Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, Don Dusko said:

Posto vidim da se malo po malo vracate na temu navijaca i grupe delije. Da otvorimo temu o tome?Pa da mozete da pisete o njima tamo?Da ne zatrpavamo tipice bzvz. A opet da vas ne cenzurisemo bzvz.

Pa kako je tema aktuelna a tice se i fk i kk, mozda bi inajbolje bilo.Pa ako ode predaleko zatvoriti.

Glupo je voditi diskusiju o navijacima na ovim topicima

Link to comment
Share on other sites

I ja sam uverenja da nas gazda neće udostojiti prisustva večeras jer tačno bi samoimplodiro od frusta da ga nakite semenkari jebeni pored kerber-šipkaša. Tačno bi leteli komadi do centra...pa onda prekid tekme, pa to udje u zapisnik, klinci naprave još veći rusvaj onim mopovima.
Bolje ovako kurvinski
"just play dead" nekih par meseci dok ne prezdravimo ili i ranije ako Paćino uvali Nejpiru viagru u gatorade. Dizjebe i milijunaš nekog jer onaj Asvel bi i ja naguzio samo na svežinu.








  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Bolje ovako kurvinski još par nedelja dok Paćino uvati inerciju.

 

Daj Boze da napravimo neku seriju pobeda na oba fronta, i eto njega kao da se nista nije desilo. Jos ce biti u fazonu "gde je problem? nema ga". 

 

Podrska timu i strucnom stabu svakako ide veceras!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Vidim telegraf piše da su Neda i Hanga spremni, nisam video jel neko već kačio

 

bilo je da im fali po jedna noga; bice da sklapaju voltrona, na teren izlazi nemanja-adam hangic, pravi 20pts, 10ast i 5stl, srbija i madjarska se konacno ujedinjuju a delije  postaju delije szerelem, sto valjda znaci romanticna ljubav, feat delije; muska, romanticna ljubav.

  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

bilo je da im fali po jedna noga; bice da sklapaju voltrona, na teren izlazi nemanja-adam hangic, pravi 20pts, 10ast i 5stl, srbija i madjarska se konacno ujedinjuju a delije  postaju delije szerelem, sto valjda znaci romanticna ljubav, feat delije; muska, romanticna ljubav.

A dje tu Bijelo Polje?😀

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2023 at 1:22 PM, Fromthecorner said:

Inače forumaš koji je objavio da Hanga ne igra do Nove Godine ima dva upisa na forumu. Jedan da nam pred meč sa Asvelom kaze da je Nejpir pokidao mišić na listu(?), a drugi da Hanga možda ide na operaciju kolena.

 

Ne osudjujem nikog, imam i ja gomilu banova ali čisto da skrenem pažnju na ovo kome treba.

Druže možda sam i video njegovo koleno, ako bude igrao on je medicinski fenomen!! Nema baš nikakvog razloga da lažem.

Žao mi je što klub ne saopšti normalno kakva je povreda i koliko se pauzira nego svi mi treba da se dovijamo i nazivamo jedni druge lažovima. Slobodno nek me banuju

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na semaforu pise da Hanga igra, a Nedović ne

1 hour ago, Wingwalker said:

I ja sam uverenja da nas gazda neće udostojiti prisustva večeras jer tačno bi samoimplodiro od frusta da ga nakite semenkari jebeni pored kerber-šipkaša. Tačno bi leteli komadi do centra...pa onda prekid tekme, pa to udje u zapisnik, klinci naprave još veći rusvaj onim mopovima.
Bolje ovako kurvinski
"just play dead" nekih par meseci dok ne prezdravimo ili i ranije ako Paćino uvali Nejpiru viagru u gatorade. Dizjebe i milijunaš nekog jer onaj Asvel bi i ja naguzio samo na svežinu.







 

Gazda je tuuuu 😀

Link to comment
Share on other sites

Pablo Laso: 

 

Quote

Crvena zvezda je za mene uvek bila klasičan tim u Evroligi. Igraju kod kuće u fantastičnoj atmosferi i vrlo su agresivni. Nedavno su promenili trenera, što uvek pruža dodatni impuls, jer igrači žele da se ponovo dokažu. Janis Sferopulos je verovatno napravio neke promene. Ima izvanredne igrače na svakoj poziciji, poput Teodosića, Napiera, Hange, Davidovca, Bolomboja i Tobija. Znamo koliko je teško igrati u Beogradu i da moramo dostići svoj najbolji nivo kako bismo doneli pobedu nazad u Minhen

 

:kece:

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...