Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bog te mazo, još nema saopštenja... Jel treba da se zabrinemo što je situacija takva da više ne pomažu ni udbaške fore skretanja pažnje pominjanjem neprijatelja koji deluju protiv KKCZ spolja i iznutra?

 

Ako uskoro ne dođe do nekog takvog driblinga, zaista ću se zapitati da li su tačne čaršijske priče o odlasku garniture, jer ne verujem u običan gubitak fokusa u nečemu što je bio automatizam kad kola krenu nizbrdo.

 

Hajde, bre, doktore, ne daj se tako lako i zaboravi na to što ti Ostoja već drugu godinu objašnjava koja čarapa ide na koju nogu, već pero u šake pa na saopštenje... Da vidimo ko je to sve kriv zbog ovakve Zvezde u vreme njenog največeg budžeta, ako krivac nije aktuelna uprava.

 

Udri jako, ne daj da otupeli zubi sputaju starog lava u nameri da i dalje bude kralj životinja, i ne dozvoli da limar bude gornji, a doktor robotike - donji.

 

 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, srlepajce said:

 

 

Ovo je Teodosićev TM čitave karijere, da nakon tajmauta opali neku trojku, mimo dogovora, čisto da pokaže da je alfa.

Ne mogu tačno da se setim, da li je Itudis to pričao ili možda još ranije Duda/Janakis, ali to se nije promenilo, niti će. I to nisu moje reči, već trenera.

Protiv Žalgirisa je opalio dugu dvojku nakon tajmauta u ranoj fazi napada. Siguran sam da Duško to nije nacrtao, ali valjda je to jače od njega. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Šta znam. Po meni, ovo je bilo bolje od očekivanog. Na stranu te katastrofalne završnice koje nas prate več neko vreme, ali generalno je energija bila dobra. U odbrani korektni. Minuti na parketu su manje više imali smisla, Mada, nisam znao da su komšije trenutno u dosta dubokom kanalu takodje. A to je sigurno doprinelo tome da mi izgledamo ovako kako smo izgledali nekih 25 minuta večeras.

 

Ovo bi mogao biti dobar znak za stvari koje bi se mogle dešavati pod Sferopulusom u nastavku sezone. Ali se isto tako postavlja jako bitno pitanje. Dali je ova energija, fokus i angažovanost u odbrani bila samo zbog derbija? I dali smo mi to sposobni da reproduciramo na nekom gostovanju u Valencii recimo? To ostaje da se vidi u narednim utakmicama. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Pečenje kod Dragiše i 'ladan hajneken za forumaše u vidu poraza valjda naše Zvezde...

 

Naša najbolja tekma ove sezone, 35 minuta delovali smo bolje nego Barsa u Areni pre 10-ak dana...

Panteru zatvorena leva ruka, nije postojao na terenu, nadmoć u skoku, komšije bez tranzicije, nisu znali gde udaraju...

 

Dobili smo Yaga veceras, odlican na obe strane terena, Aleksa nije postojao dok je bio na njemu, veceras bi sa njim na terenu zatvorili tekmu...

 

Sve u svemu ko je realan i ko poznaje kosarku, priznace da je večeras bolja ekipa izgubila...

 

Čestitke komšijama na pobedi...

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nek grmi jako said:

Bog te mazo, još nema saopštenja... Jel treba da se zabrinemo što je situacija takva da više ne pomažu ni udbaške fore skretanja pažnje pominjanjem neprijatelja koji deluju protiv KKCZ spolja i iznutra?

 

Ako uskoro ne dođe do nekog takvog driblinga, zaista ću se zapitati da li su tačne čaršijske priče o odlasku garniture, jer ne verujem u običan gubitak fokusa u nečemu što je bio automatizam kad kola krenu nizbrdo.

 

Hajde, bre, doktore, ne daj se tako lako i zaboravi na to što ti Ostoja već drugu godinu objašnjava koja čarapa ide na koju nogu, već pero u šake pa na saopštenje...

