Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, John Terry said:

Nije njemu baš prijatno ako ga tribina proziva, to smo već videli na primeru bukvalno jednog navijača sa parolom "Tata kupi mi KK". Dve nedelje je kenjao o tome na raznim televizijama i prozivao pojedince.

 

 

Legendarni transparent...

 

689789_zvezdaoly-12_ls.jpg

 

 

I sta je tata uradio? A sta ce drugo... dao mu novu igracku. Tata ko tata. 

 

1638059229420_filipcovic.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa nije ih postavio, zato i kazem korak napred bi bio neko ko bi takve ljude postavio, ako zelimo bolje. Dakle, neko ko ce da pliva u mulju kao Covic, ali ce sa sportske i kosarkaske strane dosta ozbiljnije i razumnije da donosi odluke.

Sto se tice Ostoje ne treba se zavaravati sa njim, to je jedan obicni poslusnik vlasti koji bez pomoci drzave ne bi nista stvorio u KKP. Obradovic je veliko ime koje je predsednik zeleo da ima u Srbiji, igrom slucaja je Partizanovac pa je tamo zavrsio i dobio svu mogucu pomoc da napravi nesto dobro u tom klubu. Mi takvu licnost nemamo u zvezdaskom kosarkaskom svetu.

 

Ne treba nama nužno Obradović da bismo bili ozbiljan klub. Samo treba da se strukom bave stručnjaci. U tom smislu Ostoja je idealan za klub kao što je Partizan. S obzirom da smo po upravljačkim mehanizmima isti kao i oni, i nama treba neki partijski tupan koji je svestan da nema pojma. I da struku prepusti struci, da se napravi logičan višegodišnji plan i da se to izvodi tako. A ne da živimo od danas za sutra.

 

Sutradan će Žoc otići iz Partizana, ali ako se partijski postavljeni predsednici kluba ne umešaju u struku, Partizan će i dalje biti stabilan.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Sto se tice Ostoje ne treba se zavaravati sa njim, to je jedan obicni poslusnik vlasti koji bez pomoci drzave ne bi nista stvorio u KKP. Obradovic je veliko ime koje je predsednik zeleo da ima u Srbiji, igrom slucaja je Partizanovac pa je tamo zavrsio i dobio svu mogucu pomoc da napravi nesto dobro u tom klubu. Mi takvu licnost nemamo u zvezdaskom kosarkaskom svetu.

 

A Čović je golim rukama i ličnim kapitalom stvorio ovu Zvezdu? Pa i Čovića je država postavila! Od početka sa UPPR, pa nadalje, ništa on u Zvezdi ne bi uradio bez države. Isto kao Ostoja u KKP. Razlika je u tome što Ostoja zna da ništa ne zna, a Čović, pošto nešto zna, misli da sve zna i ne dozvoljava nikome da utiče na njegove odluke, koje su progresivno sve gore i gore. Svojevremeno je imao muda i instikt da zadrži Radonju, ali ti dani su davno prošli. Više ne vjeruje nikome, nema strpljenja i ima suženiju viziju nego ikad. U kombinaciji sa realno velikim budžetom (opet, voljom države), to izgleda ovako kako izgleda na terenu. A ko misli da Nebojša i dalje uspješno "pliva u blatu" sigurno će uživati u klupskim performansima koji slijede.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

 

Ne treba nama nužno Obradović da bismo bili ozbiljan klub. Samo treba da se strukom bave stručnjaci. U tom smislu Ostoja je idealan za klub kao što je Partizan. S obzirom da smo po upravljačkim mehanizmima isti kao i oni, i nama treba neki partijski tupan koji je svestan da nema pojma. I da struku prepusti struci, da se napravi logičan višegodišnji plan i da se to izvodi tako. A ne da živimo od danas za sutra.

 

Sutradan će Žoc otići iz Partizana, ali ako se partijski postavljeni predsednici kluba ne umešaju u struku, Partizan će i dalje biti stabilan.

Ostoja je idealan bas zato sto ima Obradovica. Da nema Obradovica jel mislis da bi mu drzava dala ovoliki novac da on to sam rasporedi i potrosi kako misli da treba?

Nije ni Vucic lud da baca novac tek tako na neke Ostoje, Vesice, pa i Covice. S tim da je Covic od svih tih politicara/sportskih radnika najozbiljnija glava, sa kosarkaskim iskustvom, pa se njemu jos i daje neki novac. Kada bi se postavio neki tupan da sam pronadje sportskog direktora i trenera dobio bi krompir od drzave, a ne 15 miliona budzet.

