Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakva bi fešta bila da bude grčko finale. PAO je imho blagi favorit protiv Fenera, a ako neko može da izbaci Real to je Oly. 

Ne slazem se. Real ce dobiti Oly bez problema, 10+ razlike.

 

Unistice ih Hezonja, Yabusele i Deck na 4 a nemaju ni za Musu cuvara posto kontam da ce Walkup kamenjar na Facua. 

Jedina ekipa koja moze Real zaustaviti je Pao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo verovatno znači da NWG odlazi jer čisto sumnjam da će se odreći Larentzakisa kao dela "domaće osnove" koji može da ne igra uopšte ili da uđe povremeno da izujeda nekog.

 

Šmits u Efes bi bila bomba, baš im treba jedna ozbiljna četvorka, Willis, Osmani i Daum nisu kalibar za startera.

Link to comment
Share on other sites

McKissica će sigurno zadržati, lik koji bukvalno personifikuje ovaj Oly.

 

Opet, možda zadrže i sve bitne jer Brazdeikis i Mitrou Long su sigurno bivši, a jedan od njih je uvek u 12.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

McKissica će sigurno zadržati, lik koji bukvalno personifikuje ovaj Oly.

 

Opet, možda zadrže i sve bitne jer Brazdeikis i Mitrou Long su sigurno bivši, a jedan od njih je uvek u 12.

To je to, sa Evansom oni zatvaraju prelazni rok, ništa drugo neće dirati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BarryWhite said:

Sto bi se uopste bilo koga odricali:

Volkap, NWG, Larenzakis

Evans, Kenan

Ovo je 5 igraca na pozicijama 1 i 2

 

McKissic i Papanikolau na 3 

 

 

Sve su to igrači koji su prilično niski, još se priča da će dovesti Dorseya koji bi im po meni super legao umesto Canaana.

1 minute ago, Beonegro said:

Za Brazdeikisa se i ja pitam, baš ništa nije pokazao, a opet djelovalo mi je da im je on doveden tu da se uči pa da za neku godinu zamijeni Papanikolaua.

 

Brazdeikis je jednostavno preglup igrač i taktički veoma neobučen, nikako nije pogodan na ovu ekipu koja ima visok IQ i gde je sve taktički besprekorno, on bi dobro došao ovim nekim skromnijim evroligašima kojima fali malo 1 na 1 napadanja. Mislim da su pojeli govno sa njim i to je Bartzokas brzo sebi priznao tako što ga je od nove godine zašrafio za klupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Borca said:

 

 

Sad si me podsjetio, u seriji protiv Reala sam imao utisak da je Howard za glavu niži od Ljulja. Mislim da nema ni 178 u patikama, koliko se zvanično vodi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Najbogatiji će pokupiti sve što vredi pre kraja sezone. Biće čupavo za ostale da dovedu bilo šta kvalitetno.

Ali bas,sve sto valja je vec pokupljeno ,bem te sirotinjo😁

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Najbogatiji će pokupiti sve što vredi pre kraja sezone. Biće čupavo za ostale da dovedu bilo šta kvalitetno.

Oni ne menjaju mnogo, tržište jeste siromašno pa ko pre devojci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Sve su to igrači koji su prilično niski, još se priča da će dovesti Dorseya koji bi im po meni super legao umesto Canaana.

 

Brazdeikis je jednostavno preglup igrač i taktički veoma neobučen, nikako nije pogodan na ovu ekipu koja ima visok IQ i gde je sve taktički besprekorno, on bi dobro došao ovim nekim skromnijim evroligašima kojima fali malo 1 na 1 napadanja. Mislim da su pojeli govno sa njim i to je Bartzokas brzo sebi priznao tako što ga je od nove godine zašrafio za klupu.

Jesu niski al vecina njih su jaki ko zemlja, Vokap, oba Kenana, pa i taj NWG, fali tu par centimetara ali ne verujem da ce se primetiti.

Papa i Mekkiseonik su dokazani tandem na 3 i verovatno ce im Barcokas dati jos jednu sezonu da vode kolo, pre nego sto se i tu dovede neki kapitalac.

 

Dorsi me nije ubedio da bi bio neki znacajni upgrade u odnosu na Kenana, iako sam i ja bio istog misljenja letos.

Kenan jos ispade smireniji i podredjeniji timu, bar je takav moj utisak nakon njihovih sezona.

 

Mene ne bi cudilo da Dorsi zavrsi u Makabiju ukoliko oni ostanu bez jednog ili obojice od noseceg tandema.

Nema bas mnogo kvalitetnih zamena za Boldvina ili Lorenca, a falice im poena i talenta u slucaju da neko ode.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...