 

Da vidimo ko je to sve kriv zbog ovakve Zvezde, ako krivac nije aktuelna uprava.

 

Udri jako, ne daj da otupeli zubi sputaju starog lava u nameri da i dalje bude kralj životinja, i ne dozvoli da limar bude gornji, a doktor robotike - donji.

 

 

 

 

oce kurac.

 

ladno nismo ni predstavili novog trenera,epska sramota

 

pobego u rupu,ni neko gostovanje na pinku sa papirima

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Irski_srbin said:

Stefan Jovic sa svojih 5 poena i 6 asistencija po utakmici bi bio korisniji nego Teo i Sabaz zajedno. A o finansijskim olaksanjima da i ne govorim 

Zašto nas je onda odbio poslednjih par puta kada smo ga zvali?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj Miki samo te jeftine demagoske fazone tipa: oce da uziva u poslednjim godinama karijere, a ne kao ovi velikomucenici.
 

Nedovic ne uziva za milion godisnje u Beogradu, jeftinom gradu gde mu zivi 80% prijatelja? Teodosic je mogao da potpise ove godine u suncani Majami ili Atinu, a umesto toga je izabrao za sicu da ga pljuju Vox forumasi jer je patriota ili veliki Zvezdas ili sta?

 

Pusti te price, bas su za publiku 12-14 godina na Severu/Jugu.

Edited by bosMan_jr
  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpir i Teo i zaslužuju kritike, pa i pljuvanje. Ovo što rade je jako bezobrazno i neodgovorno prema saigračima. Momci su tu izginuli i odigrali odličnu utakmicu da bi njih dvojica na kraju prosuli sve svojim bezobrazlukom. 

 

Nejpir od početka sezone ne uspijeva ni malo da poveže ekipu, a ni da se poveže sa ekipom. On samo igra na poziciji plejmejkera, a nije nikakav plejmejker. Ja razumijem da uzima dosta šuteva, i posle picka i u 1 na  1 situacijama, ali nije dobro da se njegova igra svodi samo na skoring. Prvo zato što je plejmejker, a drugo jer nije takav igrač. Večeras je izgubio ogromnih 7 lopti. Mislim da je čak tri izgubio u ključnim momentima. Mnogo zaista za igrača tog kalibra. 

 

Teo i kad igra dobru utakmicu, u završnici sve upropasti. Mnogo bolje razigrava ekipu od Šabaza, ali kad se uđe u poslednjih 5 minuta neda loptu ni Stefu Kariju. Prvo što preskače da doda loptu Bolomboju, a imao je ugao, i uzima trojku iz okreta, onda maši tri bacanja i momentalno uzima novu trojku kojom lomi tablu. I na kraju potez za šamaranje, najgore od svega - na - 3 ima otvorenog saigrača da mu doda lopta, jer je logično ako lopta ide brže može se doći do šuta prije nego što KKP napravi faul, opet se guzi i oće sam da završi. I naravno da su stigli da naprave faul. Sve u svemu, ozbiljno bezobrazan lik na terenu, a to se sve odražava i na odnose u svlačionici. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jago bleji na klupi sa 4/8 ako se ne varam za 3 da bi Teodosic poslednji napad za sebe iskreiro šut kojeg ni Stef Kari nebi uzeo.Reakcija našeg trenera je bila krajnje tragikomična u nastavku sa nekim "aplauzima" i fejk smirivanjem situlacije u momentima kada je dobijena utakmica vec izgubljena.

Pravo je pitanje zasto treneri koji gaje disciplinu,jaku odbranu itd tu istu disciplinu i odbranu izgube samim dolaskom u klub.

Holand je uličar a Šabaz je...čoveka apsolutno zabole da odigra odbranu,Avramovic poteze trojku iz driblinga on ruke drži u dzepovima u momentima kad se lomi utakmica.Nema eksplozivnosti u napadu,izgubljenih lopti 7.

Da ne pominjem što me je stvarno strah naših timeoutova,mi apsolutno iz svakog timeouta izadjemo pogubljeni...

