Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

18 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ovo je prica o ZZ a ne o Bjelici ili drugim sranjima. 

Sta je tacno trebao klub da kaze za ZZ? Covjek igra ( sad kako igra je druga stvar ) ali igra. E sada posle ove izjave Messine, klub se mora oglasiti i osuditi ovu izjavu Messine uz kao sto sam rekao ispitivanje cinjenica o tacnosti navoda i shodno tome da se disciplinski reaguje prema ZZ. 

Slazem se donekle

 

Mi mozemo disciplinski da reagujemo za nezalaganje skracenjem minuta, otkazom

Ali to da on negde zali sto tamo nije ostao to mogu i da razumem

To nije zabranjeno

Pa Kalina je prosle godine posle 2-3 meseca zeleo da se vrati, bilo je da li ce ga pustiti Barsa

pa toga ima koliko hoces

 

Ali ova izjava Mesine je bas govnarska, na koju klub a zatim i EL moraju reagovati

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva asiatencija bez gledanja Mesine za doktora masinstva.

Pere sebe i svoje saradnike, napusava Sabaza i Mesinu, pravimo nove neprijatelje od Olimpije, moze pomenuti i Ostoju ako hoce.

I to sve moze u jednom saopstenju.

Bombonica

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim po pitanju Šabaza. Jedino dobro što može da se desi ako on zaista hoće da ide je da je moguć dogovor oko sporazumnog raskida ugovora i preuzimanja ugovora od strane Olimpije.

 

Sve ostalo mi je sumorno i ružno. 

 

Ne znam šta je problem, niti mi je moguće da se problem napravi ovoliko brzo, sezona još nije ušla u treći mesec. A Šabaz deluje potpuno nezainteresovano. Da li je publika zvižducima uticala na njega...ne znam, sinoć recimo nije bilo pritiska publike, igralo se na strani i to pred prilično mlakom publikom, pa opet od njega ništa.

 

On kao da stvarno ne želi da igra ovde. A razlog... ko će ga znati.

 

Od najambicioznije sezone do sada polako ostadoše samo kamenčići.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mirage93 said:

Smesno je sto ga vredjas jer si frustriran a ovo je samo sport, napisao si da mozemo da zabranimo coveku da trenira u nasim salama i da kao na igrici mozemo da vracamo Topica kad mi hocemo iako slep vidi i zna sta Misko planira sa njim i da je mnogo realnije da on nikad vise ne zaigra za nas.

Sabazu mozes da smanjis minutazu, to je ok, mozes da mu kazes da mora bolje. Sasvim je ok da das konstruktivnu kritiku, nije ok da vredjas nekog ko igra za ovaj klub, to vazi za svakog igraca i posto moderacija ovde cenzurise sve zivo, valjda ce se pozabaviti i tim. Dakle, mozes da ga limitiras minutima, ne mozes da mu "zabranis da trenira u nasim salama" jer je clan Zvezde, nismo mu ti i ja dali ugovor nego klub.

Nemamo nas dvojica sto i sta da pricamo o kosarci, sve najbolje.

Ajd na ovu papazjaniju od upisa da odgovorim, pa da zaista prekinem svaki dijalog sa tobom:

1. Da li sam ja frustiran ili nisam, to se tebe ne tiče. Pa opet, nisam frustiran vec zgadjen Šabazovim ponasanjem a i igrama.

2. Koliko se secam Topić je potpisao ugovor sa nama i na pozajmici je u Megi, tako da bi to moglo da se resi, a sta ce tacno Miško da uradi ne znamo ni ti ni ja.

3. Koliko se secam, igrac moze da se suspenduje, a to da ja mogu nesto da mu zabranim je tvoje bezobrazno ucitavanje jer sve vreme govorim sta bih uradio kad bih bio u prilici i sta bih voleo da klub uradi.

4. Sport odavno nije samo sport, pretvorio se u biznis. Obzirom da je covek masno placen (nebitno koliko, za kikiriki sigurno ne igra), onda bi bar mogao da se potrudi koliko toliko. Ili bi ti u tvojoj firmi zaposlio nekog, dao mu ogromnu platu i gledao kako drzi noge na stolu dok se ostali slamaju od posla.

5. Za vredjanje si u pravu, al gledajuci sta covek radi, niti mogu niti hocu da se suzdrzavam. Meni na dusu.

I oko pricanja se slazem, ja i ti zaista nemamo o cemu da pricamo, ja za tvoje uvrede tebi ne prizivam ban, dok bi ti bas voleo da me banuju zato sto vredjam Nejpira?

Sve najbolje, takodje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Clash said:

Kakva asiatencija bez gledanja Mesine za doktora masinstva.

Pere sebe i svoje saradnike, napusava Sabaza i Mesinu, pravimo nove neprijatelje od Olimpije, moze pomenuti i Ostoju ako hoce.

I to sve moze u jednom saopstenju.

Bombonica

Idealno da se kaze da je Sabaz oterao Duska 😃

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

I da je ovo tacno sto Mesina prica(verujem da jeste) bas je ruzno videti da tako iskusan trener koji godinama je donosi rezultate uvek isproziva igrace koji odu iz Milana,velika sramota,sami mi nije jasno kako bi mu ovo pomoglo da se ponovo Sabaz vrati kod njega kad mu je sad samo napravio probleme?

