Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Bruda said:

Očekujem u narednih mesec dana 2-3 nova igrača i makar 2 šilbovanja.

 

znam da je floskula ali nije kosarka igrica; mi imamo 2x problema gledano po pozicijama ali ovo je strava skup pojedinaca, treba samo odredjeno vrdme da se stvari uklope, sa sferopulosom, duskom ili nekim trecim

 

ponasamo se kao ona bogata deca iz holivudskih filmova koje igracka zsnimy 5minuta

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, robespierre said:

Ova ekipa je jača od prošlogodišnje jedino u ekipnom rešavanju rubikove kocke.

 

 

 

jaca je u svemu, prakticno.

ako budes ponudio svoje argumente, i ja cu svoje

1 minute ago, Crni said:

Imas Topa, odbacis, pljunes lovu, dovedes decka iz Brazila, jer tudje sunce, lrpse greje. 

 

ovo bi za topa jra bila sjajna prilika da pokaze sta zna u 5ipo minuta po ..nekoj tekmi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

znam da je floskula ali nije kosarka igrica; mi imamo 2x problema gledano po pozicijama ali ovo je strava skup pojedinaca, treba samo odredjeno vrdme da se stvari uklope, sa sferopulosom, duskom ili nekim trecim

 

ponasamo se kao ona bogata deca iz holivudskih filmova koje igracka zsnimy 5minuta

Ja sam samo napisao šta očekujem.

Mislim da ljudi u klubu nemaju tvoje strpljenje, da imaju ostavili bi Duška.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Četvorka i bek su minimum i to što prije, pa ćemo suditi treneru vremenom. 

 

Sa jednim bekom i 0 četvorki nam niko na klupi neće pomoći. 

Last cut za upravin last dance... Spremamo kokice i nabavljamo 3d ma 4d cvidze. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

, pa ćemo suditi treneru vremenom.

 

mislis na dane ili mesece kod roka sudjenja? to je ono bas najneozbiljniji aspekt i naseg front officea i naseg navijanja

 

jedina svetla trenerska tacka u skorijoj istoriji je nastala tako sto smo iskulirali i neuspeh i losu igru. ali mi to iskljucivo vezujemo za radonjica, ne za potez koji treba da nam bude rutina: pustiti trenera da sklopi stvari. ponekada treba i dve sezone za to, videti primer radonjica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jaca je u svemu, prakticno.

ako budes ponudio svoje argumente, i ja cu svoje

 

Trojica (Argentinci + Petrušev) koji su imali kvalitet da reše utakmicu u EL naspram jednog, i to kompatibilna da budu u istoj posadi na terenu u isto vreme. I četvorka, kakva takva, ali koja ipak ima neki kvalitet da ponudi na EL nivou. Ova ekipa je "dublja", prošlogodišnja ima koncentrisaniji kvalitet, a kad sam poslednji put empirijski  proverio max broj igrača koji je dozovljen na terenu je još uvek 5.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bruda said:

Ja sam samo napisao šta očekujem.

Mislim da ljudi u klubu nemaju tvoje strpljenje, da imaju ostavili bi Duška.

 

niko nema strpljenje. da ga navijaci imaju, imao bi i covic, posto je reaktivan tip.

Just now, robespierre said:

 

Trojica (Argentinci + Petrušev) koji su imali kvalitet da reše utakmicu u EL naspram jednog, i to kompatibilna da budu u istoj posadi na terenu u isto vreme. I četvorka, kakva takva, ali koja ipak ima neki kvalitet da ponudi na EL nivou. Ova ekipa je "dublja", prošlogodišnja ima koncentrisaniji kvalitet, a kad sam poslednji put empirijski  proverio max broj igrača koji je dozovljen na terenu je još uvek 5.

 

 

okej, napisacu ujutru svoje misljenje, mrzi me da nabadam sa telefona

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Гледам мага иза коша вечерас, шатро прати све. Већ се хвалио одавно да је 40 година у кошарци. Дочека ли 50 у овом клубу, Жика Обретковић ће бити Фил Џексон за њега. Каква мисија и визија…

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

mislis na dane ili mesece kod roka sudjenja? to je ono bas najneozbiljniji aspekt i naseg front officea i naseg navijanja

 

Mislim na mjesece tj na progresivni napredak kroz iste. 

 

Sa trenutnim rosterom ne vidim potencijal za tako nešto. Da ne objašnjavam zašto, ono što gledamo su forumaši stručnjaci nagovještavali čitavo ljeto. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...