Na terenu su Nejpir/Jago (ne mogu tacno da se setim) i Teodosic nama loptu prevodi Hanga,rezultat tog napada je Hangino bacanje lopte u bunar i 2 brza poena za Avrama.

Nov je trener ali stvarno gomila čudnih odluka i užasna selekcija timeoutova uz katastrofalnu selekciju samih izmena su doprineli da od dobijene utakmice popušimo umesto da uhvatimo momentum i eventualno vezemo seriju pobeda.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Del Piero kao i uvijek, milina za procitati. 

Nisu igrali Joel i Tobey zajedno ( osim ovo na kraju kad se jurio skok ) ali vrlo vrvt da cemo vidjeti i taj kombo. Vcrs zbog Ledeya nismo jer je stvarno Luka odradio dobar posao tu.

 

Vcrs smo bas dosta gledali petorke sa 2 pleja ( nesto sto se rijetko koristilo ranije ), zatim Hangu koji igra na poziciji 2 ili 3, svaki minut je pored njega bio i plej ( mada ovo je vrvt prinudno usled povreda Nede i Laze pa da ga rastereti igranja na 1 ).

Joel koji se podize na sut kako za 3, tako i za 2 sa poludistance ali itekako je spreman da ide na obruc ako usledi closeout. 

 

Mnogo posla je pred Sferopulosom svakako.

Oce da uziva u poslednjim godinama karijere a ne da prolazi ko Pefi, Neda, Teo pa i Kalinic. Sta ce mu ova muka?

Ekipa ceka ko zapeta puska. 

 

Oce li biti snimaka Shabazza iz poslednjih 7 minuta? Posebno napad prije tog nerezonskog suta Tea i onda naredna 3 napada a Bogami i odbrane. Ono je bilo uzivanje gledati za navinace Partizana kako se Aleksa poigrava sa Shabazz-om ali posto nije Nejpirovic onda nije interesantno.

Džaba tupiš zube 

Gidru su obilazili i Jaramaz i Avramović kao da ne postoji , ovo što je on igrao večeras i protiv Žalgirisa Dobriću se nije desilo za 10 godina u klubu.

Nejpir nam prodaje svojeručno treću utakmicu. 

I onda ćemo opet da prizivamo Vukčevića , Dončića da završe karijeru kod nas. Nisu udareni mokrom krpom.

Link to comment
Share on other sites

Sabazz je od pocetka sezone bas los(ocajan) ali mislim da ce on doci na svoje dok Teodosic je veci problen po meni i za svlacionicu i za sve u ovoj ekipi,nismo mi socijalna sluzba da dolaze kod nas da zavrsavaju karijere kad nemaju gde da odu,nismo im duzni nista,ne igraju iz ljubavi vec za debeli nivac(mislim na domacu osnovu)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Sabazz je od pocetka sezone bas los(ocajan) ali mislim da ce on doci na svoje dok Teodosic je veci problen po meni i za svlacionicu i za sve u ovoj ekipi,nismo mi socijalna sluzba da dolaze kod nas da zavrsavaju karijere kad nemaju gde da odu,nismo im duzni nista,ne igraju iz ljubavi vec za debeli nivac(mislim na domacu osnovu)

 

Uz ovakav ulicarski stav i bol u preponama nema šanse.Ako se nešto ne promeni,sporazumni raskid i gledati da mu se da što je manje moguće para i umanji šteta.Štakora penzionera poput Kuzmica Raduljice Kešelja i ostalih uvek ima,bez njih se prosto u eri nepogresivog 50-godisnjeg radnika u kosarci ne može.


 

Link to comment
Share on other sites

Nejpira je Aleksa večeras za par minuta zapišao ko šarov banderu i rešio derbi.
Dešava se i skupljima.
Ali ono što brine je činjenica da je nakon svake izgubljene lopte ili trojke koju je primio bez podignute ruke imao isti "svira mi paja" izraz lica.
Kada sam odgledao njegovu izjavu pre početka tekme prokomentarisao sam da njemu jednostavno još uvek nije jasno gde je došao i šta se od njega očekuje
i podrazumeva da isporuči za dva miliona evra.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad odgledah zadnjih par minuta ,ono je umetnost bilo izgubiti,  Partizan bas jadan ,bukvalno smo sami sebe dobili .