 

  

5 minutes ago, quentin said:

 

A Čović je golim rukama i ličnim kapitalom stvorio ovu Zvezdu? Pa i Čovića je država postavila! Od početka sa UPPR, pa nadalje, ništa on u Zvezdi ne bi uradio bez države. Isto kao Ostoja u KKP. Razlika je u tome što Ostoja zna da ništa ne zna, a Čović, pošto nešto zna, misli da sve zna i ne dozvoljava nikome da utiče na njegove odluke, koje su progresivno sve gore i gore. Svojevremeno je imao muda i instikt da zadrži Radonju, ali ti dani su davno prošli. Više ne vjeruje nikome, nema strpljenja i ima suženiju viziju nego ikad. U kombinaciji sa realno velikim budžetom (opet, voljom države), to izgleda ovako kako izgleda na terenu. A ko misli da Nebojša i dalje uspješno "pliva u blatu" sigurno će uživati u klupskim performansima koji slijede.  

Naravno da nije golim rukama i licnim kapitalom, imao je podrsku tada sa svih strana da preuzme KK. Ali nikada nije imao finansijsku pomoc kakvu ima Ostoja trenutno. Krenulo se sa prosecnim timom, iz sezone u sezonu se postepeno napredovalo na svim poljima, stvarala se osnova igraca (neki od njih su i dan danas aktuelni) koji su sa malim primanjima pravili vrhunske rezultate. Nikada se za ovih 10 godina Covica u KKCZ nije ulozilo u klub kao u Ostojin ove i prosle sezone, pa i pretprosle.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

 

Naravno da nije golim rukama i licnim kapitalom, imao je podrsku tada sa svih strana da preuzme KK. Ali nikada nije imao finansijsku pomoc kakvu ima Ostoja trenutno. Krenulo se sa prosecnim timom, iz sezone u sezonu se postepeno napredovalo na svim poljima, stvarala se osnova igraca (neki od njih su i dan danas aktuelni) koji su sa malim primanjima pravili vrhunske rezultate. Nikada se za ovih 10 godina Covica u KKCZ nije ulozilo u klub kao u Ostojin ove i prosle sezone, pa i pretprosle.

 

OK, Čović nije ništa kriv, super pliva u blatu, vozi dalje. :s_d: 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Ostoja je idealan bas zato sto ima Obradovica. Da nema Obradovica jel mislis da bi mu drzava dala ovoliki novac da on to sam rasporedi i potrosi kako misli da treba?

Nije ni Vucic lud da baca novac tek tako na neke Ostoje, Vesice, pa i Covice. S tim da je Covic od svih tih politicara/sportskih radnika najozbiljnija glava, sa kosarkaskim iskustvom, pa se njemu jos i daje neki novac. Kada bi se postavio neki tupan da sam pronadje sportskog direktora i trenera dobio bi krompir od drzave, a ne 15 miliona budzet.

 

Delimično se slažem u delu da bi Partizan bez Obradovića imao manji budžet. Sve jasno. Ali i da nema Obradovića, Ostoja se ne bi bavio pravljenjem rostera. On bi obezbedio novac a TRENER, koji god, bi se bavio timom. Kod nas to nije slučaj, kod nas Čović ugovori 3-4 igrača unapred i stavi trenera pred izbor uzmi ili ostavi. Ivanović je saučesnik, tu nema spora, ali glavni zločinac je Čović.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, СтелаРоса said:

Uf...Ajd ovako da probam:

- Novi trener i igraci apsolutno ne zasluzuju losu atmosferu. Prvi sam popizdeo zbog odredjenih poraza, ali nije da smo gubili od Cibone i Zadra nego od odlicnih EL ekipa, pritom smo imali i promenu trenera i povrede jako bitnih igraca

- Od navijacke grupe ne treba ocekivati mesanje u rad KK jer ih ne zanima ni priblizno koliko FK. Na vecini utakmica tokom sezone ni nisu u hali i uvek im je fudbal prioritet tako da ne bi ni bilo posteno da se oni bune zbog losih rezultata. Drugim recima, u pozivu da se pruzi podrska ne vidim nista skriveno i nista vise od upravo podrske i navijanja

- Covic treba da leti iz kluba samo u slucaju da postoji spremna zamena za njega. Ako hocemo bolje od Covica onda moramo naci nekoga ko ima dobar odnos sa drzavom i dobre poslovne veze kojima bi mogao da donese neku kintu, postavi kosarkaski strucne ljude na kljucna mesta u klubu, a da pritom radi iz zaista najboljih namera. Sad vi procenite sami koliko je realno da takvog nadjemo