Veliki kompleksas Mesina,fuj.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gledam reprizu i ne vjerujem sta nisu svirali Nedovicu a onda sta su svirali Luki za 2+1 Veselog a nisu vidjeli lakat u glavu Tea🤦‍♂️

Тад је ишла и техничка Сферопулосу, дакле уместо фаул у нападу добили смо 2+1+техничка.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ok, raskines ugovor od 2 miliona evra godisnje sa likom koji je projektovan da bude najveca zvezda tima.

1: Nema teorije da ce pristati na sporazumni raskid, ali ajde neka bude da pristane. Koga ces dovesti?

2: Da li ce Sabazov odlazak popuniti rupe na dvojci i cetvorci ili cemo kao na menadzeru dovesti posle mesec dana sezone 5 novih igraca?

Sasvim je realno da je ovaj klub truo iz korena, da su potrebne ogromne promene. Dusko Ivanovic je bio prvo zrtveno jagnje, kapiram da ce Sabaz biti drugo, ali i da ode i da dovedemo pleja direkt iz NBA lige, mentalitet ovog kluba se nece promeniti i bice isto. Razumem da svako ima pristup internetu danas, to je ok. Ali je zalosno sto vecina ljudi posle svake utakmice vredja, psuje, trazi zamene. Setite se kako su bas ovde vredjani Luka Mitrovic, Nemanja Nedovic, Milos Teodosic, pa cak i generalno ovako van foruma. Ja prvi ne bih zeleo da igram ovde u takvoj atmosferi i uvek bih radije izabrao da ladim jaja u Milanu nego da mi Zoran iz Donje Mutnice psuje decu zbog kosarke. 

Sabaz mora bolje, ocajan je, to stoji. Ali ovo sto mi radimo nece pomoci tome da bude bolji niti ce njegov odlazak promeniti nesto. Ima takav mentalitet jednostavno i ne razume kako stvari ovde funkcionisu, ali on nije kriv za to.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Koliko god da su mutljavine u UO, nema sanse da bi ista izjavili za Duska u negazivnom kontekstu. 

Na stranu sto ga ja ne podnosim ali stvarno mislim da u to nece zalaziti.

U smislu da skinu odgovornost sa sebe

Najlakse dodatno baciti ljagu na Sabaza i onako mu zvizdimo

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, kakav bre sporazumni raskid ugovora? Ovo ako se ispostavi kao tacno jeste osnov za krsenja ugovora i prekid saradnje na stetu igraca uz ozbiljnu kaznu za istog. Koliko god da postoje te situacije,  kao sto je neko pominjao Kalina prosle sezone ali to su rekla-kazala price, ovo je sada ozbiljna optuzba i osnov za raskid ugovora i kaznjavanje ShabaZZa. 

 

Pa ne rade valjda toliko maloumni likovi u toj pravnoj sluzbi kluba da se ovakve stvari ne stavljaju u ugovorima???

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ljudi, kakav bre sporazumni raskid ugovora? Ovo ako se ispostavi kao tacno jeste osnov za krsenja ugovora i prekid saradnje na stetu igraca uz ozbiljnu kaznu za istog. Koliko god da postoje te situacije,  kao sto je neko pominjao Kalina prosle sezone ali to su rekla-kazala price, ovo je sada ozbiljna optuzba i osnov za raskid ugovora i kaznjavanje ShabaZZa. 

 

Pa ne rade valjda toliko maloumni likovi u toj pravnoj sluzbi kluba da se ovakve stvari ne stavljaju u ugovorima???


Kako je to sto je napisao da bi se vratio u Armani "ozbiljna optuzba i osnov za raskid ugovora"?

Da taj Kalinic meni napise e, ja bih se vratio u Zvezdu da mogu, a pod ugovorom je u Barseloni i da ja to okacim ovde, jel bi Barselona raskinula ugovor? Budite ozbiljni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mirage93 said:


Kako je to sto je napisao da bi se vratio u Armani "ozbiljna optuzba i osnov za raskid ugovora"?

Da taj Kalinic meni napise e, ja bih se vratio u Zvezdu da mogu, a pod ugovorom je u Barseloni i da ja to okacim ovde, jel bi Barselona raskinula ugovor? Budite ozbiljni.

Ozbiljna optuzba je ovo sto je Messina izjavio.

Ti mislis da ovo nije krsenje klupskih pravila, evroligaskih i osnov za pokretanje disciplinskog postupka protiv igraca ako je tacno. Navedi mi jos neki primjer slicne situacije?

 

Jel Kalinic negdje to napisao, javio ili rekla-kazala price? Jel izasao Dusko Ivanovic sa pricom Kalinic salje poruke Mitrovicu i ostalima da hoce da se vrati?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, leki bg said:

onda pokaze sav svoj ballhandling i passing skill neverovatnom asistencijom Mitrovicu... pa opet ispali one, nicim izazvane, side-step trojke. 

Nista meni nije jasno.

 

Fenomenalan potez, taj dribling i asistencija Mitroviću, nema mnogo igrača u Evropi koji su u stanju da izvedu tako nešto. A onda gledaš napad pre i napad posle toga, nebo i zemlja. Neverovatno kakve oscilacije.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...