Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ae javi nam prije utakmice koja je bitna a koja nebitna utakmica jer ova utakmica je apsolutno nebitna utakmica za Zvezdu

Hoću tebi cu da javim. Da si se nekad bavio sportom znao bi da ne postoji nebitna utakmica.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Obradovic bi pojedincima posle utakmice objasnio neke stvari, ali ova pojava bez trunke autoriteta na nasoj klupi ce jos dobiti packe od pojedinih igraca u svlacionici...

Nisam mislio da cu ovo reci, ali gadi mi se nasa ekipa, ovako je ne bi sastavio i vodio ni najgori neprijatelj...

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahahahahhaha

 

Još jednom iskrene čestitke

Dr Nebojši i gospodji.

Ovakvu grupu ničega ,luzera i mekušaca na istom mestu bez bilo kakvog balansa moze da sastavi samo nemač pojma koji balavi o 53 god nekog prisustva u košarci.

Marš u FMP pa se tamo zajebavaj.

 

Navijam za +50

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Očigledno svima osim pojedinima ovde. Minutaža nosioca sve govori. A ako vam je lakše da mislite da smo došli ovde da izgubimo jer je nebitno a ne jer nas je dobio bolji protivnik, onda se tešite. Jeste lakše. 

Pa naravno da nisu dosli da izgube ali od prvog do poslednjeg minuta se videlo da igraju sa 60%. Pogotovo u odbrani,vecina nosilaca i jezgro su nam matori igraci u srednjim 30im. koji nisu u stanju da igraju 3 jake utakmice u 7 dana. Inace ova utakmica meni nije nikakav reper za potencijalno finale ABA lige i sve osim rutiniranja u Areni bi bio sok za mene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...