Ne zanima ih ništa približno kao FK pa opet daju sebi za pravo da zabranjuju dovođenje bivših igrača Partizana u KK i da bojkotuju klub zbog Omića. Na vaterpolo utakmici se pojave jednom godišnje i to iskoriste da oteraju trenera zato što je Hrvat.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Delimično se slažem u delu da bi Partizan bez Obradovića imao manji budžet. Sve jasno. Ali i da nema Obradovića, Ostoja se ne bi bavio pravljenjem rostera. On bi obezbedio novac a TRENER, koji god, bi se bavio timom. Kod nas to nije slučaj, kod nas Čović ugovori 3-4 igrača unapred i stavi trenera pred izbor uzmi ili ostavi. Ivanović je saučesnik, tu nema spora, ali glavni zločinac je Čović.

Osim toga, da li zahvaljujući Obradoviću ili ne, ali i Zvezda ima mnogo veći budžet od kada je Partizan ušao u pare. Partizan ima više, OK, ali razlika uopšte nije takva da Zvezdu onemogućava da stvori kompetitivan tim. To sprečava Čović svojim lošim potezima. 

Edited by quentin
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cofara said:

 

Nova godina. Nisu sigurni da li će morati operacija

Za mene totalno iznenadjenje jer sam bas juce ujutru bio na sastanku sa klijentom koji je itekako upucen u desavanja u klubu i kaze mi da Hanga igra sa Bayernom. 

Bas bi mi bilo iznenadjenje da je toliko pogrijesio a o samom nedostatku Hange, ukoliko je ova tvoja informacija tacna, da ne pricam. To bi bio samo takav hendikep😔

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Za mene totalno iznenadjenje jer sam bas juce ujutru bio na sastanku sa klijentom koji je itekako upucen u desavanja u klubu i kaze mi da Hanga igra sa Bayernom. 

Bas bi mi bilo iznenadjenje da je toliko pogrijesio a o samom nedostatku Hange, ukoliko je ova tvoja informacija tacna, da ne pricam. To bi bio samo takav hendikep😔

Voleo bih da grešim ali...juče je i bio na pregledima možda posle tvog sastanaka sa klijentom koji je upućen...Slažem se da je ogroman hendikep 🤒

Link to comment
Share on other sites

Mi bez Hange onda nam trebaju još dva beka. A sam izostanak Hange je baš, baš veliki hendikep. All around igrač koji dobro pokriva i napad i odbranu i pozicije od 1 do 3. Meni njegov izostanak je najosetljiviji za tim od svih trenutno prisutnih igrača. Bez svih možemo ali bez njega... Mora adekvatna zamena da se nadje. Jer ovaj period do nove godine nam je najbitniji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Tunis said:

Jeste čudno, onda pogledaš da je KKP promenio šest (6) trenera i osvojio ukupno 3 trofeja za tih 5 godina.

KKCZ 11 trofeja u istom periodu.

 

Naravno, zna se, sve Coviceva zasluga...  

 

Nisam ranije napisao, ali suze juniora zbog teranja Ivanovica mu nikada necu oprostiti ( samo je vise plakao nakon smrti Odzo-a) :wink2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Znaci bez Hange...

Bez Nedovica...

Bez Lazica....

 

Gde su nam bekovi?

 

Bitno je da imamo 50 centara u rosteru.

 

I svi smo znali da će tako da bude. Ali jebiga, onda mračimo. 

 

100 puta je iz prakse dokazano da je bolje imati više niskih igrača nego visokih. Centri se ređe povređuju, a posebno centri koji su već stasali fizički. Bekova nikad dosta. Ali ne...mi budžimo centre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

I svi smo znali da će tako da bude. Ali jebiga, onda mračimo. 

 

100 puta je iz prakse dokazano da je bolje imati više niskih igrača nego visokih. Centri se ređe povređuju, a posebno centri koji su već stasali fizički. Bekova nikad dosta. Ali ne...mi budžimo centre.

Nije baš da smo znali. Nama je trebao još jedan bek koji igra odbranu pored Nedovića, Lazića i Hange. Osim Nedovića koji je sklon povredama, ko je očekivao da će Lazić da polomi rebro a Hanga da bude teže povređen. Hanga je bio fizički najspremniji od svih igrača. Prošao kompletne pripreme. I eto povredio se jer je imao direktan udarac koleno u koleno sa Kaminskim. To su stvari koje se dešavaju ali ne treba preterivati. Mi i da pored njih imamo i tog jednog beka kojeg smo čekali u ovoj situaciji bi nam opet falio bek. Jebeno samo nemamo sreće. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...