Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Geronimo said:

Plavsic da se tera u tri lepe sa hvaljenjem Mitrovica.

Najace za one zicere kaze promasio je neke suteve koje inace daje pa jebote bog. Msm okej je odigrao Mitar al nemojmo se zavaravati sa tim promesenim sutevima koje inace daje. Tako mozemo i za Shabazza da govorimo kad promasi za tri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cesto se pominje nasa prosla sezona i skor 4-9, da li ozbiljno, da li kroz zajebanciju ali nije me mrzelo da pogledam…

 

taj skor smo imali do Efesa, i onda 4 pobede za redom Efes kuci, Fener u Istanbulu, Bajern kuci i Monako kuci.

 

Onda nakon toga poraz od Makabia,dobili Baskoniu kuci, izgubili od Valensije i onda opet 4 vezane pobede…

 

sustina je u tome da se moraju praviti brejkovi na gostovanjima tamo gde imas sansi… mi smo prosle godine ti radili i zato smo stigli u PO… (Bayern, Zveda, Zalgiris, Virtus, Efes)

 

ove godine sve ide teze, cini mi se da su sve ekipe tu negde, sem Reala naravno

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Sme da pogodi obruc. Juce je tako onaj iz Pao sutirao(jedva dobacio do prvog i vrati mu se lopta i sutira poludistancu i pogodi)

 

Jedan iz PAO je tako sutirao, uhvatio i dao kos pre godinu i po dana u daleko vaznijem mecu, ali su sudije oduzele posed iako je sve (ocigledno) bilo legalno 😐

Edited by MC Thunder 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...