Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

On 6/21/2024 at 4:19 PM, 033zero330 said:

@rd_

 

Pod sekcijom motorsport, obično nema ništa.

 

Da li je moguće nešto uraditi po tom pitanju?

Za sad tek nakon eura ce se to rjesavati. Ako bude nesto prije, javim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

// Novosti .Jul 24' // **RDLIVE**
 

vjerujem da vas je dosta primjetilo novi izgled sajta, nakon par dana testiranja zelim da vam pojasnim nove funkcije.
 

**[KORISNIČKI RAČUNI]**
Od sad možete kreirati vaš račun i učetvovati u poboljšanju zajednice tako što možete dodavati kanale koji fale na utakmicama.
Preciznije, ako se neki kanal fali i nije dodan automatski, a vi znate da taj kanal prenosi tu utakmicu, imate mogućnost da glasate, te dodate kanal na tu utakmicu. (rankovi, i dodavanje u iducem paragrafu).
Također kao korisnik imate još par funkcija za koristiti, ali to ću prepustiti vama da sami otkrijete.

 

**[KAKO DA DODATE KANAL]**
Kao što sam naveo iznad, ovdje cu vam objasniti čitav sistem i rankove u vezi dodavanja kanala.
Sistem se dijeli na 5 rankova, basic kao početni, bronzu, gold, platinum i ultru kao najveći rank.
Skupljanjem bodova dižete svoj rank, samim tim pomažete nama, a vi sebi omogućavate veće pogodnosti (objasnjenje u iducem paragrafu)
Da biste dobili bod, potrebno je da dodate kanal na utakmicu i ako se ispostavi da je taj kanal tačan tek onda ćete dobiti bod. (spammanje sa kanalima vam nece donijeti bodove)
Da bi ste vi dodali kanal potrebno je da 10 osoba sa Bronza rankom  glasa za jedan kanal, a dok osoba koja ima Ultru moze automatski dodat kanal koji zeli na koju utakmicu zeli.
Znaci, bod dobijate tek onda kada je kanal potvrđen od većeg ranka ili admina, ili je još minimalno 10 osoba glasalo za isti kanal. U drugim situacijama NE DOBIJATE bodove.

 

**[LIVE TV 24/7]**
U znak zahvalnosti svima koji pomažu zajednici u vidu dodavanja kanala i skupljanja bodova omogućili smo da u zavisnosti vašeg ranka možete gledati kanale kad god poželite.
Kanali su poredani po kvaliteti, sto ste veći rank to možete gledati više kanala. basic i bronza mogu gledati svega par kanala, dok Ultra moze gledati svaki kanal koji imamo.


također, arene 1-10 i MAXsport 1-2 će biti dodani kroz par dana na sajt. Sa tim smo kompletirali AS kanale iz ex-yu.

ty za sve.
@everyone @here 

-kopirano sa discord-a zajednice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poz ekipa, ako moze neko ko prati sajt i utakmice na njemu, da mi javi ako ima neki problem ili slicno i kakvi su prenosi, cisto da se sajt spremi do pocetka OI.

Link to comment
Share on other sites

To je ios? @СтелаРоса @Son_of_a_gun

ako imate mogucnost, android/pc , jer na ios ne mogu oficialni kanali nego samo oni koje restrimam preko servera, i odma je veca mogucnost da ce sjeckat. Zato je preporucljivo da se koristi pc ili andrpid jer je tu clean sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, rd_ said:

poz ekipa, ako moze neko ko prati sajt i utakmice na njemu, da mi javi ako ima neki problem ili slicno i kakvi su prenosi, cisto da se sajt spremi do pocetka OI.

Vrhunski, bez seckanja, odlična slika. Meni se najviše sviđa što mogu da bez problema gledam preko browsera na Hisense TV-u sa VIDAA sistemom. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Grunf said:

Vrhunski, bez seckanja, odlična slika. Meni se najviše sviđa što mogu da bez problema gledam preko browsera na Hisense TV-u sa VIDAA sistemom. 

e da da, sad se mogu gledati i ovi kanali koji nisu oficialn ipreko Hisensa, doduse oni mogu sjeckat ali moze pomoc 😄

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2024 at 9:37 AM, DameTime said:

@Son_of_a_gun @СтелаРоса Ko nam je kriv što nismo sirotilja :classic_tongue:

 

On 7/23/2024 at 9:53 AM, СтелаРоса said:

Stvarno bi bilo dobro kada bi nam rd_ napravio da gledamo na miru strimove na nasim iphone 15 pro max 1TB telefonima

 

Prijavio sam vam postove. Nije u redu da provocirate nas siromašne. :smiley53:

 

 

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Je l', ima neko da koristi Orion tv, paket sa Arenama? Sviđa mi se što može da se prati preko bilo kog neta. Ukoliko ima nekog, a voljan je da deli (uplaćujem odmah na račun, kako bih mogao da gledam Zvezdu sad od 19h protiv CSKA), neka se javi u inbox. 

 

Izvinjenje moderaciji ako je pogrešna tema. 

Link to comment
Share on other sites

poz, u spremanju za novu sezonu eurolige, imam neki prijedlog a zelio bih cuti vas feedback, naime. U posjedu imam slovenske sport klubove i arene koji rade na svakoj platformi i rade bez sjeckanja, nisu restream kanali samim tim imaju odlican kvalitet i kao sto sam rekao nece sjeckat. Da li je vama problem slusati slovenske komentatore ali u dobroj kvaliteti i bez sjeckanja ili da dodam srpske sk-ove ali na njima bi za sad bila jedna ili dvije reklame (ne moje, osoba sa kojom sam imao dogovor se puvukla  kad je vidila da ima vise pregleda na RDlive nego na njegovom rumunskom sajtu) i vjerovatno bi sjeckalo.. 
Pa eto, volio bih kada bi se vi izjasnili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...