Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jasno je da je Shabazz kriv za poraz. Malo je sto nas jebe sa neodgovarajućom trenerkom, prica sa drugim ljudima, nego sad turio naglavu onu retardiranu kapu!?!?

Šta nam taj dečko radi...

 

Nebojša, nije ovo Zeleznik, prepusti palicu drugima, aman čoveče imaš li srama????

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kosmarna sezona, uzasno koncipiran tim kao da ga je licno ostoja sastavljao, stvarno ne znam kako je uprava dozvolila da se ovako krene sezona, ajd krene ali decembar mesec a ti ni ne planiras da popubis rrupe u timu koje evidentno postoje na pozicijama 2. i 4. i koje su sada ne rupe vec krateri uz potencijalni odlazak sabaza, sram bilo celu skauting sluzbu za ovakvu sezonu, nek ti ostoja pisa po faci ako te nije sramota

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elmulinho said:

Kako poslati poruku da kao navijaci, nismo zadovoljni?

Ne znam brate.

Ja nisam zadovoljan Covicem vec godinama. Serem protiv njega ovde i u RL sa kim god pricam o Zvezdi.

Na utakmici samo navijam za tim.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nini3112 said:

Da Ilic igrao celu sezonu kladim se da bi bio MNOGO bolji od Davidovca makar bi nam doneo skok i od 4-6 poena uz poneku defanzivu 

Previse se ocekuje od Yaga koji je dosao da bude 3. plajmejker

Ne mogu da shvatim da Sferu ne pada na pamet da bar proba Ilica

Kakav god bio nema se sta izgubiti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Ne znam brate.

Ja nisam zadovoljan Covicem vec godinama. Serem protiv njega ovde i u RL sa kim god pricam o Zvezdi.

Na utakmici samo navijam za tim.

Mi smo nezadovoljni sto nas je Covic izvozao za prodaju sezonskih sa najavljivanjem dvojke i cetvorke, ne znam da li je puna arena dobar odgovor. Mada, nije kao da mu je preterano stalo da posetu, samo ce nas maknuti nazad u pionir.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da treba podržati igrače u Areni ali ako sezoncima ne smeta ovakav produkt uprave...da još sedam meseci gledaju obaranje raznih rekorda i "career high" na KKCZ, ne moraju ni da pozdrave Čokija bar prigodnom dosetkom sa tribina...jer zbog +koš razlike.

Uzmeš semenke i lagano.
Kao kod nas u Minhen.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Napuniti Arenu protiv Albe, navijati najjace svo vreme i pomoci da se  ekipa digne.

Boli me kurac za Covica i njegove sluge.

I puniti Arenu i gurati na momke na maks i nasisavati udbašku smradinu i kmetove. Jedno bez drugog je produžetak agonije. Ni same pobede nisu dovoljne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće ćovič nigde da ide, prvo on se još nije naplatio koliko misli da treba a drugo niko nije lud da sad uleće umesto njega i vadi kestenje iz vatre dok je na drugoj strani nikad jači komšija. Pustiće mu ovu sezonu pa posle da vidimo, ili totalni reset kroz EK( što lično priželjkujem) ili veštačko disanje upumpavanjem para iz EPS-a, Telekoma i neke kladionice da se održi barem kakav takav nivo u EL.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Commodore 64 said:

Greška je napravljena, ali ne sada, čak ni prošle sezone. Lik je morao biti najuren još te 2017. , kada je dežurni krivac bio trener koji je javno rekao da je car go.

 

Jedna velika istina. Sve ovo što se piše večeras i u poslednje vreme je naknadna pamet.

 

2011. Čović je bio nužno zlo, 2017. je ostalo samo zlo.

 

I ovo što piše @Clash je velika istina. U ponedeljak opet igra Zvezda, meni dovoljno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Uvek jedna te ista priča kako u fudbalskom tako i košarkaškom klubu. Ako već hoćete da terate Covica, onda to radite i kada se pobedjuje i kada su dobri rezultati. Kada sve ide kako treba onda se ljudi sprdaju i prave mimove sa Terzićem kako pusi tompus i u fazonu “Tereza madjija” u fudbalskom klubu, a isto to vazi i za košarkaški klub sa Čovićem. Već vidjeno zadnjih 10 godina

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Irski_srbin said:

Uvek jedna te ista priča kako u fudbalskom tako i košarkaškom klubu. Ako već hoćete da terate Covica, onda to radite i kada se pobedjuje i kada su dobri rezultati. Kada sve ide kako treba onda se ljudi sprdaju i prave mimove sa Terzićem kako pusi tompus i u fazonu “Tereza madjija” u fudbalskom klubu, a isto to vazi i za košarkaški klub sa Čovićem. Već vidjeno zadnjih 10 godina

Ne treba da teramo predsednika kluba ako ide lose?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Neće ćovič nigde da ide, prvo on se još nije naplatio koliko misli da treba a drugo niko nije lud da sad uleće umesto njega i vadi kestenje iz vatre dok je na drugoj strani nikad jači komšija. Pustiće mu ovu sezonu pa posle da vidimo, ili totalni reset kroz EK( što lično priželjkujem) ili veštačko disanje upumpavanjem para iz EPS-a, Telekoma i neke kladionice da se održi barem kakav takav nivo u EL.

Mislim da je ova sezona Covicev last dance i da dolaze ovi Vucicevi gradjevinci. To znaci da ce biti para i za sledecu sezonu samo ne znam u kakvom stanju ce Covke ostaviti klub.

Ne mislim finansijski i do sada je sve sto je dobijao dobijao od drzave nego u odnosu sa EL, sa menadzerima, igracima. Posto mi nije daleko od osobe tipa posle mene potop da vidite kako je super bilo za moje vladavine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...