Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

15 minutes ago, Marvin said:

E jebiga, taman sam se nadao Sarasu pa da ih ljudski mrzim. Ovako zelim namazanom zabaru sve najbolje, pa da ispadnu od nas negde cca u 1/2f F4

Delimicni like😀 nek se spremi Trinki i ekipica posto nam Fener je zagrijavanje za komsije

4 minutes ago, Nele said:

Meni je sto se toga tice bila win-win situacija 😁

Saras i Oly. San snova za mene😀

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13. Bayern Munich - 6-7 (5-3 kod kuce, 1-4 u gostima, -2): Nema Bayern neku zvezdu u svojim redovima (najblizi tom statusu je veteran Ibaka), ali imaju jako dobrog trenera Pabla Lasa i to se i vidi u njihovim nastupima, kao i u njihovom plasmanu koji je sasvim pristojan. Ono sto je njihov hendikep je da nemaju podrsku tribina na jedno trecini meceva na svom terenu zbog prevelikog broja gostujucih navijaca kada igraju protiv ekipa iz Grcke, Turske ili Srbije. Na Bavarcima je da probaju da nadoknade dva poraza vise kod kuce. Do kraja godine nece imati priliku za to jer gostuju Realu, a docekuju Efes, Monaco i Valenciu. To znaci da ce od prvih 17 kola odigrati cak 11 kod kuce.

 

14. Zalgiris - 5-8 (2-3 kod kuce, 3-5 u gostima, +1): Standardno klub sa najmanjim ili jednim od najmanjih budzeta u takmicenju, Zalgiris je imao neke neverovatne pobede - razbili su Baskoniu, dobili oba gostovanja u Italiji, ali su zato izgubili i od ASVELa i od Albe. To su dva bas teska kiksa, dve utakmice koju su imali u rukama i sve prosuli. Ekipa iz Litvanije takodje nema srece ni sa povredama - igraju bez Maneka, Butkeviciusa i Lekaviciusa koji ce jos neko vreme biti odsutni. To dodatno skracuje ionako kratku rotaciju ekipe i oni u ovom trenutku imaju samo 4 beka, jedno krilo, jednog krilnog centra i dva centra, ostalo cine igraci koji nisu za EL nivo.

Do kraja sezone Zalgiris ce docekati Partizan, Barcelonu i Maccabi, a gostovace Fenerbahceu i jasno je da ce morati da dobiju barem dve od tri utakmice kod kuce, sto ce biti veoma, veoma tesko.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakvu propagandu radimo ima da nas SBB preventivno blacklistuje [emoji1] 

I to nije sve :)

Pretplatnici imaju prvenstvo u kupovini karata za F4 te će link za rezervaciju istih dobiti dan pre svih - 18.12. Karte će moći da se preprodaju po istoj ceni u slučaju odustajanja.
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...