniji od Davidovca i pre bih njega ostavio nego Davidovca. Pozicija 4 mora i nema opravdanja. Čuj nema na tržištu. Toliki krilnih centara. Ima samo naši ne znaju da traže i ne traže nego čekaju neko da im nekog predloži. Ove godine smo videli da ljudi koji vode Zvezdu jednostavno ne znaju ni kad imaju para. Nadam se da će uskoro neko ko zna da nas vodi. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bad said:

Onaj hipik na poziciji generalnog menadžera ili koji kurac je već. Svakako ne radi ništa sem botovanja za gazdu.

 

valjda poslovni hipster. hipici izgledaju potpuno drugačije i žive u nekim drugim decenijama, ako nisu psy-trance orijentisani.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...