Ej Shabaz i Teo ti promase u zadnjem minutu ,koliko 4 bacanja  ? 
Jedino sto raduje da se Bolomboj podiže i trener ima neke ideje kako igrati . 
Partizan nas jedva dobio bez dva beka , sa novim trenerom koji je tu par dana . 
pa ovo je više njima na brigu nego nama . 
Imaju trenera istog 3 godina i ovako izgledaju …

Bitno da se pisalo da gubimo 20 razlika od njih . Za razliku od prošle godine imaju dosta slabiju ekipu čak i sa raspucanim Pancerom . Madar,Lesor,Dante su im bas dosta bili bolji od ovih sada .

Edited by Khal Drogo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozivamo se na luzerski menatlitet, imamo 3 igraca sa osvojenim EL. 
29 primljenih protiv Zalgirisa , 35 veceras u 4/4 je bas bas mnogo.

 

Problem mi je sto nemamo nacin da dobijemo utakmicu, ako ne ubacimo bezbroj suteva za 3 poena. Ekipu za “kvrvava kolena” nemamo, a radovali smo se Igranju “napadacke kosarke” koja se vrlo brzo pretvorila u divljinu. 
Tri plejmejkera, sva tri gledaju kako da pripale, ne postoji sansa da nesto sistemski organizujemo u pozicionom napadu.
Danas smo na +13 Sabaz i -3 Teo, propustali ozbiljne prilike da odigramo strpljivo i nadjemo Luku i Joela protiv njihovih bekova.  Ne igramo pametno, igramo neobavezno i to je ono sto mora da se menja.

 

Da se ne zavaravamo, Joel je odigrao napadacki mec iznad kvaliteta. Ne znam koliko ce se to jos puta ponoviti, ali nekako ide uz nas da se oslanjamo na takve stvari.

Edited by Admiral
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi da pricamo sta zelimo... Ovo je katastrofalno otvorena sezona. Zasto, kako, to za ovaj upis nije tema.  Kao da ce dva meseca proci u nasilnom zavodjenju reda na parketu,  rehijerhizaciji. Ne onako kako trener zeli vec kako mocniji veteovi od trenera nalazu. Tome i prisustvujemo. Sve ok. Sve moze. Samo da se zna sa takvom hijerarhijom nema top rezultata. Mislio sam da kada ode u penziju i objavi knjigu pod naslovom TEO, Milos  u zadnjim stranicama opisuje sukob sa Karijem u reprezentaciji. Ali ne lezi vraze. Ima jos.! Kakav li ce naslov u knjizi nositi ova njegova epizoda u Zvezdi, Ivanovic nije 'TEO ili drugacije budemo videli.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije baš da smo samo zbog dobrog šuta bili na +13. Večeras smo igrali dobru odbranu. Hanga je uhapsio Pantera. Ne samo što nije pogodio ništa nego je i izgubio dosta lopti. Bolomboj je bio odličan u zaštiti obruča. I Mitrović je bio korektan u čuvanju Ledeja. Luka je slab za petice, ali za četvorke nije. Bilo je tu i dobre timske odbrane, Sferopulos je dobro spremio utakmicu. 

 

Najslabije smo čuvali Jaramaza. Previše smo puta dozvolili da se prošeta do obruča. Na kraju smo i Avramoviću dozvolili da se razigra, mada treba priznati da njega nije lako čuvati. Ima dobar ulaz u lijevu stranu, a zna i da se zapali sa distance. One šuteve iz driblinga ne možeš braniti. Na početku nas je Kaminski trpao. Dobro je koristio visinsku prednost da postuje naše centre. Ulaskom Tobija u igru to više nije prolazilo, jer Tobi može da mu parira visinom, a nije nešto ni slabiji fizički. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...