Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 12/15/2023 at 7:04 AM, ScepanScekicSto said:

@goldberg

 

kako ti ne dosadi?

 

ali majke mi, nista ovde neces promeniti, ne mogu ja da sebi kazem ne mogu da volim KKP jer je Vucic dao pare, ali da kazem da sma i ja dao pare za prilicno skupu sezonsku…

 

vervoatno to ne moze da kaze nijedan navijac zvezde takodje.. 

 

ti brate ako hoces navijaj za Zalgiris, postujem… al nemoj svako jebeno EL kolo pisati kilometarske postovs o tome kako Vucic daje pare u KKP i KKCZ

 

to zna i baba iz vladicinog hana a ne ljudi koji ovde pisu, koji mi deluju prilicno inteligentno…

 

Nece mi dosaditi dok god se ne obustave ovakvi projekti i ova dva kluba se vrate realnosti kojoj pripadaju. Izmedju ostalog, upravo zbog ovog tvog komentara kako su navijaci KKP i sam klub nesto posebno u odnosu na KKCZ, pa se onda malo pomalo provuce mit kako je zapravo KKP institucija kojoj je ova drzava duzna da daje onoliko para koliko trenutnom treneru treba i tome slicno.

 

Konkretno sam reagovao na post u kojem se pise o Zalgirisu kao o nekakvom "mnogo vecem drzavnom projektu od projekata iz Srbije". Vreme je da neko pocne da preispituje ove mitove - pocev od pitanja za koju poziciju bi se KKP ili KKCZ menjali u odnosu na Zalgiris.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Nece mi dosaditi dok god se ne obustave ovakvi projekti i ova dva kluba se vrate realnosti kojoj pripadaju. Izmedju ostalog, upravo zbog ovog tvog komentara kako su navijaci KKP i sam klub nesto posebno u odnosu na KKCZ, pa se onda malo pomalo provuce mit kako je zapravo KKP institucija kojoj je ova drzava duzna da daje onoliko para koliko trenutnom treneru treba i tome slicno.

 

Konkretno sam reagovao na post u kojem se pise o Zalgirisu kao o nekakvom "mnogo vecem drzavnom projektu od projekata iz Srbije". Vreme je da neko pocne da preispituje ove mitove - pocev od pitanja za koju poziciju bi se KKP ili KKCZ menjali u odnosu na Zalgiris.

Je l` brani neko Bokanu da opet ulozi u Buducnost da bude konkurentna?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

Nece mi dosaditi dok god se ne obustave ovakvi projekti i ova dva kluba se vrate realnosti kojoj pripadaju.

 

Cek, a koja je to realnost? Beogradski blizanci su oduvek bili drzavna ceda, i njihova realnost jeste zapravo promenljova i zavisi od toga koliko se odredjena frakcija sa vlasti resi da im pomogne. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goldberg said:

 

Nece mi dosaditi dok god se ne obustave ovakvi projekti i ova dva kluba se vrate realnosti kojoj pripadaju. Izmedju ostalog, upravo zbog ovog tvog komentara kako su navijaci KKP i sam klub nesto posebno u odnosu na KKCZ, pa se onda malo pomalo provuce mit kako je zapravo KKP institucija kojoj je ova drzava duzna da daje onoliko para koliko trenutnom treneru treba i tome slicno.

 

 

U realnosti u kom država pred izbore podeli penzionerima i srednjoškolcima 300 miliona eura, da ne pominjem 600 miliona za prenos fudbala jer je već izlizano, ovih 20-30 što da blizancima je smešno više i pominjati. 

Šteta što se ne da i više, ako mene neko pita, pošto para za bacanje očigledno ima. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

U realnosti u kom država pred izbore podeli penzionerima i srednjoškolcima 300 miliona eura, da ne pominjem 600 miliona za prenos fudbala jer je već izlizano, ovih 20-30 što da blizancima je smešno više i pominjati. 

Šteta što se ne da i više, ako mene neko pita, pošto para za bacanje očigledno ima. 

Nije dobra ta logika, sve je to isti zločin i ako su pare neuporedive. Da ne pričamo da evropska košarka ničim ne vraća tolika instant ulaganja, osim veštačke patkometrije da možeš tu i tamo drkneš Real i Fener i tripuješ elitu. Ovakvo sipanje u fudbal bi vratio x5, čak i rukomet al' ajde to su već druge teme. 

 

Da smo pošteni prema toj voljenoj košarci uložili bi sistemski u sve klubove, digli domaću ligu, vratili trenere iz inostranstva još dok su bili u životu i zdravlju. O tome priča Kari već 10+ godina. Ovo sada je šminka mrtvaca i plemenski populizam za oba tabora sve i da nam udele te proklete licence. @goldberg je tu u pravu koliko god se mi opirali i relativizovali stanje. 

Edited by Molina23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kronostime said:

Je l` brani neko Bokanu da opet ulozi u Buducnost da bude konkurentna?:default_coffee:

 

Pratis li ti kosarku? Evo, Bokan i grad PG ulozili nikad vece pare, ali nema nista od toga jer nemaju bas za najskupljeg trenera EL, Puntera, Napiera, Hangu, Giedraitisa, LeDaya i ostale milionere. 

 

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

U realnosti u kom država pred izbore podeli penzionerima i srednjoškolcima 300 miliona eura, da ne pominjem 600 miliona za prenos fudbala jer je već izlizano, ovih 20-30 što da blizancima je smešno više i pominjati. 

Šteta što se ne da i više, ako mene neko pita, pošto para za bacanje očigledno ima. 

 

Prvo, nema para za bacanje, samo se sve vise zaduzujemo, a drugo - steta sto smo takvi beskicmenjaci pa ne trazimo da nam svma povecaju plate za 100% ako "para za bacanje ocigledno ima".

 

Pritom, ako vec pricamo o sportu, umesto da se novac ulozi u izgradnju jos kojih hala po najvecim gradovima, da se ulozi u klubove tamo pa da imamo mocnu ligu sa 3-4-5 kandidata za titulu, mi obasipamo parama dva kluba pretvarajuci se kao da smo u YU, a ostatak lige zivi kao sto zivimo svi mi u SRB.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Molina23 said:

Da smo pošteni prema toj voljenoj košarci uložili bi sistemski u sve klubove, digli domaću ligu, vratili trenere iz inostranstva još dok su bili u životu i zdravlju. O tome priča Kari već 10+ godina. Ovo sada je šminka mrtvaca i plemenski populizam za oba tabora sve i da nam udele te proklete licence. @goldberg je tu u pravu koliko god se mi opirali i relativizovali stanje. 

 

Jeste on u pravu po tom pitanju ali je indikativno da to primecuje samo kada je CZ i PTZN u pitanju. Ovi ostali su mu sve legit.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Eddard said:

Jel probao neko danas da kupi karte za F4 možda?

 

Jesam ja. Stavili su manji broj karata u ponudu. Razgrabile se brzo ove najjeftinije od 230e i ostale one od 450, 480e itd...pa sam odustao.

EIDT: typo

Edited by pendulum
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...