Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Armani je izgubio juce tako da toliko o njegovoj sansi. Osim ako nije i on tankovao mec kada su ostali bez sansi za prolaz (a za to upravo pljuje Zvezdu) ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, crni_bombarder said:

Lesor jeste sirov, ali iskren i vrlo realan.

 

 

Ali on je nebitan kao bivši kkp igrac, dok Mesina i Ataman su tu relevantniji, pogotovo Mesina koji je i imao neku sansu da je Zvezda dobila, gde bi čekao poraz KKP danas.

 

 

 

A sta je tacno realno? Poziva se na Albu koja je odigrala sinoc kao neki takmicarski mec a koju je Fener prije 10 dana isprasio 45 razlike i Hayes-Davis dao 50 poena. Taj Efes je dobio taj Fener. 

Zvezda igrala sa Realom i Oly itekako takmicarske utakmice do zadnjih minuta a juce specificna situacija i on se nadje da pametuje. 

 

Debakl smo dozivjeli i to je to. 

Sto se tice Armanija, i oni su izgubili tako da reci mi kako su to tacno zavisili danas od Partizana? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

A sta je tacno realno? Poziva se na Albu koja je odigrala sinoc kao neki takmicarski mec a koju je Fener prije 10 dana isprasio 45 razlike i Hayes-Davis dao 50 poena. Taj Efes je dobio taj Fener. 

Zvezda igrala sa Realom i Oly itekako takmicarske utakmice do zadnjih minuta a juce specificna situacija i on se nadje da pametuje. 

 

Debakl smo dozivjeli i to je to. 

Sto se tice Armanija, i oni su izgubili tako da reci mi kako su to tacno zavisili danas od Partizana? 

Pogledaj izjavu Mesine i sam je rekao da je Zvezda pustila i da njegovi igrači nisu mogli da se motivišu za ostatak utakmice.

 

 

Alba i ne može da parira, ali barem izadju i bore se, Bajern, Zalgiris su takodje izašli i borili se niko nije namenski došao da izgubi i da se sačuva.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, crni_bombarder said:

Pogledaj izjavu Mesine i sam je rekao da je Zvezda pustila i da njegovi igrači nisu mogli da se motivišu za ostatak utakmice.

 

 

Alba i ne može da parira, ali barem izadju i bore se, Bajern, Zalgiris su takodje izašli i borili se niko nije namenski došao da izgubi i da se sačuva.

 

 

Uopste ne zelim ni da trazim izjavu Messine ali ako ne to izjavio, pa lik je presmijesan. Igraju utakmicu pola sata kasnije i kao igraci nisu mogli da se motivisu🤣🤣 Alibi izgovor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci Mesina nije mogao da motivise svoje igrace koji su jednu jedinu utakmicu odigrali bez sanse za prolaz a kriva mu je Zvezda, koja poslednjih 7-8 utakmica igra bez sanse za prolaz, sto nije odigrala sa 100% ?

Jako inteligentna izjava Mesine (ako je uopste izjavio to za motivaciju).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Znaci da dodjes na utakmicu da dobiješ, ali onda udjes na poluvremenu i vidiš da je 40+ plus razlike za Efes...

 

 

Ali dobro Mesina i Ataman( pričam za njega isključivo trenerski) su nebitni, sta oni znaju samo 6 el titula imaju zajedno...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I sta onda ? Ne odigras drugo poluvreme sa 100% zato sto neces proci ? I onda prozivas druge sto su to isto uradili ? Licemerno.

 

Svaka im cast na EL titulama, ali to ne znaci da su uvek u pravu, da ne lazu i da su sveci. Uostalom cim ti posle 34 utakmice zavisis od drugih timova tebi nije nuzno mesto u plej inu. Moze biti, ali i ne mora.

Edited by m0k1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A da se mozda pozabavio taj Mesina sa svojom ekipom pa da ne dodje u situaciju da zavisi od prvenstveno Zvezde koja igra rekreativno 7-8 kola pa onda i Partizana kojem u situaciji da je Zvezda izborila neki pozitivan rezultat treba pobjeda? Sta mislis o tome?

 

I da, nek se obrati EL kojoj su bitnije pare od TV prava umesto kao u svakoj normalnoj ligi, da ekipe koje igraju za nesto igraju u istom terminu. To mu je bolja adresa imajuci u vidu da ima te 4 EL titule

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Za ovu sezonu budžet im je bio oko 21 m. po Parkeru, njegove reči.

Možda im krene sa manje para, ko zna.

I nama je bilo bolje kada smo imali manje.  Nije sve u velicini, ima malo i do tehnike 🙄

Link to comment
Share on other sites

Cuj da ne zavisi.

 

 

Pa uvek će neko zavisiti, pogotovo ako ima 12 13 ekipa koje se bore sve do zadnjeg kola.

 

 

Ja opet ponavljam niko se nije predao i igrali su do kraja, takodje Makabi igra mnogo bolje od Milana i realno je da ih dobiju, jer i nisu odmarali igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, crni_bombarder said:

Pogledaj izjavu Mesine i sam je rekao da je Zvezda pustila i da njegovi igrači nisu mogli da se motivišu za ostatak utakmice.

 

4 minutes ago, crni_bombarder said:

Cuj da ne zavisi.

 

 

Pa uvek će neko zavisiti, pogotovo ako ima 12 13 ekipa koje se bore sve do zadnjeg kola.

 

 

Ja opet ponavljam niko se nije predao i igrali su do kraja, takodje Makabi igra mnogo bolje od Milana i realno je da ih dobiju, jer i nisu odmarali igrace.

Ne kontam?

 

Nisu motivisani a borili se do kraja, izgubili od bolje ekipe.

 

12-13 ekipa treba a medju tim ekipama Efes a Zvezdi nebitno vec kolima unazad.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ako cemo tom logikom da se vodimo i Efes igra mnogo bolje od Zvezde, domaci teren, pa cak i tradicija (mislim da ih nikada nije dobila Zvezda u gostima). Da li je iko (neutralan) ocekivao pobedu Zvezde ?

 

btw, sramna utakmica i pristup sinoc i za svaku osudu, ali niko nema pravo da se zali sto nisu dobili jer je njegovom timu to potrebno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, m0k1 said:

Znaci Mesina nije mogao da motivise svoje igrace koji su jednu jedinu utakmicu odigrali bez sanse za prolaz a kriva mu je Zvezda, koja poslednjih 7-8 utakmica igra bez sanse za prolaz, sto nije odigrala sa 100% ?

Jako inteligentna izjava Mesine (ako je uopste izjavio to za motivaciju).

 

Mene čak ne bi ni iznenadilo da je to rekao, poznat je po diskutabilnim izjavama 😬

Edited by DameTime
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

Ne kontam?

 

Nisu motivisani a borili se do kraja, izgubili od bolje ekipe.

 

12-13 ekipa treba a medju tim ekipama Efes a Zvezdi nebitno vec kolima unazad.

Za ovo da se nisu predali mislio sam na Zalgiris, Bajern, Albu koji su daleko slabiji od Reala, Monaka( kome je pobeda bas trebala) kao i Panate kome je pobeda trebala, jer pali bi na 5 mesto u slučaju poraza( los skor sa Olijem).

 

 

Naravno da nije realno dobiti Efes, ali nemoj otići da namenski izgubiš, ako je tebi Partizan vasiona onda to je ogroman problem pre svega mentaliteta, ali i neki ponos treba postojati, kao i odgovornost prema svojim navijačima i tradiciji kluba pa i ophodjenju prema ligi od koje očekuješ licencu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...